Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@k05 Wybrane tytuły z Maxa to były w HBO GO od dawna.

I te które są teraz w C+ Online to też są pozycje przeniesione z HBO GO.

Na razie ani w UPC z HBO OD, ani w PBG, ani w C+ nie pojawiają się tytuły które miały premierę wyłącznie w nowej aplikacji HBO Max i takie są fakty.

Tak więc przestań robić nieumiejętnie kolejną gównoburzę. Bo oczywiście wiem, że masz "prawo do swojego zdania", ale piszesz pierdoły.

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bgmnt napisał:

@k05 Wybrane tytuły z Maxa to były w HBO GO od dawna.

No były,  ale "Ruxx", jak i "Paraiso" pojawiły się w Canal+Online w dniu startu Maxa, czyli we wtorek. 

"Kosmiczny mecz" pojawił się w serwisie dzisiaj. 

Czyli wybrane treści pojawiają się nadal w Canal+Online - zobaczymy co będzie dalej. 

 

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, goofy napisał:

Ktoś mi powie dlaczego na infolinii proponuje HBO max za 25 zyla a reklamują się za 19,90 ??/ Dziwne, tłumaczy się, że jest to HBO go i dopełnienie do MAX za 5 zyla, więc jak to jest?

@goofy Możesz w CANAL+ też sobie włączyć opcję HBO z HBO MAX w cenie 20 zł/m ze zobowiązaniem do końca okresu oznaczonego umowy. Ewentualnie tak jak napisał kolega wyżej możesz wykupić serwis HBO MAX bezpośrednio u HBO korzystając z obecnej promocji na start serwisu w cenie 19,99 zł/m. Kupując bezpośrednio serwis od HBO musisz utrzymać subskrypcję cały czas bez jej przerwania, aby utrzymać rabat na kwotę 19,99 zł/m. Potem od kwietnia każdy nowy klient i też Ci, którzy przerwą subskrypcję zakupioną bezpośrednio od HBO będą mogli skorzystać już z tego serwisu w cenie 29,99 zł/m kupując bezpośrednio od HBO.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ircios napisał:

Widocznie kolega @goofy nie dostał oferty na HBO za 20. W tej cenie mało co kiedy  proponują, bo chcą jak najwięcej wycisnąć. 

Powiedział mi, że jest dla mnie oferta, bo bez oferty to za HBO cena 35 zyla, czy jakoś tak. ircios dzięki bo wytłumaczyłeś, że będą te 3 kanały w TV satelitarnej, o tym zapomniałem i dojdzie do tego jeszcze HBO MAX przez neta. A czy przez dekoder też będzie można oglądać HBO MAX (mam ultra box + 4k), czy tylko na razie po przez aplikacje na laptopie czy tam na telewizorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goofy Sprawdź w Strefie CANAL+, czy przypadkiem nie masz oferty na HBO z HBO MAX w cenie 20 zł/m. Ja teraz sprawdzałem w Strefie CANAL+ i mam trzy oferty na HBO z HBO MAX jedna jest cennikowa bez zobowiązań za 35 zł/m i dwie kolejne już ze zobowiązaniem do końca trwania umowy jedna za 20 zł/m i druga za 25 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w CANAL+Online zaczęły pojawiać się treści z HBO Max. Chociaż "pojawiać się" to chyba za dużo powiedziane. 

 

Przy użyciu wyszukiwarki można odnaleźć np. serial "Peacemaker". Po wejściu na stronę serialu pojawia się tak jak w innych pozycjach - opis, możliwość dodania do ulubionych czy dodanie oceny oraz spis odcinków. Jednak przy każdym z odcinków w prawym górnym rogu okna odcinka widoczny jest odnośnik,  który przekierowuje do aplikacji HBO MAX. Po obejrzeniu danego odcinka w Canal+Online trafia on do sekcji "Ostatnio oglądane", a kolejny odcinek pojawia się w sekcji "kontynuj oglądanie".

 

Przy niektórych tytułach, jak np. "Nasza bandera znaczy śmierć" wyświetlana jest informacja: "strona niedostępna, spróbuj później". 

Są też tytuły, który są zdublowane. Np. "I tak po prostu", "Ruxx" czy "Diuna" można oglądać albo w aplikacji C+ albo poprzez przekierowanie do HBO MAX.

Być może taka sytuacja występuje ze względu na porządkowanie treści w serwisie i docelowo wszystkie produkcje od HBO będzie przenosiło z aplikacji Canal+ do HBO Max. 

Chociaż w tym tygodniu do aplikacji C+ dodano takie filmy jak "Europa", "Biała twierdza", "Bulado" czy dokument "Jak feniks".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w CANAL+Online zaczęły pojawiać się treści z HBO Max. Chociaż "pojawiać się" to chyba za dużo powiedziane. 
 
Przy użyciu wyszukiwarki można odnaleźć np. serial "Peacemaker". Po wejściu na stronę serialu pojawia się tak jak w innych pozycjach - opis, możliwość dodania do ulubionych czy dodanie oceny oraz spis odcinków. Jednak przy każdym z odcinków w prawym górnym rogu okna odcinka widoczny jest odnośnik,  który przekierowuje do aplikacji HBO MAX. Po obejrzeniu danego odcinka w Canal+Online trafia on do sekcji "Ostatnio oglądane", a kolejny odcinek pojawia się w sekcji "kontynuj oglądanie".
 
Przy niektórych tytułach, jak np. "Nasza bandera znaczy śmierć" wyświetlana jest informacja: "strona niedostępna, spróbuj później". 
Są też tytuły, który są zdublowane. Np. "I tak po prostu", "Ruxx" czy "Diuna" można oglądać albo w aplikacji C+ albo poprzez przekierowanie do HBO MAX.
Być może taka sytuacja występuje ze względu na porządkowanie treści w serwisie i docelowo wszystkie produkcje od HBO będzie przenosiło z aplikacji Canal+ do HBO Max. 
Chociaż w tym tygodniu do aplikacji C+ dodano takie filmy jak "Europa", "Biała twierdza", "Bulado" czy dokument "Jak feniks".
te pojawiające się treści Maxa w Canal+ Online to kolejna żenada po cudach techników z 4K na satelicie. Filmy dostępne w Max w 4K są w aplikacji Canal+ w 720p z bitrate 2,5 Mbit/s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

Nie ma potrzeby zmieniać nazwy wątku o trupie.

 

https://forum.satkurier.pl/topic/39222-hbo-max/#comments

Zawsze był temat ten i osobny dotyczący HBO GO i przez lata nie było problemu - teraz nagle już jest. Nie wspomnę, że jeszcze kilka dni temu wypowiadałeś się w tym wątku i wtedy takiego problemu nie zauważyłeś jak tutaj:

17 godzin temu, ircios napisał:

To chyba nic nie ma wspólnego z HBO Go. Tylko C+ Online w którym normalnie można oglądać treści z HBO, tak jak za czasów istnienia jeszcze HBO Go 

 

A to, że forum ma tematy zdublowane to nic nowego. Czas pomyśleć nad jakąś przebudową forum. Potem o jednej kwestii/wydarzeniu potrafi toczyć się dyskusja w kilku wątkach jednocześnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...