Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo amatorska praca z aplikacji "Szkic" na telefon, ale pokazuje jakby wyglądał dopisek HD z CCF w MTV MUSIC.

 

c1907122054c427e3af495384dde844c.jpg

 

Jakby co to po prostu screen z nagrania startu kanału.


A to moja amatorska propozycja z takim logo. Tutaj sam nałożyłem logo kanału i resztę. Kadr jest z utworu "Feel & Lanberry - Gotowi na Wszystko". Proszę o konstruktywną krytykę a nie komentarze typu "robione w paincie", bo robiłem to na telefonie w aplikacji Szkic. Sorki za słabą jakość, w pamięci mojego telefonu jest bardzo dobra, ale po przesłaniu robi się downscale.2c8453e580357a9f40777fd60390feb0.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się obawiałem, że moje będzie słabe. No może było by OK, gdyby nazwa pasma była by mniejsza. 

 

Wcześniej zrobiłem z MTV HITS HD (Wiem, że nie ma polskiej wersji, ale jakoś tak wyszło)

Czy lepiej tutaj znaczek HD? Może trochę wchodzi w logotyp.

deff3ceeae401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo żeby w ogóle nie było dopiska HD, albo tak jak na CC/CCF, albo dodatkowa belka HD taka jak na głównym MTV.

Na MTV HD to wygląda dobrze. Na tematycznych kanałach MTV dwie belki wyglądałyby źle.

 

Francuskie MTV do pewnego czasu miały dopisek "HD" tak:

 

maxresdefault.jpg

 

Ale obecnie już nie ma żadnego dopisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do propozycji @Patjyk to już wiem, dlaczego to tak trochę źle wygląda. Jest za duży cień za logiem i wszystkimi napisami, za belką może być bo ona musi się wyróżniać. Przede wszystkim poszerzyłbym tę belkę bo napis się w niej ledwie mieści.
 


Sorki za post pod postem, ale właśnie skończyłem moje projekty zapowiadane wczoraj.

 

Oto projekt nowych belek dla MTV Music, tak jak mówiłem wczoraj, napis HD jest taki jak na CCF

http://imgie.pl/image/OyuZP

Edit: Nickelodeon Polska będę musiał zrobic jeszcze raz, bo właśnie zobaczyłem, że się nie zapisało.

Edit 2: Gimp zapisał, ale nie tam, gdzie chciałem, więc jednak jest Nick Polska:

http://imgie.pl/image/OyqVm

Użyłem tej samej czcionki z MTV do tego projektu, bo oryginalnej nie mogłem znaleźć, a ta mi się podoba.


A jeśli chcecie, to mogę też zrobić ciąg dalszy tego projektu MTV Music, bo przyszedł mi do głowy pomysł na niego.

 

Edit 3: MTV Music HD 2 wersja:

http://imgie.pl/image/Oyxdw

Edytowane przez matjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę, że słabe, ale że mogły być lepsze. Podobają mi się twoje projekty. Robię w GIMPie, jestem dopiero początkującym, bo z GIMPem mam styczność od sierpnia 2017, a prawie wcale nic nie robię w GIMPie, taki samouk ze mnie, myślę, że są ok. Co ci się nie podoba?

Takie ogromne, bo na laptopie wszystko wydaje się mniejsze.

Edytowane przez matjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belki choć są fajne, ale za duże i za duży znaczek HD, przy Nickelodeon to samo wszystko jest za duże. Przy MTV MUSIC UHD jest troszeczkę za małe logo, ale troszeczkę. 

Ja ogólnie mam sporo czasu PS, ale nie używam go do grafik. Więc moje wychodzą jak wychodzą.  

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo drętwe… :/

 

Nie piszę, że słabe, ale że mogły być lepsze. Podobają mi się twoje projekty. Robię w GIMPie, jestem dopiero początkującym, bo z GIMPem mam styczność od sierpnia 2017, a prawie wcale nic nie robię w GIMPie, taki samouk ze mnie, myślę, że są ok. Co ci się nie podoba?
Takie ogromne, bo na laptopie wszystko wydaje się mniejsze.

Najlepsza rada. Włącz sobie te obrazki na telewizorze, czyli tak jakbyś normalnie oglądał te kanały, i zobaczysz jakie to wszystko jest przerośnięte, nierówne, niewyostrzone, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...