Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hbo go przestal działac na dekoderze 4k, na infolini opowiadaja ze to problem globalny I tak juz tydzień mnie zwodzą. Gdyby byl to problem globalny z pewnoscia hbo by zadzialalo, a tak to podejrzewam  canal plus. OSTRZEGAM. Zawiodlem sie,na infolini padło stwierdzenie przeciez Pan ma hbo go za zero zlotych - żenujace.  Zapytalem  czy mozna liczyc na gratyfikacje, moze wlaczyc jakis pakiet na czas trwania problemu -  odpowiedz NIE. Brawo Canal plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jonjon777 napisał:

... na infolini padło stwierdzenie przeciez Pan ma hbo go za zero zlotych...

... w ramach abonamentu, który opiewa na X zł miesięcznie i HBO Go stanowi integralną cześć umowy. 
 

11 godzin temu, Bloo411 napisał:

Musiałeś trafić na jakiegoś nieogarniętego konsultanta, który cię zbywa.

O to naprawdę nie jest trudno. Przerabiałem „kompetencję” konsultantów PC+ przez całe lato. Chyba nie zależy im na zmianach na lepsze. 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.12.2020 o 00:22, Bloo411 napisał:

@Jonjon777, mam dekoder 4K UltraBox i mi HBO GO działa normalnie. Musiałeś trafić na jakiegoś nieogarniętego konsultanta, który cię zbywa.

Sprawdź czy działa sortowanie od A do Z na serialach

 

Trafiłem ostatecznie z dekoderem 4K do punktu stacjonarnego (zgodnie z sugestią po kontakcie mailowym z BOA z działem technicznym !!!!!), w którym jak się okazało  HBO GO nie działa popranie również na dekoderach w salonie (tak szanują klienta i jego czas - REWELACJA)( wystarczy sprawdzić sortowanie np. w zakładce seriale, nie wszystkie katalogi wyświetlają zawartość). Złożyłem REKLAMACJE przez salon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zamierzam kupić od Canal+ telewizję satelitarną z Netflixem i HBO z dekoderem: WIFIBOX+ (SAGEMCOM DSIW74).

Interesuje mnie kwestia liczby urządzeń HBO Max jaką przypisać można do pakietu HBO Max (w HBO Max można przypisać do 5 urządzeń, a oglądać równocześnie na 3).

 

Czy dekoder WIFIBOX+ (SAGEMCOM DSIW74) ma możliwość uruchomienia aplikacji:

-> HBO Max (mamy wtedy przypisane jedno urządzenie do pakietu HBO Max),

-> dostęp do HBO Max odbywa się przez aplikację Canal+ i czy wtedy ten dostęp liczony jest jako jedno urządzenie w HBO Max,

---> jeśli tak to czy można zrezygnować z dostępu do HBO Max w aplikacji Canal+, aby urządzenie nie było liczone do 5 dostępnych urządzeń w HBO Max,

-> nie ma możliwości wyświetlenia filmów z HBO Max (są dostępne tylko 3 kanały: HBO, HBO2, HBO3)?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź jak wygląda dostęp HBO Max na dekoderze WIFIBOX+ (SAGEMCOM DSIW74).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
44 minuty temu, mateusz14422 napisał:

HBO zniknęło z mediabox, a nie ma HBO MAX?

Jest.  Na androida i inne systemy.

Na dekoderze raczej nym nie liczył,  patrząc na to co operator wyprawia z apką C+ Online. 

Następna sprawa,  to mieli miesiące aby to ogarnąć. 

Jak się pojawi to najszybciej zapewne na 4k. Mediaboxy i inne zabytki idą w odstawkę wolnymi krokami.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kosmiczny mecz: Nowa era" wczoraj szukałem w Canal+Online i nie było. Może masz inną wersję. 🤣 A pytanie z tego co widzę było o Canal+Online i produkcje z Maxa. 

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Odnośnie C+ Online to w usłudze brakuje jakichkolwiek nowych treści z HBO Max.

Więc ciekawe czy tutaj nie będzie "wygaszania" jak w Polsacie. Tylko oni zapowiedzieli to już miesiąc temu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Odnośnie C+ Online to w usłudze brakuje jakichkolwiek nowych treści z HBO Max.

Więc ciekawe czy tutaj nie będzie "wygaszania" jak w Polsacie. Tylko oni zapowiedzieli to już miesiąc temu.

A odnoście C+ Online. Umieścili tam ikonkę HBO Max, gdzie po kliknieciu przekierowuje do sklepu Google Play lub na stronę internetową HBO. 

Dziki temu zabiegowi fffffachowcy i miłośnicy C+ Online twierdzą, że w C+ Online można oglądać HBO Max.

Że C+ jest lepsze od Polsatu, bo Polsat wcale nie dał dostępu z poziomu aplikacji do HBO Max.  🤣

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 Tak jak już napisałem i pisało wiele osób, "Kosmiczny Mecz" pojawił się jeszcze w HBO GO w nocy z 7 na 8 marca.

Tytułów, które pojawiły się wyłącznie w HBO MAX a nie było ich w HBO GO jak "Harley Quinn", "Komediantki" czy inne "Życie seksualne studentek" nie ma na C+ Online.

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, bgmnt napisał:

@k05 Tak jak już napisałem i pisało wiele osób, "Kosmiczny Mecz" pojawił się jeszcze w HBO GO w nocy z 7 na 8 marca.

Tytułów, które pojawiły się wyłącznie w HBO MAX a nie było ich w HBO GO jak "Harley Quinn", "Komediantki" czy inne "Życie seksualne studentek" nie ma na C+ Online.

Pytałeś o tytuły z Maxa to są z Maxa te które wymieniłem. Nowego "Kosmicznego meczu" na pewno nie było w C+Online,  a do tego serwisu odnosiło się pytanie. 

 

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...