Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć! Postanowiłem odświeżyć oprawę TV6 (obecna jest już chyba 4 lata)..

Baner "Za chwilę" (w tle "Rude Tube"):

 

uliZeCW.png

 

 

Ident "Reklama":

 

c46rR2t.png

 

 

Ident reklamy w wersji Live action:

Ciemny:

CNSmSLp.png

 

i jasny:

XACuaz3.png

 

Pasmo "Masz wybór":

Intro:

mQCA1ME.png

 

I outro:

lch3mJF.png

 

Zapowiedź:

#1:

jmyN3aS.png

 

#2:

G8epQZA.png

 

 

Zapowiedź #2 miałaby animację: z lewego/prawego boku "wyjeżdża" biały pasek do końca ekranu i rozsunąłby się do widocznych rozmiarów, wyświetliłby się tekst.

Co o tym myślicie? (ident Reklamy wygląda ubogo, wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:popcorn:  :brawo: Bardzo ładne, z każdą kolejną propozycją idzie Ci coraz lepiej :)

 

 

Ja tymczasem prezentuję moją wizję na świąteczne MTV MUSIC PL , trochę niedopracowana bo zrobiona w niepełne 45min. 

bbe4628ca2bd0.png

 

1b2fa3c50d1df.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, mamy przecież w tym samym dziale forum odrębny wątek dotyczący stricte prac związanych z logotypami stacji TV. Mianowicie tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/8601-propozycje-logotyp%C3%B3w-dla-stacji-tv/

Natomiast niniejszy wątek tyczy się prac związanych z grafikami ekranowymi danych stacji TV.

 

Proszę zatem nie dublować tutaj niepotrzebnie dyskusji i trzymać się tutaj właściwego tematu :!:

Ostatnią dyskusję odnośnie grafik logotypów przeniesiono stąd do odpowiedniego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nieczęstygość99 Twoje prace są zawsze świetne dlatego mam dla Ciebie propozycję ;p skoro mamy Canal+ Discovery, Ty zrobiłeś opcję z eleven to może zrobiłbyś Canal+ Netflix, gdzie leciały by najlepsze produkcje z netflixa? I np w zapowiedzi stranger things albo punisher. Ciekaw jestem jakby się to prezentowało na ekranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4e2037c138391.png

 

 

c879dd1540907.png

 

Te prace chyba mnie rozwaliły. :D A tak poza tym, to u góry podoba mi się bardziej, tak jakby to był western.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...