Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku gołych pakietów wcale nie jest źle.Fatalnie to można by mówić w przypadku cen standardowych. Gorzej z dodatkami typu MR czy dzierżawa. Te są liczone standardowo bez rabatów co czyni opcję przedłużania przez ICA bezużyteczną. Np. w moim przypadku przez ICA miałbym pakiet za 74,99 a mam go 40 zł taniej przedłużając przez infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Skoro płacisz za Comfort 19,99, to 22,50 za Optimum by było sukcesem. I na to trzeba cisnąć. 

No tak. Wyrwać 2,5 bezcenne :D Od razu można sobie życie inaczej ułożyć przy tych oszczędnościach ;)

Ja wychodzę z innego założenia. Mimo wszystko jest taniej niż dla nowych. Operator się tymi 2,5 zeta nie wzbogaci. Ja również. Płaciłem 19,99 ostatnie 4 lata. Przez ten czas wartość pieniądza też się zmieniła. Myślę, że Comfort a tym bardziej Optimum w cenie flaszki wódki to nie jest dużo ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę przesłać pismo w formie elektronicznej dot. rezygnacji z umowy. Będąc w Strefie Canal+ wybieram zakładkę "napisz do nas" a następnie w temacie wiadomości co powinienem wybrać? Są dostępne możliwości: Płatności, Zmiana pakietu/opcji, Sprawy techniczne, Informacje, Umowa Orange, Internet, Telefon, Dostęp za granicą, Dane osobowe.

Przyznam, że żaden z zaproponowanych mi nie pasuje. 

Dodatkowo znalazłem w internecie przykładowy wzór formularza, w którym są zawarte n/w informacje:

 

Cytat

Na podstawie nowych przepisów prawa wynikających z art. 56 ustawy o prawie telekomutacyjnym żądam zawiadomienia mnie o otrzymaniu ww. wypowiedzenia nie później niż w przeciągu jednego dnia roboczego od chwili otrzymania tego oświadczenia przez wysłanie SMS na powyższy numer telefonu. Ponadto żądam potwierdzenia przyjęcia ww. oświadczenia w terminie do 14 dni od dnia złożenia tego oświadczenia, ze wskazaniem nazwy usługi będącej przedmiotem wypowiedzenia, dnia otrzymania wypowiedzenia i dnia rozwiązania umowy.

 

Korzystając z przysługującego mi prawa na podstawie art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych, wnoszę o usunięcie moich danych z systemów Canal+ (NC+) i tym samym sprzeciwiam się wykorzystaniu moich danych do celów marketingowych. Proszę także
o przesłanie potwierdzenia usunięcia moich danych na powyższy adres email.

 

Dobrze jest zawrzeć taką treść?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcindworzan

Zapis zbędny. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia dostajesz maila z potwierdzeniem oraz datą kiedy umowa się rozwiąże. O usunięcie danych osobowych z systemu możesz się ubiegać po upływie 5 lat od momentu rozwiązania umowy z C+ ze względu na prawo skarbowe, które przez taki czas nakazuje zachowanie dokumentów sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinienem zmienic tresc na:

 

Na podstawie przepisów prawa wynikających z art. 56 ustawy o prawie telekomutacyjnym żądam zawiadomienia mnie o otrzymaniu ww. wypowiedzenia nie później niż w przeciągu jednego dnia roboczego od chwili otrzymania tego oświadczenia przez wysłanie wiadomości e-mail na powyższy adres e-mail. Ponadto żądam potwierdzenia przyjęcia ww. oświadczenia w terminie do 14 dni od dnia złożenia tego oświadczenia, ze wskazaniem nazwy usługi będącej przedmiotem wypowiedzenia, dnia otrzymania wypowiedzenia i dnia rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...