Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do końca lutego 2021. Czy mogę już dziś złożyć wypowiedzenie umowy z datą zakończenie okresu obowiązkowego, bo atakują mnie telefonami z drogimi ofertami? Jeśli tak to czy mogę zrobić to u konsultanta czy osobiście w punkcie?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Karę za wcześniejsze zerwanie umowy płaci się w APS czy przelewem do PC+?

 

Karę płacisz po rozliczeniu się ze sprzętu, czyli po zakończeniu umowy i po zwrocie. Otrzymasz ostatnią notę i płacisz na ten sam numer rachunku, co z umowy. APS nie przyjmuje wpłat.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ozzy666 napisał:
@Pawel
Kończąc umowę z dniem 31 października zapłacę karę 120 zł. Płacąc abonament 14,99 przez 6 miesięcy zapłacę 89,94 zł. Przepłacę 30 zł, jeszcze się zastanowię czy wypowiadać umowę.


Jeśli dobrze kojarzę to masz tę umowę na niebieskim module?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

dziś z lekkim zdziwieniem odkryłem że moja umowa upływa 31.12.2020 i tutaj pojawiają się dwa pytania:

1. jeśli dziś, tj 01.12.2020 prześlę wypowiedzeniem to dochowam terminu, w końcu mowa o 30 dniach a grudzień ma ich 31? 

2. jeśli nie złoże wypowiedzenia i nie przedłużę umowy przejdzie ona w tryb "na czas nieokreślony" ale jaką mogę wtedy opłatę? Nie mam w icok informacji o prognozowanych płatnościach, obecnie mam goły pakiet EXTRA+ za 49.99 oraz starego turboBox+/PVR ADB 5720SX i nie chcę zmieniać niczego w tej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, ze umowa konczy mi sie 31.03.2021, chce juz teraz napisac pismo o rezygnacji z koncem w/w terminu. Czy w zwiazku tym moge juz teraz oddac caly sprzet do APS lacznie z tym pismem? Czy MUSI to byc termin 14 dni od zakonczenia umowy, tj. pierwsze dwa tyg kwietnia 2021 (jesli chodzi o sprzet)? 
ps. Telewizji nie ogladam z uwagi na problemy techniczne (tak wiec co miesiac place za nic tak naprawde)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marcindworzan napisał:

Witam. Jako, ze umowa konczy mi sie 31.03.2021, chce juz teraz napisac pismo o rezygnacji z koncem w/w terminu. Czy w zwiazku tym moge juz teraz oddac caly sprzet do APS lacznie z tym pismem? Czy MUSI to byc termin 14 dni od zakonczenia umowy, tj. pierwsze dwa tyg kwietnia 2021 (jesli chodzi o sprzet)? 
ps. Telewizji nie ogladam z uwagi na problemy techniczne (tak wiec co miesiac place za nic tak naprawde)

Dlaczego płacisz za coś co nie korzystasz? A wystarczyło wezwać instalatora canal+ i by poświadczył i nie ponosisz żadnej kary umownej, hmm lub jeśli przeprowadziłeś się i tam wynikł problem to już inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...