Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, zgodnie z regulaminem umowa zakończy się z końcem miesiąca w którym zostało złożone oświadczenie. Kiedy kończy nadawanie kanał nie ma znaczenia.

 

Czytamy umowy i regulaminy, a nie pytamy studenciaków na śmieciówkach, z których każdy co innego mówi.  :read:

Bzdury. Jeżeli złoże takie oświadczenie w listopadzie to jak umowa może się skończyć również w listopadnie?? Oświadczenie: W związku z wycofaniem z Państwa oferty z dniem 01.01.2018 kanału Universal Channel HD wypowiadam umowę na świadczenie usług telewizji satelitarnej tak, aby ostatnim dniej jej obowiązywania był 31.12.2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury. Jeżeli złoże takie oświadczenie w listopadzie to jak umowa może się skończyć również w listopadnie?? Oświadczenie: W związku z wycofaniem z Państwa oferty z dniem 01.01.2018 kanału Universal Channel HD wypowiadam umowę na świadczenie usług telewizji satelitarnej tak, aby ostatnim dniej jej obowiązywania był 31.12.2017.

 

Bzdury to Ty głosisz, to już jest uznaniówka... idąc tym tokiem rozumowania, można napisać żeby był to 25 grudnia, 31 stycznia, 14 lutego... a oni mają jasny zapis w regulaminie i MOGĄ się tego trzymać. Ale róbta co chceta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy - proszę o pomoc. Podpisałem umowę w kwietniu 2016 r. i kanał Universal był jako gwarantowany. Przez ten czas jadę na włącz/wyłącz na kanały Eleven i jako załącznik umowy przychodzi mi Universal, że już nie jest gwarantowany. Czy mogę wysyłać wypowiedzenie bo główna umowa to umożliwiała czy przez te Eleveny zablokowałem sobie możliwość wypowiedzenia umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt odnośnie kanałów z regulaminu z 22.12.2014:

 

15. Dostawca usług zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w zakresie zastąpienia programu in-

nym programem/ograniczenia liczby programów, wchodzących w skład Pakietów, Opcji dodatkowych lub zastąpienia Kolekcji VOD inną Kolekcją VOD/ograniczenia liczby Kolekcji VOD, z ważnych przyczyn

prawnych, ekonomicznych, technicznych lub organizacyjnych. Za ważne przyczyny uznaje się w szczególności: utratę uprawnień do rozprowadzania, nadawania, zaprzestanie nadawania przez nadawcę,

zmianę satelity, niski poziom oglądalności, niedostateczną jakość techniczną usługi uniemożliwiającą

prawidłowe udostępnianie przez Dostawcę usług, jak również zobowiązanie do określonych działań w związku z decyzją właściwego organu administracji lub orzeczeniem sądu.

16. W przypadkach, o których mowa w ust. 15 niniejszego Rozdziału, Dostawca usług poinformuje Abonentów

o zakresie zmian z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem. W przypadku zaistnienia okoliczności opisa-

nych w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu 30 dni od otrzymania przez Abonenta informacji o proponowanych zmianach (termin do rozwiązania Umowy nie może upływać przed dniem wejścia w życie proponowanych zmian), prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia,

ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym Abonent złożył pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, z przyczyn określonych w ust. 15 niniejszego Rozdziału. W przypadku, gdy z przyczyn leżących po stronie podmiotów trzecich, za których działania Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności, poinformowanie Abonenta przez Dostawcę usług nie było możliwe w terminie określonym w niniejszym ustępie, Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy w ciągu 30 dni od daty dokonania zmian, ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym Abonent złożył pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, z przyczyn określonych w ust. 15 niniejszego Rozdziału

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce rzeczywiście rozwiązać umowę i uciec z NC+ dzięki temu, że ma gwarantowany kanał Universal to najlepiej zrobić to do czwartku w punkcie stacjonarnym. Wtedy umowa będzie rozwiązana w piątek. Za to tym, którzy mają zamiar negocjować lepsze warunki polecam rozwiązać umowę na początku grudnia żeby mieć trochę czasu na nową ofertę. Tak przynajmniej nakazuje logika.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeszcze jedno mam tego słynnego Multi Man Pack z + miesiąca , jak widać warunki umowy się nie zmieniły i wypowiadać umowę można. Ja się w to bawić jednak nie będę. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...