Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeszedłem z N lub C+ do Cyfrowego Polsatu, wrażenia opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
451 odpowiedzi w tym temacie

#1 neonbloow

neonbloow

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 69 postów
  • Od: 24 mar 2013

Napisano 30 marzec 2013 - 09:24

Cześć, chciałem dowiedzieć się jakie macie wrażenia po przejściu z Cyfry lub Nki do Polsatu, jakość sprzętu, usług itp

#2 tu_es

tu_es

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów
  • Od: 02 paź 2008

Napisano 30 marzec 2013 - 09:32

1. Familijny MAX HD kontrakt 15 m-cy (w tym 3 m-ce za 0 zł), Multiroom 0 zł cała umowa, Moduł CAM CI+ oraz.TCP HD 3000.
2. Aktywacja dekodera do multiroomu - ok. 15 minut, aktywacja modułu CI+ - trochę walki ale udało się.
3. Na module przełącza się szybko, tylko dopracowania wymaga lista kanałów w TV.

Ogólnie - zadowolony.
Familijny MAX HD, Multiroom 0 zł cała umowa, Moduł CAM CI+ w TV LG 42LM640s, TCP HD 3000 + znowu Familijny MAX HD i Multiroom 10 zł. Razem 4 TV.

#3 igal

igal

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 110 postów
  • Od: 24 mar 2008
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 30 marzec 2013 - 09:52

tu_es, w jaki sposób załatwiłeś sobie multiroom gratis ? Na stronie jest po 10 PLN lub 5, przy najwyższym abo.
Pozdrawiam, prawdopodobnie przyszły migrujący z C+ do CP.

NC+Superpremium/8C+/HBOGO/MR 2xPace HD PVR 500GB za 99,99 PLN, do 30 listopada 2019 r.

#4 szunaj

szunaj

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1802 postów
  • Od: 29 lip 2009

Napisano 30 marzec 2013 - 09:53

Pokażesz rachunek z C+ lub N (nie starszy niż trzy miesiące) i masz multiroom gratis

Cyfrowy Polsat - Premium MAX + Pakiet VOD

Dekodery  EVOBOX PVR + Mini HD 2000

#5 Xanth

Xanth

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 29 postów
  • Od: 29 mar 2013

Napisano 30 marzec 2013 - 11:27

Od wczoraj mam Cyfrowy Polsat (pakiet Premium) z nagrywarką Sagemcom i szczerze mówiąc, jestem zadowolony (miałem N z full opcją, z nPremium, z HBO i Filmboxem, to co mi w zamian zaproponowało nc+ zakrawa o kpinę). Troche mi tylko brakuje wyszukiwarki programów (nbox ma genialną), za to w zamian mam całkiem nieźle wymyślone listy ulubionych z niezależną numeracją (w nboxie można zrobić listę ulubionych, ale bez zmiany numeracji kanałow). Poki co, jest nieźle, wyjdzie w praniu gdy żona zacznie nagrywać cyklicznie swoje seriale ;)

X.
Była N i turboNbox, jest CP i Sagemcom ESI-88. Pakiet Premium.

#6 ramzes

ramzes

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Od: 09 cze 2009
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 30 marzec 2013 - 11:28

Witam, ile płacisz za premium?

#7 Xanth

Xanth

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 11:30

Standardowo 89.90 +5 zet dzierżawy dekodera. Zamawiane przez internet. Przy zamównieniu telefonicznym bym płacił 99.90 +5 zet i dodatkowo w nagrodę za przyjście z N konsultant mi zaproponował multiroom gratis lub dodatkowe 3 miesiące gratis przy 15 miesięcznej umowie (razem 6 miesięcy gratis). Kolega skorzystał :)

X.

#8 ramzes

ramzes

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Od: 09 cze 2009
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 30 marzec 2013 - 11:32

No to gitara! :D

#9 Xanth

Xanth

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 11:34

Jedno tylko mnie trochę boli, to to, że moduł CI jest jednostrumieniowy, już mi się marzył jakiś fajny dwugłowicowy Ferguson albo Dreambox. Ale to i tak lepiej, niż w N, gdzie karta jest "przyspawana" do dekodera ;)

X.

#10 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów
  • Od: 12 maj 2007
  • LokalizacjaOpolszczyzna

Napisano 30 marzec 2013 - 15:55

A ja ciąglę się zastanawiam, czy przejść z CYFRY+ do Cyfrowego Polsatu. :?
W sumie byłbym prawie zdecydowany, tylko mam taką jedną obawę, że jakby tak kiedyś w przyszłości Polsat "pożarł" się z TVN'em (albo odwrotnie) i zabrał swoje kanały z platformy nc+, a TVN swoje kanały z CP to wówczas byłoby bardzo niedobrze. Taka sytuacja wydaje się mało prawdopodobna, ale nie można czegoś takiego całkowicie wykluczyć w przyszłości... :roll: Teraz kanały TVN'u są na platformie CP, a na nich też bardzo mi zależy, zwłaszcza na TVN HD.
Wiem, że w takiej sytuacji mógłbym zapewne z CP zrezygnować i przejść do nc+, ale wówczas nie miałbym już możliwości odbioru na moim własnym niezależnym tunerze. Teraz jeszcze mam, bo mam jeszcze kartę dawnej CYFRY+ i umowę w jej ramach. Cyfrowy Polsat też daje taką możliwość w postaci modułu CAM. Natomiast nc+ takiej możliwości już nie daje. Tam dla nowego klienta jest już tylko dekoder dedykowany ze sparowaną kartą. :/

barti_skforum_sign_ipb_02.pngAwatar_QR_06.png

Nie udzielam porad za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW). Masz problem? Masz jakieś pytania? Pisz na forum w odpowiednim dziale i wątku.

#11 Grabar

Grabar

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2509 postów
  • Od: 26 paź 2009

Napisano 30 marzec 2013 - 15:58

jakby tak kiedyś Polsat "pożarł" się z TVN'em (nc+) i zabrał swoje kanały z platformy nc+, a TVN swoje kanały z CP to wówczas byłoby bardzo niedobrze.

Na 100% zostałyby Ci kanały TVN SD i TVN 7 SD, które są kanałami "must carry" i na prośbę innego podmiotu, operator tych kanałów musi je udostępnić.

#12 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów
  • Od: 12 maj 2007
  • LokalizacjaOpolszczyzna

Napisano 30 marzec 2013 - 15:59

Te kanały pewnie tak, ale TVN HD już niekoniecznie. TVN HD nie jest w DVB-T. A sposród wszystkich kanałów TVN'owskich najbardziej zależy mi właśnie na TVN HD i TVN 24 (nie musi być w HD, przebolałbym tę stratę ;)). Pozostałych TVN'ów nie oglądam.

barti_skforum_sign_ipb_02.pngAwatar_QR_06.png

Nie udzielam porad za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW). Masz problem? Masz jakieś pytania? Pisz na forum w odpowiednim dziale i wątku.

#13 robertpotorski

robertpotorski

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 66 postów
  • Od: 26 mar 2013

Napisano 30 marzec 2013 - 16:05

Od wczoraj mam Cyfrowy Polsat (pakiet Premium) z nagrywarką Sagemcom i szczerze mówiąc, jestem zadowolony (miałem N z full opcją, z nPremium, z HBO i Filmboxem, to co mi w zamian zaproponowało nc+ zakrawa o kpinę). Troche mi tylko brakuje wyszukiwarki programów (nbox ma genialną), za to w zamian mam całkiem nieźle wymyślone listy ulubionych z niezależną numeracją (w nboxie można zrobić listę ulubionych, ale bez zmiany numeracji kanałow). Poki co, jest nieźle, wyjdzie w praniu gdy żona zacznie nagrywać cyklicznie swoje seriale ;)

X.

A jak nagrywanie działa ??

#14 Xanth

Xanth

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 16:11

Nie mogą ci zabrać kanałów, które są niekodowane na multiplexach. Poza tym tvn24 od jakiegoś czasu za przeproszeniem ssie. też byłem fanem tego kanału, ale ostatnimi miesiącami łapałem się na tym, że częściej oglądałem Polsat News.

X.

A jak nagrywanie działa ??

Odpisałem w wątku obok ;)

#15 robertpotorski

robertpotorski

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 66 postów
  • Od: 26 mar 2013

Napisano 30 marzec 2013 - 17:39

Czy jak zamówiłem sagemcoma i hd 6000 w MR bez dysku to mogę jakoś ich dedykowany dysk domówić jeszcze ??

#16 lucass

lucass

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1050 postów
  • Od: 30 lis 2008

Napisano 30 marzec 2013 - 17:51

Czy jak zamówiłem sagemcoma i hd 6000 w MR bez dysku to mogę jakoś ich dedykowany dysk domówić jeszcze ??

Możesz kupić tylko na własność w APS za 250 zł.

#17 lwasikowski

lwasikowski

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 174 postów
  • Od: 07 mar 2013

Napisano 30 marzec 2013 - 23:10

Przeszedłem parę dni temu z nki do CP. W n-ce miałem za 59 zł WPT +HBO+nPremium. Na HBO i nPremium non stop powtórki, z pakietów tematycznych oglądałem może 10% wszystkich programów.

Wziąłem po okazaniu dowodu wpłaty z innej platformie, Pakiet Rodzinny za 14,9 zł i ogólnie jestem zadowolony. Jak za tą cenę 42 kanały w zupełności wystarczą. Co prawda w nce miałem nrecorder a tu tylko hd3000 ale w razie czego w przyszłości dokupię być może dysk polsatowski za 250 zł.

Dekoder fajny bo nie zajmuje tyle miejsca, co prawda nie przełącza kanałów tak ekspresowo jak ten z n-ki, ale da się przeżyć i przyzwyczaić. Za to układanie własnych list dużo lepsze bo można pozamieniać kanały numerami. EPG i wyszukiwanie kanałów mniej czytelne niż w n-ce, ale przede wszystkim liczy się relacja cena/ilość programów i tu Cyfrowy Polsat wygrywa.

Mam dopiero parę dni dekoder polsatowski więc ciężko ocenić czy się będzie zawieszał czy nie- jak narazie jest ok.

#18 GolfBravo

GolfBravo

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 66 postów
  • Od: 29 paź 2010
  • LokalizacjaHenley-on-Thames, UK

Napisano 31 marzec 2013 - 13:56

Czy ktos zamawial przez internet? Ile sie czeka na dostawe sprzetu od CP? Czy mozna odebrac sprzet od dustrybutora lokalnie?

Musze powiedzic ze CP Premium i multiroom wygladaja calkiem calkiem, i to nawet w porownaniu z C+ w "promocji".

Aha, i jeszcze jedno: czy dekoder HD PVR pozwala na dodanie kanalow z innej satelity (chodzi mi o brytyjska Astre)?

Dzieki z gory za odpowiedz.

GB
Prawdopodobnie byly klient C+

Opticum 9600HD, Opticum X403P (Freesat, C+ Optimum HD Promo, HBO)

4762305377.png

#19 mentoris

mentoris

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2151 postów
  • Od: 20 lip 2010
  • LokalizacjaOlesno

Napisano 31 marzec 2013 - 14:10

Pozwala na dodanie Astry.
Cyfrowy Polsat
Promocja Premium Super HD, dekoder - Sagemcom ESI-88, telewizor - Funai 32".

#20 Xanth

Xanth

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 14:35

Czy ktos zamawial przez internet? Ile sie czeka na dostawe sprzetu od CP?

Ja zamowilem przez internet. W środę. W piątek przyjechał kurier :)

X.