Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

jeśli przegapiłem 1 odcinek Twin Peaks to mogę go zobaczyć w NC+GO na dekoderze w usłudze HBO, czy muszę mieć wykupione HBO GO ?

Musisz mieć wykupione.

HBO w NC+GO to HBO. :D

HBO w NC+GO/NC+GO TV usługa "VOD" to HBO OD(na życzenie) aktywne jest jak masz HBO GO od NC+.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak. Potwierdzam. Ja tak mam. 3 miesiące gratis, a od czwartego miesiąca 5 zł do końca umowy, czyli do grudnia 2018.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już CI @kingofsouth udzielił odpowiedzi w innym temacie. HBO z anteny jest nadawane z satelity więc odbiór jest w dobrej jakości póki nie ma problemów z pogodą. HBO GO jest uzależnione od łącza internetu - pojęcie "szybki" to pojęcie względne, dla Ciebie 10mbs może być superszybkie a dla innych 300mbs. Sprawdź jaką jakoś połączanie internetowego ma Twój TV z internetem, jeśli poniżej 50mbs to raczej w HD nie pooglądasz.

Mógłbyś proszę podlinkowac ten temat? Nie mogę go znaleźć. Mam chyba podobny problem - mam TV z Androidem. Jeżeli puszczam film z komórki i wysyłam na telewizor, obraz jest żyleta - HD. Jak odtwarzam z aplikacji w TV, obraz jest co najwyżej poprawny - takie dobre DVD. I nie wiem jak to ugryźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio rozkminiałem o co tu chodzi. I znalazłem częściową odpowiedź w FAQ na stronie HBO GO:

 

8. Czy jest możliwość oglądania HBO GO w jakości HD?

Maksymalna jakość obrazu jest uzależniona od urządzenia na którym korzystasz z HBO GO i prędkości połączenia internetowego. Rozdzielczość 1080p (full HD) dostępna jest w aplikacjach SmartTV i na wybranych dekoderach, a 720p na komputerach.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy może ktoś sprawdzić czy serial "Gwiazda Szeryfa" (polecam) na HBO GO działa w dekoderze, bo u mnie ciągle wywala "error" i wychodzi do początkowej planszy VOD?

Edytowane przez Mr. Orbita
Jest wątek o HBO GO, proszę pisać w prawidłowych tematach, bo kończy się wielkim śmietnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Czemu w aplikacji HBO GO zniknęła lista ulubionych filmów i seriali oraz historia oglądanych filmów? Nowych pozycji ulubionych też dodać nie mogę, ciągle jest napisane "brak kontentu".

 

Już działa. Naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie tego serialu to jak sprawdzałem przed chwilą na laptopie na HBO GO to poprawiło się o tyle, że działają jedynie pierwsze 4 odcinki później "Czarna wdowa". Ja wszystkie odcinki /10/ obejrzałem na deku w HBO OD.

U mnie na telefonie i w TV wszystko działa jak należy.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...