Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, _Artek_ napisał:


Vipem to ja kiedyś chciałem być ale okazało się że pakiet cip 

Jaki pakiet?

:-D

@_Artek_ Lepiej nie eksperymentować , mamy dobry pakiet Superpremium 4K.

:-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam w sumie Superpremium 4K za 85zł/mies, a jeszcze nie tak dawno nawet 30zł mniej dzięki promocji z CA. Od kilku miesięcy, chyba nieświadomie, dorzucili mi Eleveny on-line. :grin:

Brakuje tylko Filmboxów, ale w sumie to żadna strata. 

Trudno narzekać na cenę. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem i przy uśrednionej cenie  w promocji rok temu wartość pakietu bez filmboxow (dla nowych) byłaby podobna.

*

Nie przedłużę umowy , ale Filmboxy i Eleven są niepotrzebne.

Drugie za kiepską jakość.

Wystarczy jeden " porządny" Eleven * 4K np w Play.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, tylko jeszcze że rozczarowała mnie usługa Canal+

Poza dodaniem MTV Hits, nie rozwinęła oferty ( nawet nie dodano TVP Sport).

Brak podmian kanałów w SD na HD przez aplikację np Stars TV, Zoom, Eski itp..

Brak kanału C+ 4K.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zawsze jak kiedyś domagałem się filmu w wersji hd lub dolby 5.1 tłumaczono mi,że Cyfra, Nc+ otrzymała tylko wersję sd lub stereo i nie ma innej.Mineło kilkanaście lat i jest to samo premiera w Canal+Premium Szybkich i wściekłych a w Canal+4K nic.To powinna być równoległa premiera w C+premium i C+4k do wyboru do koloru.I tak jest z każdą premierą filmową. Ktoś powie może nie ma operator wersji 4K ma bo ja już od dnia premiery w ub.roku na BlueRay mam i jest 4k i polskie dolby5.1 to w czym problem?W tym C+4K tych filmów nowych premier tyle co nic a to powinna być wizytówka karta przetargowa w porównaniu do Polsat box gdzie ich wcale nie ma.W dobie Netflixa C+4K powinien bombardować abonenta dziesiątkami premier w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jaki wspaniały jest ten kanał plus . Kiedyś to było (poprzedni soft) dziwnie. EPG bezczelnie działało przez caaaały tydzień. Wprowadzono w marcu nowy sofcik  --- i już nie dopada mnie nuda. Robimy restarcik urządzonka i na dwa  dni znowu mamy EPG - nuda. Bywa też tak ,że po restarcie mamy w/w EPG tylko do północy. Dzwoniłem do końsultanta , kazał zrobić sekwencję aktualizacji i  znowu nuda przez 3 dni. Fajnie ,że canał dba o rozrywkę - muszę codziennie rano zrobić restarcik dekodera i migiem mam EPG do północy. Taką  to mam zabawę . Całkiem fajną na przyszłość , bo ów pan powiedział ,żebym go wymienił , A MOŻE BĘDZIE LEPIEJ.Dałem sobie spokój ,bo przecież nie będę tego robił po raz czwarty w pół roku i wqr...ł obsługę . Teraz jeszcze bardziej się cieszę na fakt kolejnej zmiany kolejności układu programów. A co mi tam - pozmieniam i ,aby się nie nudzić czekam za miesiąc na kolejne wspaniałe udoskonalenie.Jeśli już w przyszłości skończą z w/w  cudami i będę miał się nudzić - to chyba z żalu nie przedłuże umowy........................

Edytowane przez Qpal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...