Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie?

Moze te pytanie wydaje sie gupie ale wczesniej mialem dekoder C+ i on nie obsługiwał dwóch satelit na raz dlatego musiałem kupić arive 102E dlatego teraz przed podpisaniem nowej umowy i wyboru dekodera chce miec pewnosc ze będą mi działały 2 satelity na jednym kablu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nc+ tak jak wcześniej n karmi nas dekoderami , które żrą tyle prądu !!!! w czasie czuwania czarne boxy pobierają tyle samo prądu co w trybie oglądania ok25/30 wat a powinny mieć funkcję by w czuwaniu góra 1 wat należy przecież oszczędzać prąd , milion takich użytkowników to na godzinę ile KW pożerają ich czarne boxy w całej Polsce łatwo przeliczyć - powinni zakazać ich produkcji i użytkowania , miałem kiedyś N i czarnego boxa kiedy to prądożerne g....o oddałem stałem się proekologiczny i mniej płacę za prąd , wiem również że wszystko przez to iż dekodery z dyskiem cały czas zasysają vod (filmy seriale itp) obojętnie czy masz to w abonamencie czy nie oczywiście vod jest w takiej formie wygodniejsze bo film po zamówieniu masz od razu do niego dostęp ale jakim kosztem to się odbywa oczywiście w skali całego kraju , forma pseudo vod jaką ma polsat jest mniej wygodna bo film zamówiony możesz oglądać w określonych godzinach ale jest dostępna dla wszystkich abonentów ze zwykłym dekoderem hd bez dysku nawet na własnym sprzęcie ale z modułem . POWINNI ZABRONIĆ VOD W TAKIEJ FORMIE JAK JEST TO W CYFRA+ , N , NC+ I UDOSTĘPNIĆ CAŁY DYSK NA WŁASNE NAGRANIA - W CZASIE CZUWANIA BĘDZIE POBIERAŁ ZNIKOMĄ ILOŚĆ WAT OPRÓCZ CZASU GDY BĘDZIE NAGRYWAŁ TO CO ZAPROGRAMOWALIŚMY JESTEM SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM MODUŁU OD CYFRY , N I POLSATU I KILKU TV LEDOWYCH ORAZ WŁASNYCH TUNERÓW Z ZEW. DYSKIEM I WIERZCIE MI ŻE KILA TUNERÓW POBIERA MNIEJ PRĄDU NIŻ JEDEN CZARNY BOX (PRZEZ 24 GODZINY ZŻERA TYLE SAMO PRĄDU OK 25-30 WAT NA GODZINĘ !!!!!!!!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do będących w temacie. Wczoraj wyemigrowałem do nc+ na poprzednim dekoderze z cyfry. Czy mogę go np. w poniedziałek wymienić na coś nowego z ADB? Oczywiście po uiszczeniu wymaganych opłat.

 

tak ja zmigrowałem z 2 szt PACE 500 GB z C+ do nc+ na mediaboxa i 2 szt box hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według nowych przepisów każdy odbiornik powinien spełniać normę el. w czasie czuwania nie powinien zużywać więcej energii niż 1 wat na godzinę jeśli nie spełnia takich wymagań to klient musi być o tym wyraźnie poinformowany a tu co nawet nic nie wiadomo ile ŻRE prądu najnowszy mediabox ale podejrzewam że podobnie jak inne boxy z dyskiem 25-30 wat na godz obojętnie czy włączony czy w czuwaniu czyli średnio 27,5 wata razy np 20 godzin (4 godz przykładowo i tak oglądamy tv) daje 550 wat dziennie niepotrzebnie zużytej energii w skali mca 15 kw rocznie można przyjąć nawet tylko 150 kw niby niedużo ??? jak pomnożyć to przez np 1000000 użytkowników w Polsce to wychodzą astronomiczne ilości energii niepotrzebnie zużytej !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany migracją do nc+ pakiet all in, aktualnie mam MR Cyfry+ (2 karty) i dekoder PACE PVR HD. Chciałbym go zachować, nie wiecie czy na tym dekoderze będą chodziły serwisy netVOD (te kolekcje NGC, da vinci, seriale+ i inne? Czy one chodzą tylko na tych nowych mediaboxach i torboboxach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie o tym że w boxach takich od N nie ma sygnału jednocześnie na wszystkich wyjściach tylko sygnał albo po euro albo po hdmi - głupota totalna !!!!!! w tunerach od cyfry nie ma tego ograniczenia !!!!!!!

 

po przejściu będzie działał ale musisz zostać ze sprzętem od cyfry wszystkie inne rozwiązania to dekodery parowane z kartą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do będących w temacie. Wczoraj wyemigrowałem do nc+ na poprzednim dekoderze z cyfry. Czy mogę go np. w poniedziałek wymienić na coś nowego z ADB? Oczywiście po uiszczeniu wymaganych opłat.

 

tak ja zmigrowałem z 2 szt PACE 500 GB z C+ do nc+ na mediaboxa i 2 szt box hd

 

Nie zrozumieliśmy sie. Ja podpisałem umowe na przejście do nc+ z Pace. I nagle mi się odwidziało - nie chcę Pace a chcę ADB. Wczoraj dzwoniłem na info i co? I [beep]a wielka. Po skończeniu kontraktu owszem ale teraz zapomnij człowieku o zamianie. Co ciekawe panna przy przechodzeniu na takie pytanie odpowiedziała twierdząco - "oczywiście będzie Pan miał taką możliwość w trakcie trwania umowy". Nie mam nic przeciwko mojemu egzemplarzowi - Nigdy mnie nie zawiódł. Boję się tylko aktualizacji softu - s[beep]ą go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...