Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o 2,50. Chodzi o to, że sporo osób( w tym ja) nie widzi sensu posiadania HBO z HBO GO przez cały rok. Za mało treści tam jest. Dodatkowo zdarza się często taka promocja jak obecnie, że HBO jest do końca marca za free. Mi wystarczą te gratisowe miesiące HBO jakie daje nc+ oraz jak sobie wykupią na 2 albo 4 miesiące w roku. I w ten sposób oglądam wszystko co tam jest, a nawet czasami nie mam nic nowego do oglądania(jak dla mnie oczywiście). W ten sposób oszczędność to nie 2,50 zł, a spora sumka w ciągu rok.

Jednak jeżeli ktoś chce abonować HBO co miesiąc to faktycznie te 2,50 to nie jest zbyt dużo, a nie trzeba włączać/wyłączać.

Edytowane przez ShinobiQWE
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zaraz mnie trafi. Zalozylem sobie konto na hbo go wczoraj w domu. No i ok, jedno urzadzenie. Dzis zalogowalem sie w pracy - doszlo drugie urzadzenie, dalej ok. Ale wylogowalem sie i za godzine znowu zalogowalem i wykryło to jako nowe urządzenie. Czy ktos mi powie o co chodzi ?

 

pytanie poboczne - rozumiem ze nie mozna zmieniac nazw dodanych urządzeń ?

Edytowane przez tommiyacht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie . Czy ktos z was zauwazyl lekkie irytujace opoznienie dzwieku wzgledem obrazu w apikacji HBO Go? 

Problemu nie ma na aplikacji w wersji 5.6.2  a na pewno istnieje w wersji 5.9.2 . Nie wiem jak w wersjach pomiedzy.

Wydaje mi sie ze sytuacja dotyczy aplikacji, w ktorych pojawila sie mozliwosc sciagania filmow/seriali.

 

Sprawdzilem dwa urzadzenia, tablet oraz telefon. Sytuacja no obydwu jest identyczna (jak wyzej).

 

Ktos moze cos poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od paru dni na HBO Go na ultraboxie nie mam żadnej możliwości wyboru filmu czy serialu. Cały czas jest tylko dostęp do jednego fimu:  Shazam. Co jest grane, coś po mojej stronie czy coś w C+? HBO i HBO Go opłacone do końca roku.

Edytowane przez pacik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...