Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam składać wypowiedzenia nie będę mimo tego że mam gwarantowany, ale wy kombinujecie :-P

U mnie zmieniły się trochę plany i jest mi to na rękę.W innym przypadku normalnie bym płacił do października 2018.Skoro mam taką możliwość to chętnie z niej skorzystam.Nie chodzi mi by coś ugrać tylko o całkowitą rezygnację. Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to rozumiem :)

Tylko wiem że niektórzy będą chcieli coś tym ugrać

 

A wypowiedzenie mam pisać z jakimiś paragrafami, czy po prostu że zakańcza kanał nadawanie i chcę rozwiązać umowę na koniec okresu rozliczeniowego?

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mam robić, czekam do daty magicznej, tylko się pytam bo w necie nie ma żadnych wzorów wypowiedzeń do ncplus.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, też sprawdziłem właśnie swoją umowę z grudnia 2015 i kanał mam gwarantowany. Czyli mam nadzieję, na bezproblemowe pożegnanie się z NC+. Czas zakończyć tę zabawę, ceny bez zmian, a praw coraz mniej. Ostatnio wyliczyłem sobie, że w ciągu tygodnia dwa razy miałem włączony TV w sobotę i niedzielę i to głównie na sport z 4h łącznie. Nie warte 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

W świetle przygotowywanej ustawy o udostępnieniu danych osobowych Poczcie Polskiej przy ściąganiu podwójnego abonamentu to dobry pretekst by zerwać umowę i pewnie wielu z tego skorzysta.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z członków rodziny ma umowę z 02/2016 i kanał jest oczywiście gwarantowany( w ICA i w dokumentach ) i oczywiście chce skrócić umowę o 6 miesięcy.Ciekawy jestem czy po oficjalnym komunikacie czas wysłania i zatwierdzenia wypowiedzenia to 31/8/2017 czy max to 14/9/2017.Jak to było kiedy jak np.Zone Romantica znikło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z członków rodziny ma umowę z 02/2016 i kanał jest oczywiście gwarantowany( w ICA i w dokumentach ) i oczywiście chce skrócić umowę o 6 miesięcy.Ciekawy jestem czy po oficjalnym komunikacie czas wysłania i zatwierdzenia wypowiedzenia to 31/8/2017 czy max to 14/9/2017.Jak to było kiedy jak np.Zone Romantica znikło?

Ja mam umowę z 10/2016 i też jest gwarantowany.W piątek kumaty konsultant mówił mi,że jako niegwarantowany jest od któregoś tam kwietnia 2017.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle przygotowywanej ustawy o udostępnieniu danych osobowych Poczcie Polskiej przy ściąganiu podwójnego abonamentu to dobry pretekst by zerwać umowę i pewnie wielu z tego skorzysta.

Już ostatnio gdzieś ten temat był poruszony. Zmiana prawa nie jest tym samym co zmiana regulaminu i niby nie będzie przysługiwać możliwość wypowiedzenia umowy

Edit: czytane jednym okiem i wpis nie na temat ;)

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy nadawanie o północy z 31 sierpnia na 1 września więc logicznie myśląc umowa powinna trwać do godz 24 31 sierpnia.

P.S Spytam tak jeszcze z ciekawości czy sprzęt trzeba osobiście dostarczyć do punktu dystrybucji czy można np.wysłać kurierem do centrum nc+?

 

Kurierem raczej Ci nikt nie przyjmie, bo żaden z pracowników nie podpisze odbioru czegoś co do niego nie należy i nie wiadomo co jest w środku.

Najprościej wyślij do kogoś z rodziny przyjaciół i oni mogą spokojnie oddać w punkcie - zwrot może zrobić każdy.

 

 

Piszę drugi raz wszyscy którzy aneksowali / podpisywali nową umowę przed 2 kwietnia b.r. mają kanał gwarantowany, więc będą mogli zrezygnować bez dodatkowych kosztów.

Zapewne w sierpniu abonenci będą informowani o zmianie nadawania programu i przysługującym prawie - idzie to listem zwykłym więc do wielu pewnie nie dojdzie, ale poinformowany MUSI być każdy. Wypowiedzenia będą musiałby być złożone do 31 sierpnia aby 1 września umowa już była anulowana, we wrześniu już tylko na podstawie reklamacji.

 

Ładnie NC+ się obrywa, najpierw utrata praw do LM i LE od 18/19, abonament RTV a teraz gwarantowany kanał  :mrgreen:

W tym roku będzie ogromna migracja klientów między sieciami. 

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam składać wypowiedzenia nie będę mimo tego że mam gwarantowany, ale wy kombinujecie :razz:

 

A czemu by nie korzystać z takiej możliwości? Nie każdy ma forsy jak lodu, wobec czego ma szansę ugrać jakieś korzystniejsze warunki nowej umowy a tym samym trochę przyoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam składać wypowiedzenia nie będę mimo tego że mam gwarantowany, ale wy kombinujecie :razz:

 

To nie są kombinacje tylko normalna sprawa, operator cały czas atakuje nas ofertami, promocjami, reklamami itd. mającymi na celu zwiększenie naszego miesięcznego zobowiązania, więc jak jest szansa zadziałać w drugą stronę to głupio z niej nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zawsze się składa wypowiedzenie po wyłączeniu kanału czyli od 01.09 br jak do tego dojdzie bo wcześniej naliczą karę ncplus nic na razie nie wie.

 

Rozdział IX. Rozwiązanie i zmiana Umowy

 

17. Jeżeli w okresie, na który została zawarta Umowa, Dostawca usług dokona zmiany Umowy, Regulaminu,

Cennika, Szczegółowych Warunków, Warunków Promocji obowiązujących Abonenta, Abonent ma prawo

rozwiązać Umowę składając Dostawcy usług pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy z powodu

braku akceptacji dokonanych zmian w terminie wskazanym w informacji o zmianie Umowy, Regulaminu,

Cennika, Szczegółowych Warunków, Warunków Promocji obowiązujących Abonenta, doręczonej

Abonentowi, skutkujące na koniec miesiąca, w którym Abonent złożył oświadczenie. Termin do złożenia

pisemnego oświadczenia o rozwiązaniu Umowy, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie

może być krótszy niż do dnia wejścia w życie proponowanych zmian. Brak pisemnego oświadczenia

Abonenta we wskazanym terminie oznacza akceptację zmian i kontynuowanie Umowy na zmienionych

warunkach. Informacja o zmianie Umowy, Regulaminu, Cennika, Szczegółowych Warunków, Warunków

Promocji obowiązujących Abonenta, zostanie doręczona Abonentowi z wyprzedzeniem co najmniej

jednego miesiąca przed terminem wprowadzenia zmian w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...