Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sport w nc+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23974 odpowiedzi w tym temacie

#1 Martinos

Martinos

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Od: 12 cze 2009

Napisano 21 marzec 2013 - 16:49

Pewnie dla wielu z nas priorytetem są kanały sportowe. Wszyscy liczyliśmy, że po fuzji wszystko będzie w jednym miejscu i w rozsądnej cenie. Chyba wyszło trochę inaczej... :roll:
W tym wątku piszemy tylko o SPORCIE na NC+

Zastanawiam się jak to będzie w praktyce. Jakie mecze na jakich kanałach. Np. LM była na nSport ale zawsze mecze II kategorii. Hity Zawsze były w nPremium. Jak to będzie na NC+? Jaką zastosują politykę?

Martwi mnie brak SportKlubu. Była szansa na sporą dawkę męskiego tenisa no i ... kupa!

MultiRoom = MediaBOX + BOX+

Extra+, 8xC+, 3xHBO - 79,99zł/mies. na 24 m-ce

MultiRoom + dzierżawa dekodera - 15zł/mies; Pakiet Eleven - 9,95zł/mies.

Razem: 102,94zł/mies. Umowa do 30.09.2018

#2 TimesSquare

TimesSquare

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1562 postów
  • Od: 17 gru 2011
  • LokalizacjaPolska

Napisano 21 marzec 2013 - 16:55

Pewnie ochłapy z polskiej ligi i z LM/LE wrzucą do +Family/+Family2 ( najsłabsze mecze MOŻE dadzą do nsportu ). Wszystko co najlepsze dadzą do +Sport za 120zł. Patologia po prostu. To co teraz moge miec za 40-50 zł bede mial za 120zł.
Comfort+ | Multi+ | Extra+ | Premium Sport&Film | Multiroom

#3 Migracja

Migracja

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 191 postów
  • Od: 21 mar 2013

Napisano 21 marzec 2013 - 16:57

Chcesz sport?? Musisz mieć platyne
Najem Box+ 0zł dla Abonentów
Extra+ z CANAL+ 79,90 zł 24 m dla Abonentów
Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów

#4 mervel

mervel

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Od: 10 wrz 2011

Napisano 21 marzec 2013 - 16:59

hity będą w C+sport bo jest w najwyższym pakiecie. to oczywiste. czyli LM + najlepsze mecze ligi ang i hiszp.
reszta będzie rozsiana po C+ family (gorsze mecze z w/w lig i cała reszta). podobno czasem będą uruchamiane C+ sport 2,3,4...
no i nsport na którym będą totalne ODPADY.
póki co chcesz sport- 119zł
wiadomo- będą promocje migracyjne i trzeba się trochę wstrzymać i ponegocjować.
ja mogę dać 80zł max. interesuje mnie TYLKO sport i nie będę przepłacał za pozostały syf

#5 Martinos

Martinos

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 306 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 17:08

A który pakiet będzie komentował Przytuła? Chciałbym ominąć... :-)

#6 Marek1991

Marek1991

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1659 postów
  • Od: 23 lis 2009
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 21 marzec 2013 - 17:11

Beznadzieja :/ Dodam tylko że jak N i C+ była osobno to LM i Ligi Europejskie (czyli dwa dekodery) wychodziło taniej ! (ok 60 zł) teraz jest 119zl. Dodam tylko ze kablówki również rozdrabnia Canal + http://media2.pl/med... ... owych.html
Ah... szkoda gadać jestem studentem na dorobku i mam płacić 119 zł ?! Kryzys a oni takie ceny... Webby itp będą dalej się rozwijać.
Myślałem że wprowadzą jakąś aplikacje internetowa w stylu TVN Player że np. Za 40 zł na miesiąc przez internet możesz oglądać mecze a ty nic :/

#7 merx

merx

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Od: 12 sty 2009

Napisano 21 marzec 2013 - 17:13

z fb vectry

1. Zmienią się nazwy niektórych kanałów C+ i poprawi się ich zawartość:
- Canal+Weekend na Canal+Family - połączenie sportu i filmów, oferta poszerzona o mecze Ligi Mistrzów.
- Canal+3D na Canal+Film2 - filmy, również produkcje nadawane w 3D.
- Canal+Gol na Canal+Family2 - oprócz wydarzeń sportowych w ofercie pojawią się filmy.

2. W przypadku kanałów Canal+, Canal+Sport, Canal+Film - bez zmian.

| DiGYBOXX HD C+ | Smart HD | UPC Select - CI+ |

#8 inzane

inzane

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 10 postów
  • Od: 04 lut 2013

Napisano 21 marzec 2013 - 17:14

To jest właśnie kluczowe pytanie - ja jestem z nimi dla sportu i zastanawiam się właśnie w jakich kanałach będzie LM, liga angielska i hiszpańska. Jak się okaże, że do tego potrzeba platinium no to sorry ale nawet te 109 ze starym MR z cyfry + to dla mnie zbyt dużo. Poza tym wszystkie ligi dobiegają końca (liga mistrzów też). Może rzeczywiście warto będzie ich teraz olać, pociągnąć te pare meczy na streamach i poczekać na oferty przed Świętami na koniec roku...

#9 Marcin23

Marcin23

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 106 postów
  • Od: 06 lut 2010

Napisano 21 marzec 2013 - 17:16

A jak będzie wyglądała sytuacja tych którzy nie zmigrują do nC+ z Cyfry. Pojawią się nowe kanały Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family2, Canal+ Film i Canal+ Film 2, a co będzie w Cyfrze?! Czy sport zostanie, czy przerzucą nam prawa do kanałów z nC+ i zmuszą tym samym do migracji?

#10 Marek1991

Marek1991

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1659 postów
  • Od: 23 lis 2009
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 21 marzec 2013 - 17:19

Poza tym wszystkie ligi dobiegają końca (liga mistrzów też). Może rzeczywiście warto będzie ich teraz olać, pociągnąć te pare meczy na streamach i poczekać na oferty przed Świętami na koniec roku...

Właśnie jestem tego samego zdania Rozgrywki się kończą za chwilę ładna pogoda rower piłka plener ... szkoda 119 na lato wydawać :P

#11 grande

grande

Aktywny

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPip
  • 765 postów
  • Od: 15 wrz 2012

Napisano 21 marzec 2013 - 17:35

Beznadzieja :/ Dodam tylko że jak N i C+ była osobno to LM i Ligi Europejskie (czyli dwa dekodery) wychodziło taniej ! (ok 60 zł) teraz jest 119zl. Dodam tylko ze kablówki również rozdrabnia Canal + http://media2.pl/med... ... owych.html
Ah... szkoda gadać jestem studentem na dorobku i mam płacić 119 zł ?! Kryzys a oni takie ceny... Webby itp będą dalej się rozwijać.
Myślałem że wprowadzą jakąś aplikacje internetowa w stylu TVN Player że np. Za 40 zł na miesiąc przez internet możesz oglądać mecze a tu nic :/

Fakt. Niedrogi, płatny pakiet sportowy dostępny jedynie online, byłby doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają warunków pozwalających na zamontowanie anteny. Cała masa studentów mieszkająca w akademikach, ludzi wynajmujących mieszkania itp, pewnie chętnie by skorzystała.

#12 Martinos

Martinos

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 306 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 17:47

Z mojej perspektywy wygląda to tak. Mam C+ Optimum HD - 64zł/mies. Tracę SportKlub (głównie chodzi mi o tenis ATP i piłkę) + latem ESPN. Laskowskiego zamienili na Przytułę.
Dochodzi mi LM i LE. Wraca też Serie A (ale jak odchodziła to nikt mi abonamentu nie obniżał). Platyna kosztuje 119zł/mies. minus rabat.

Pytanie ale jestem w stanie dać za nowy pakiet? Ile dalibyście Wy za taki pakiet?

#13 lukasz294

lukasz294

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 1 postów
  • Od: 24 lut 2013

Napisano 21 marzec 2013 - 17:57

rozpiska na pierwszy tydzień:
http://media2.pl/med... ... -zywo.html

#14 Pawel85

Pawel85

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3444 postów
  • Od: 07 lis 2008

Napisano 21 marzec 2013 - 17:58

Czyli z LM w Nce mogę się już pożegnać.

Faktycznie, same za[beep]iste zmiany :lol2: .
Polskie lektorowe tłumaczenia są beznadziejne, skoro nawet osoba znająca ten język na poziome średni potrafi to dostrzec.

#15 lukas86a

lukas86a

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Od: 21 lut 2007

Napisano 21 marzec 2013 - 18:00

Panowie nie zlinczujcie mnie tutaj, pewnie jestem osobą która pyta o to po raz ... n-ty, ale przekopuję się przez multum stron w tematach na forum, a nurtuje mnie ciągle jedno pytanie.
Otóż mam Canal + Komfort, w kwietniu mają mi zniknąć CANAL+ Gol HD i CANAL+ Weekend HD czy jeśli nie z migruję do nc+ to zostaną one zastąpione CANAL+ Film 2 HD i CANAL+ Family HD czy zostanę a lodzie? Nie oszukujmy się jestem tu tak jak Wy dal sportu, a nie widzi mi się płacić 2 x więcej dla samej CL zwłaszcza teraz gdy za dwa miech rozpocznie się sezon ogórkowy.
Najbardziej zależy mi na tym czy pozostając przy aktualnej starej ofercie z Cyfry, nie przykręcą mi i będę mógł śmiało nadal oglądać ligę angielską, hiszpańską, francuską czy nawet polską :] Aż do, wrześni czy może, jak wytrzymam do Świąt Bożego Narodzenia i wtedy załapać się na jakąś świąteczną promocję.
Bardzo bym prosił o jakąś odpowiedź bo na infolinię dodzwonić się nie mogę.

#16 damianprz

damianprz

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 485 postów
  • Od: 01 lut 2011

Napisano 21 marzec 2013 - 18:08

podobno czasem będą uruchamiane C+ sport 2,3,4...

No właśnie. To będzie coś w stylu C+Weekend lub nSport kanał 108 czy 109?
Być może C+Sport to będzie paczka 4 kanałów, ale jakby tak było to dlaczego by tego nie reklamowali??
:::::::::::::::::: Ferguson Ariva 210 Combo ::::::::::::::::::
CYFRA+ [C+ Kompakt HD] :::::: moduł CI: TNK SD :::::: HotBird/Astra/DVB-T

#17 grande

grande

Aktywny

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPip
  • 765 postów
  • Od: 15 wrz 2012

Napisano 21 marzec 2013 - 18:10

Panowie nie zlinczujcie mnie tutaj, pewnie jestem osobą która pyta o to po raz ... n-ty, ale przekopuję się przez multum stron w tematach na forum, a nurtuje mnie ciągle jedno pytanie.
Otóż mam Canal + Komfort, w kwietniu mają mi zniknąć CANAL+ Gol HD i CANAL+ Weekend HD czy jeśli nie z migruję do nc+ to zostaną one zastąpione CANAL+ Film 2 HD i CANAL+ Family HD czy zostanę a lodzie? Nie oszukujmy się jestem tu tak jak Wy dal sportu, a nie widzi mi się płacić 2 x więcej dla samej CL zwłaszcza teraz gdy za dwa miech rozpocznie się sezon ogórkowy.
Najbardziej zależy mi na tym czy pozostając przy aktualnej starej ofercie z Cyfry, nie przykręcą mi i będę mógł śmiało nadal oglądać ligę angielską, hiszpańską, francuską czy nawet polską :] Aż do, wrześni czy może, jak wytrzymam do Świąt Bożego Narodzenia i wtedy załapać się na jakąś świąteczną promocję.
Bardzo bym prosił o jakąś odpowiedź bo na infolinię dodzwonić się nie mogę.

Z tego co piszą, to z migracją nie masz pola manewru. Za jakiś czas przyślą propozycję nowej umowy, a jeśli odmówisz, rozwiążą dotychczasową.

#18 damianprz

damianprz

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 485 postów
  • Od: 01 lut 2011

Napisano 21 marzec 2013 - 18:15

Podali program na pierwszy weekend po 5 kwietnia.
Na weekendzie na Family 1 i 2 bardzo dużo sportu!!!
:::::::::::::::::: Ferguson Ariva 210 Combo ::::::::::::::::::
CYFRA+ [C+ Kompakt HD] :::::: moduł CI: TNK SD :::::: HotBird/Astra/DVB-T

#19 plebann

plebann

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 6 postów
  • Od: 21 sty 2011

Napisano 21 marzec 2013 - 18:17

damianprz - bo to następcy C+ Gol i C+Weekend. Chyba brak zaskoczenia.

#20 lidi

lidi

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 69 postów
  • Od: 09 lut 2013

Napisano 21 marzec 2013 - 18:19

Czy ktoś znalazłmodpowiedz na pytanie od jakiego pakietu mogę dokupić canal+sport hd??? i ile to może kosztować. Bo dokupić chyba można skoro do pakietu univers dają dwa miesiące za darmo.