Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji wolnego czasu postanowiłem odbrobinę  zmodyfikować oprawę graficzną 4FUN GOLD HITS , zmniejszyłem belki z napisami, logotyp (w HD) oraz zmieniłem belkę z nazwą utoworu (zmniejszona i zmiana koloru głównego ), 2 wersja to Logotyp 4FGH  w ujednoliconej wersji logotypu z pozostałymi kanałami 4FUN (tak dla podglądu :) )

b0dd1d6398c94.pngdccf626af5a1a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz taki kanał jak "#0"?

Z racji tego, że nikt nie odpowiada na to pytanie to wyjaśniam. Jest to hiszpański kanał, który zastąpił hiszpański Canal+ w roku 2016 i należy do grupy Telefonica, do której należy też platforma po Canal+ pod nazwą Movistar+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa propozycja to odświeżone kanały Polsat News HD , Polsat News 2 w HD i TVP INFO w HD :)

1.Polsat News HD wersja 1

aa7b39fef4cd0.png2. Polsat News HD wersja 2

760b79fd7682b.png3. Polsat News 2 HD  wersja 1 (z białym logo na dole )

3b09056b6478d.png4. Polsat News 2 HD wersja 2 ( z kolorowym logo ) 

760f0bfb7641e.png5. Polsat News 2 HD ( podczas Wydarzeń)

f6928636baa99.png6. TVP INFO HD (inspirowane na BBC World News )

a2e2f811953f1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

To mój pierwszy post na tym forum. Od pewnego czasu obserwuję ten wątek, i nieco zainspirowany postanowiłem stworzyć dwie swoje prace. Pierwsza z nich, to projekt kanału informacyjnego PLN (Poland Network). Tworząc projekt wzorowałem się na stacjach typu CNN, BBC News - skierowanych do ogólnoświatowego widza. Drugi z nich, to projekt kanału muzycznego Scene - coś w stylu MTV Live HD. 

 

Mam nadzieję, że się spodoba.  :wink:

 

PLN:

Grafika ekranowa w przypadku "normalnych" wydarzeń (niestety, tutaj i niżej rozjechała mi się grafika przy godzinie  :/ ):

8Yv4iW.jpg

 

Taka sama "normalna" grafika w j. angielskim:

L4I4hP.png

 

Grafika "breaking news":

bHA1sT.jpg

 

Ident reklamowy:

QUQsPU.jpg

 

Zapowiedzi programów:

sVdWWd.jpg

 

Czas na Scene:

Belka z tytułem utworu, wykonawcą, itd.:

M9zLMM.png

 

Oraz ident reklamowy:

6fxtXA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :D

Jestem tu nowy, chociaż temat obserwuję od jakiegoś czasu. 

Mój projekt dotyczy grupy (wymyślonych) kanałów TV. 

Nazwa ogólna grupy: MY TV

Jak na razie stworzyłem projekt My Music ale planuję zrobić jeszcze My News, My Family, My Film, My Life.

My Music - kanał o tematyce muzycznej, nadający 24/7 muzykę na topie. W pasmie od czasu do czasu pojawiałyby się oddzielne programy dla określonego typu muzyki, np. "Godzina Reggae", "Disco Wieczór", itp.

 

Logo: http://pics.tinypic.pl/i/00879/h46middliysy.png

Screen: http://images.tinypic.pl/i/00879/6i7ud1ktq9jo.png

 

I jak? Jest to mój pierwszy projekt. Niedługo postaram wrzucić się My News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne!

Jedyne co bym poprawił, to zmniejszył nieco oznaczenie wiekowe i zrobił bardziej przezroczyste.

Bardzo dobry pomysł ze wstawieniem okładki płyty przy belce ;)

Rzeczywiście, mniejsze oznaczenie byłoby lepsze. Tylko nie zapisałem szablonu a tylko wyeksportowałem na .png i nie mogę poprawić.

 

Kolejna propozycja to My News. Kanał informacyjny, stawia na informacje rzetelne i niezależne a także atrakcyjne dla młodzieży. Wielokrotnie oglądając takie Wiadomości (PiS xD) czy Fakty nudziłem sie i po chwili przełączałem. Wydarzenia Polsatu są już trochę lepsze ale to nadal nie to. Inspiracją był program WP #dziejesie. Przydałby się taki program w NTC, bo MUX 8 nie jest u mnie odbierany :/

 

Logo: http://pics.tinypic.pl/i/00879/5smddvba8nx5.png

Screen: http://files.tinypic.pl/i/00879/qlgb9s5tswgn.png

(Sorry za jakość zdjęcia Tuska - nie mogłem znaleźć innego takiego)

 

Pomyślałem że zrobię jeszcze tylko My Film i My Life. No chyba że macie jeszcze jakieś propozycje, a może zastrzeżenia?

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pomyślałbym nad logo, a tak co całkiem spoko 


Ja tymczasem udostępniam moje propozycje dla TVN 24 HD 

1. Wersja gdy nie ma tabelek.

b1d4ba7e40086.png

2. Zwykłe tabelki. (gdy pojawia się tabelka  belka zegara powiększa się i "zaciąga  do siebie " logo 

df6b7094fc186.png

3. Pilne.

ac942651213ed.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie nieco przerobić na szybko pracę zamieszczoną parę postów wyżej (niemal 15 minut roboty) i wyszło to co widać poniżej. Mam nadzieję, @Desovsky, że się tobie spodoba ;)

 

Nie jest złe, ale uważam że belki powinny być ciut większe. A tak to nawet dobre też :D

 

 

Ja również postanowiłem pobawić się w edycję , uwzględniając uwagi @circa , mam nadzieję , że @Desovsky się nie obrazi :)

 

@manieq01 A mi akurat podobało się użycie przez autora tego jaskrawego zielonego koloru (a6c712) :D

 

Nie mam się o co obrażać, rzeczywiście o wiele lepiej wyglądają mniejsze oznaczenie i logo. ;)

 

 

Również pomyślałbym nad logo, a tak co całkiem spoko 

Ja tymczasem udostępniam moje propozycje dla TVN 24 HD 

1. Wersja gdy nie ma tabelek.

 

2. Zwykłe tabelki. (gdy pojawia się tabelka  belka zegara powiększa się i "zaciąga  do siebie " logo 

 

3. Pilne.

 

 

Efekt "zaciągania loga do zegara" wygląda świetnie. Logo wygląda przepięknie :D

 

A jak robicie to, że wstawiacie bezpośrednio zdjęcie? Bo nie mogę odnaleźć takiej funkcji w edytorze. O.o

Edytowane przez Desovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...