Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę może wyręczę @nieczęstygość99 w grafikach TVP (wybacz, jeśli zabrałem Ci robotę :) ) - zrobiłem jedynkę i dwójkę kolorową (@Poland) + zmieniony znaczek HD na ten z TVP HD (@jeneka). Oceniajcie ;)

 

TVP 1:

 

1HDNJPG_qxahaeq.jpg

 

TVP2:

 

2HDNpng_qxahawa.png

 

oraz TVP 1 w wersji z ornamentem w cyferce 1 - inny niż ten z dwójki, ale chyba mało wyraźnie to wygląda jednak - wersja niebieska i od niczego biała  

 

 

 

 

 

 

Brawo, dzięki i tak powinni prezentować wszystkie kanały z znaczkiem HD pięknie to wygląda o 1000x lepiej.  :jupi::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kolorami cyferek to był mój pomysł - chciałem nawiązania do loga TVP2 w Sylwestra. Swoją drogą nie polecam uploadu na zapodaj.net - ten serwis po jakimś czasie kasuje zdjęcia. Na wszelki wypadek zapisałem twoje projekty @nieczęstygość99 na bardziej trwalszym imgurze :)

SfmDN1G.jpg

RQYKhOk.jpg

idVqngd.jpg

Ym8UE32.jpg

Ten ostatni projekt pasowałby też do ośrodków tylko napisy miast byłyby po lewej stronie od cyfry.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD powinno się nazywać TVP 3 HD, a TVP 3 - TVP Regionalna (czyt. TVP Poznań / TVP Warszawa itd. Jako taki napis Regionalna występowałby tylko w materiałach promocyjnych, a nie na ekranie, jak poprzednio) niepotrzebnie robią bałagan ( TVP HD raczej nie zrobili by jako TVP 4 HD, bo czwórka kojarzy się z TV4 od Polsatu )

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wersją dopisku wygląda dobrze, ale cyferki nie potrzebnie są kolorowe, a sam dopisek "HD" powinien być mniejszy w takim miejscu co aktualne.

 

Kolor cyferek wiadomo że w swoim dotychczasowym kolorze, szkoda że tvp tego nie widzi ze lepszy znaczek brać od tvp hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze to wszystko wygląda :) o wiele lepiej niż to co teraz jest. Nie wiem dlaczego MTV tworzy takie okropnie wyglądające belki.. ok chcą być oryginalni, ale najzwyczajniej w świecie to nie wygląda dobrze, nie mówiąc o czytelności.

Wystarczy mały lifting i proszę jak wszystko się może ładnie prezentować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze w zeszłym roku stworzyłem taką abstrakcje  :lol2: -logo kanału Festival+4K, który miałby transmitować koncerty oraz grać teledyski artystów z całego świata. Dziś postanowiłem zrobic oprawe graficzna tego kanału.

Część 1.

 

Podczas transmisji na żywo

b9c543237487e.png

okolicznościowe logo "na żywo"

abaaf85b81aa0.png

Plansza "teraz"

10431f5602860.pngplansza " następnie"

0360c3b850a94.pngNocne pasmo teledysków + "karaoke"

ca852dc4f0ac4.png wkrótce reszta oprawy :)

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część 2:(różne style w różnych programach, czasem minimalizm, czasem inne logo dla odświeżenia :) )

Przerywnik programu TOP 50

adaf38e557550.png

Podczas programu  +plansza NOWOŚĆ + plansza pokazująca  numer w notowaniu względem poprzedniego

4dfd210249825.png

Przerywnik programu NON STOP HITS

94ba778dd2dd8.pngPrzerywnik programu "TOP 50 VEVO"  we współpracy z serwisem, stąd obydwa logotypy

9c79dd4ff8a60.pngPodczas programu +inna plansza z nazwa utworu

0149c7a59658b.pngPrzerywnik programu prezentującego remixy z Trap Nation

898816d206f7e.png

Podczas programu  +słowa + stały tytuł utworu

137432f8a869a.pngPrzerywnik pasma HIP HOP-owego 

f4cfff45d207e.pngPodczas programu + inna plansza utowru

1eaa58248f196.pngPrzerywnik reklama

f47659edb306b.png

Podczas reklamy ( dodany pasek pokazujący kiedy skończą się reklamy)

f876f6e5ef67e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...