Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Pawel napisał:

Jaki telewizor masz podpięty pod dekoder ?4k czy FHD ? Może wystarczy ustawić odpowiednią rozdzielczość w dekoderze.

Tv jest 4k, wstępnie dekoder taką też rozdzielczość ustawił, później zmieniałem na fhd,4k ale ja różnicy nie widzę, dodam że mam najtańszy pakiet bez kanałów w 4k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Remiqa napisał:

Witam, odkopie trochę temat, zmieniłem swój stary turbodekoder (ITI 5720SX) na nowszy, lepszy 4K ultrabox +(NCP3670SF) jedyny koszt wymiany było to jednorazowo 20 zł do rachunku za przesyłkę, myślę dlaczego nie, wczoraj podłączyłem i jestem mega zniesmaczony, na nowym dekoderze jest zauważalnie gorszy obraz, jest ciszej ,tv muszę dużo głośniej robić, jestem laikiem w tych sprawach więc pytanie co można, powinno się zrobić w takiej sytuacji?

 

 Każdy telewizor ma własne ustawienia dzwięku,obrazu itd.Wystarczy wejść w -ustawienia- i wybrać własne jakie Ci tylko pasują.! Dodam,że są one niezależne do odbioru z telewizora,czy podłączonych urządzeń.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wczoraj pojawił się nowy dekoder 4K DUALBOX+ a ze strony CANAL+ zniknął dekoder 4K Ultrabox+.
Jesli wycofali Ultraboxy, to jest to dziwny ruch. Po co robili ich aktualizację, żeby teraz przestać je udostępniać.
Przynajmniej na ten moment nie ma Ultrabox.
Dekodery internetowe i do telewizji naziemnej | CANAL+ (canalplus.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś wątku przewinęła się informacja, że produkcja Ultraboxów została zakończona z powodu braków na rynku procesorów. Aktualizacja miała sens, bo te dekodery u obecnych użytkowników jeszcze dobre kilka lat posłużą - przymusu wymiany nie ma co się spodziewać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, maniek357 napisał:

......przymusu wymiany nie ma co się spodziewać. 

Jak nie jak tak. Wszyscy posiadacze dekoderów po n....przesiadka 

 

@connor07 docelowo nowy dekoder ma być u wszystkich abonentów. Łącznie z tymi co mają obecnie Ultrabox 4k.

W ofercie operatora ma pozostać Dualszrot i moduł CI+ ECP.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak. Wszyscy posiadacze dekoderów po n....przesiadka 
 
@connor07 docelowo nowy dekoder ma być u wszystkich abonentów. Łącznie z tymi co mają obecnie Ultrabox 4k.
W ofercie operatora ma pozostać Dualszrot i moduł CI+ ECP.
dla mnie idealne rozwiązanie. Jak mi każą oddać Ultraboxa, to wezme moduł i kupie jakiś dekoder z serii Vu. Bo ich nowego szrota nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie z wymianą uszkodzonych ultraboxów. W końcu w umowie stoi zapis o dysku 1TB a zmiana na mniejszy, to aneks do umowy na który nie musisz się zgodzić. Sami ukręcili bat na siebie rozdzielając opłatę za dysk i dekoder. Gdy wymieniałem turbo na ultraboxa nie było takich szopek.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Posiadam Ultraboxa 4K plus dwa WIFiBoxy+ z usługa multiroom. Jeden z dekoderów wykazuje oznaki padnięcia - co chwile restart, czarny ekran, sam się włącza. Pewnie mogę go wymienić na drugi w punkcie, ale mam pytanie czy mogę go zastąpić innym dekoderem, który nie będzie tak mulił i miał możliwość nagrywania? Wifibox+ po podłączeniu czy to pendrive czy dysku ssd działa dobrze przez moment, a potem zaczyna mulić.

Czy mogę kupić jakiś inny dekoder (używkę nawet z wolnego rynku) i podłączyć go zamiast wifiboxa, włożyć kartę, podłączyć dysk i korzystać z multiroom i nagrywania?

Wtedy będzie 1 szt ultrabox 4k (jako główny), jedna szt. wifibox+ (używany przez dzieci sporadycznie, bez nagrywania) oraz coś trzeciego z nagrywaniem i bez mulenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze leciwego WIFI PREMUMBOX+, no ale już trochę nie domaga, przełączanie kanałów trwa wieki, a przy nagrywaniu bardzo często coś się zacina i potem trudno to oglądać. No i nie mam 4K, mimo że mam w pakiecie nawet jakieś kanały 4K :) Dysk mam swój, znaczy od Canal+, ale zakupiłem go na własność.

Na jaki dekoder mogę wymienić mojego staruszka? Wydaje się, że chyba tylko 4K Dualbox, choć widziałem dość kiepskie opinie. No i obecnie mam mój dekoder za darmo, do końca umowy prawie jeszcze rok, pytanie czy jest szansa, że dają mi nowy za free czy jednak będzie trzeba coś doliczyć (Mam pakiet Extra+ z Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium za jakieś 87 zł miesięcznie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...