Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W ostatnich dniach przedłużylem umowę z wymianą wifiboxa na wifi premiumbox. Dostalem go za free bez miesięcznych opłat. Po kilku dniach doszedłem do wniosku że jednak wolę wifiboxa. Nie chcą go wymienić z powrotem, bo system nie pozwala na zejście z dekoderem na gorszy... 

Poradzicie coś jak to odkrecic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Yanekk napisał:

Cześć,

W ostatnich dniach przedłużylem umowę z wymianą wifiboxa na wifi premiumbox. Dostalem go za free bez miesięcznych opłat. Po kilku dniach doszedłem do wniosku że jednak wolę wifiboxa. Nie chcą go wymienić z powrotem, bo system nie pozwala na zejście z dekoderem na gorszy... 

Poradzicie coś jak to odkrecic? 

Możesz wymienić na 4k ale za 5 zł lub 10 miesięcznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja odpada... 

Chodzi mi tylko o tworzenie listy kanałów ulubionych. 

Tak, żebym mógł klawiszem nr 1 wywołać np tvp1. Taką możliwość ma tylko wifibox. Jak się ma starsze osoby w domu, to ta opcja jest najważniejsza. Reszta to zabytek łaski. W 4k ta lista ulubionych też ma sztywną numeracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz, że w momencie kiedy wszystko jest lepsze i bardziej nowoczesne i w ogóle super, powrót do spisywania kanałów na kartce to nieporozumienie 😉

Jedna prosta rzecz i zablokowana w nowych dekoderach. 

Czyli już nie ma opcji żeby wrócić do starego wifiboxa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Yanekk napisał:

Przyznasz, że w momencie kiedy wszystko jest lepsze i bardziej nowoczesne i w ogóle super, powrót do spisywania kanałów na kartce to nieporozumienie

To nie jest żadne nieporozumienie. To jest czyste połączenie prostytucji z muzyką (coś tu ku... nie gra). Żeby tzw. "platforma premium" nie potrafiła w trzeciej dekadzie XXI wieku udostępnić swoim abonentom dekodera z możliwością ustawiania własnej listy to po prostu żenada.

I to nie jest kwestia tego, że się nie da tylko tego, że się im nie chce.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, meckbar said:

To nie jest żadne nieporozumienie. To jest czyste połączenie prostytucji z muzyką (coś tu ku... nie gra). Żeby tzw. "platforma premium" nie potrafiła w trzeciej dekadzie XXI wieku udostępnić swoim abonentom dekodera z możliwością ustawiania własnej listy to po prostu żenada.

I to nie jest kwestia tego, że się nie da tylko tego, że się im nie chce.

 

Zgadzam się, jest to żenujące. Ale bardziej żenujące jest blokowanie ludziom dostępu do kanałów FTA spoza listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Od marca przyszłego roku, a może i wcześniej, będzie zapotrzebowanie na dekodery DVB-T2. Jak się komuś wciśnie taki dekoder z darmowym miesiącem C+ i jakimś ekranem startowym z ofertą C+ Online to istnieje duża szansa że taki ktoś skusi się na jej wykupienie. A przecież box-y z Androidem i DVB-T2 nie są dużo droższe od box-ów bez naziemnej. A i box-y combo nie mogą być znacznie droższe skoro PB w coś takiego zainwestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze operator nie będzie sprzedawać sprzętu w którym jest karta dekodująca, tylko by był taki odbiornik w dzierżawie. Nie bedą się bawić tunery DVB-T2, bo to tv za free i rynek jest nasycony tunerami. Tunery są też wbudowane w tv. Ktoś kto bierze ofertę sat z C+ Online to raczej nie zawraca sobie głowy śmieciami z DVBT2. 

Jak Ci brak takiego sprzętu to kup sobie Combo 3 in 1, dobierz moduł CI+ i będziesz szczęśliwy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, odkopie trochę temat, zmieniłem swój stary turbodekoder (ITI 5720SX) na nowszy, lepszy 4K ultrabox +(NCP3670SF) jedyny koszt wymiany było to jednorazowo 20 zł do rachunku za przesyłkę, myślę dlaczego nie, wczoraj podłączyłem i jestem mega zniesmaczony, na nowym dekoderze jest zauważalnie gorszy obraz, jest ciszej ,tv muszę dużo głośniej robić, jestem laikiem w tych sprawach więc pytanie co można, powinno się zrobić w takiej sytuacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

 

Zagłębiałem się jeszcze raz w ustawieniach i z dźwiękiem sobie poradziłem, natomiast pozostaje jeszcze kwestia jakości, żadne ustawienie nie poprawiają jakości obrazu, ale mam pomysł jeszcze wymienić konwerter na wideband, może to pomoże dzięki 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Remiqa napisał:

Zagłębiałem się jeszcze raz w ustawieniach i z dźwiękiem sobie poradziłem, natomiast pozostaje jeszcze kwestia jakości, żadne ustawienie nie poprawiają jakości obrazu, ale mam pomysł jeszcze wymienić konwerter na wideband, może to pomoże dzięki 

 

Jaki telewizor masz podpięty pod dekoder ?4k czy FHD ? Może wystarczy ustawić odpowiednią rozdzielczość w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...