Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery wchodzące w skład platformy nc+

 

mediaBOX+ (Turbodekoder HD z nagrywarką 3740SX)

turboBOX+ (Turbodekoder HD z nagrywarką 500 GB 5720SX oraz Monsterbox 1 TB 5720SX)

ultraBOX+ (dekoder HD z nagrywarką 250 GB 5800SX)

BOX+ (dekoder HD 5800S, dekoder HD PVR-Ready 2849ST, dekoder HD 2851S oraz 2850ST)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ciekawe co z dekoderem DIGYBOXX HD C+? Wg mnie ktoś tu kogoś oszukał - tu na forum też było kilku "wiarygodnych" którzy twierdzili, że jest to odbiornik certyfikowany i nic mu nie grozi a więc kupować można. Rozumiem, że każdy może sobie teraz dokończyć obecną umowę ale jednak pewny niesmak pozostaje bo niby co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dotychczasowych informacji wynika, że nikt nikogo na siłę do nc+ nie będzie brał i każdy obecny abonent będzie mógł dokończyć umowę na obecnych zasadach, co natomiast będzie później w przypadku chęci przedłużenia umowy tego już nikt powiedzieć nie potrafi bądź nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także interesuje jaka przyszłość jest przed Technisatem Digyboxx HD C+?

Powiem wam jeszcze lepszą wiadomość - mam świat HD na własnym ADB2849 i dzisiaj jakiś gostek zadzwonił z Krakowa i chciał mi przedstawić ofertę nc+ - szuka, szuka w komputerze i okazało się że nie ma ofert dla takich jak ja z własnym nboxem - powiedział że będą w przyszłości.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że trzeba jeszcze trochę poczekać bo wiele kwestii nie zostało wyjaśnionych. Nic póki co nie wiadomo o modułach CI/CI+, nie wiadomo co z certyfikowanymi odbiornikami a to przecież nie tylko DIGYBOXX HD C+ ale też TV Samsung i SONY. Nie chce mi się wierzyć, że C+ i N podpisywały umowy z producentami sprzętu a teraz ni z gruchy ni z pietruchy wypną się na nich tyłkiem. Ciekaw jestem co można dowiedzieć się na infolinii Technisat-a, przecież też powinni zostać o takim fakcie poinformowani - w końcu po coś starali się aby w swoim urządzeniu zainstalować wejście na kartę pod kodowanie C+, ktoś za to wybulił kasę i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc do nc+ zostajesz z obecnym sprzętem. Więc DIGGYBOX będzie działał.

Jedyny przypadek kiedy dekoder do niczego się nie przyda jest wtedy, jeżeli do tej pory miałeś jedną kartę, a w nowej platformie zechcesz mieć mr. Wtedy musisz zdecydować się na dekodery adb i nowe parowane karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do będących w temacie. Wczoraj wyemigrowałem do nc+ na poprzednim dekoderze z cyfry. Czy mogę go np. w poniedziałek wymienić na coś nowego z ADB? Oczywiście po uiszczeniu wymaganych opłat.

 

A pozwolili Ci?

Na ile masz nową umowę

Jaki masz tuner?

Ile masz kart Cyfry+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...