Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oferta śmieszna. Dzwoniłem i kobitka zaproponowała mi pakiet Silver+ za 79 zł ( czyli standardowo ) tylko tyle że HBO gratis na 12 miesięcy. MR oczywiście płatny.

Żadnej innej oferty nie miała. Zamiast tego powtórkowego HBO na którym nic ciekawego nie ma, dali by niższy abonament i MR gratis. Wtedy bym rozważył propozycję.

Na h.. zmuszają ludzi to tego HBO. Zamiast tych 25 zł na HBO, Silver+ za 64 zł i MR w gratisie. Wychodzi tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w punktach sprzedaży obowiązuje oferta dla klientów innych operatorów:

 

Pakiet Canal+ Silver + HBO (na cały okres umowy) = 79 zł

 

Umowa na 12 miesięcy, warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie rachunku innego operatora 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten HBO do Silvera to taaaaaka zachęta ze hej. Za ta samą kasę 79zł mamy w CP prawie fulla, a z fimboxami za 89zł - jedyna różnica to kanały c+ family i to ma być coś co mnie przyciągnie???

Migrantom dają Comfort+ z paczka 6 canal+ za 79zł i to bym jako przechodzący z innego operatora przyjął od razu jako uczciwa propozycje konkurencyjną .... ale tam ktoś uważa ze jak nowy to mu wcisną HBO i będzie się cieszył. No nic czekam do końca kwietnia i czas podejmowania decyzji a narazie NC+ nie stanowi dla mnie opcji która warto rozważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaatakowali i po kilku próbach miałem okazje porozmawiać z gościem od NC+.

Gdy zorientował się że nie jestem z Nki czy C+ tylko gościem który ma ochotę rozstać się z kablówką zaproponował mi ceny dokładnie takie jak na ich stronie.

Kulturalnie sprowadziłem go na ziemię informując że wiem co dostają migrujący i nie wiem czemu mam wydawać więcej pieniędzy za ten sam towar.

Spytałem czy jest możliwość bym dostał comfort+ wraz z paczką 6 canal+ - żadnych multi i innych dodatków za 79zł - niestety miły Pan stwierdził że nie może mi takiej oferty zaproponować (nie stwierdził że nie ma w ogóle takiej oferty ale że dla mnie jej w systemie nie ma). Na moje pytanie czemu jako producent kanałów C+ oferują je drożej swoim klientom niż pośrednicy z kablówek stwierdził, że nie ma na to wpływu - po prostu tak jest. Na tym zakończyliśmy rozmowę moja uwaga że NC+ najwyraźniej nie interesuje się nowymi klientami tylko nastawia się na utrzymanie aktualnych - Pan już tego nie skomentował.

No nic CP co raz blizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego ktoś kto migruje dostaje podobno za 89 zł universe z 6x canal + i hbo, a nowy klient ma za to płacić 149 zł + sporo kasy za aktywację. Nawet MR nie chcą dać gratis, co najwyżej przy 2 dodatkowych dekoderach Pani zaproponowała mi aktywację jednego gratis :) Tak sobie myślę, że jeżeli wg rzecznika można dokupić pełną paczkę canal+ do dowolnego pakietu, to można wziąć silver z hbo dla abo z innych telewizji i dodatkowo dokupić canal+.

 

BTW te ceny dla migrujących oddają prawdziwą wartość pakietów. Oni chyba myślą, że cenami dla nowych abo zrównoważą niskie ceny dla migrujących, których przy starcie platformy w ogóle nie brali pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety normalne, że nowy klient ma drożej niż Ci starzy. Muszą później aby Cię zatrzymać z czegoś zejść :)

 

Tu się z tobą nie zgodzę. Nowy klient jest wartością dodaną i jako taki powinien być traktowany na takim samym poziomie jak ten "stary" któremu zaraz kończy się umowa. W najgorszej sytuacji teoretycznie powinni być ci co już podpisali najlepiej długoterminową umowę i chcą w jej trakcje zmienić warunki tej umowy.

Spójrz na praktyki telefonii komórkowej - nowi są przyciągani ofertami atrakcyjniejszymi niż starzy klienci i dopiero gdy kończy ci się umowa zaczynają wydzwaniać i dają ci ciekawe upusty i propozycje.

Spójrz na promocje dla nowych w CP czy kablówkach - to jest normalna praktyka.

Filozofia NC+ by skupić się jedynie na utrzymaniu starej klienteli i rzucanie ochłapu nowym w postaci HBO to dziwaczne podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli podpiszę umowę jako nowy abonent na jakiś pakiet to czy mogę od razu przejść na wyższy? (negocjując już cenę?) ;) czy nie da rady?

Sprytne ale chyba nie wykonalne :D

Po zakupie comfort+ po tygodniu zgłaszasz ofertę dokupienia pakiet 6 C+ - tylko nikt nie da ci tego w promocyjnej cenie bo siedzisz u nich w kieszeni na 12 miechy

 

Byłem dziś w punkcie NC+ u siebie na mieście - w najbliższym okresie nie będzie żadnej oferty dla nowych po za tym HBO do silvera. Będą jeszcze jakieś specjalne manewry ale to dla migrujących. Spytałem jak to dotychczas biznesowo to miał dziennie po 30 -40 wypowiedzeń teraz spadło ale się zdarzają większość migruje, a co do nowych to jeden na 5 pytających się nowych bierze ceny jakie dają.

 

Podsumowując jak dla mnie ... witaj CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolander, ja jednak mam nadzieję, że przygotują jakieś specjalne oferty dla "nowych klientów", tylko najpierw musza się uporać z tymi, którzy chcą zmigrować. To jest dla nich priorytet, co mnie zresztą nie dziwi, stąd te rewelacyjne oferty ostatnimi czasy.

 

Jednak gdy migracja się skończy, to podstawą, każdej poważnie działającej firmy na rynku, będzie przyciągnięcie nowych klientów, lub klientów od innych operatorów. A czym mogą przyciągnąć???

Dobrą ofertą i ceną, a nie tym co jest teraz, gdzie za PLATYNĘ muszę zapłacić 119 zł. Jeżeli prawdą jest to, co piszą inni forumowicze, że dla migryujących oferuja UNIVERSE z pakietem 6C+ (czyli de facto PLATYNĘ bez "wodotrysków) za 59 zł, to sądzę, że dla nowych abonentów będą w stanie ją oferować za powiedzmy 79-89 zł.

 

Mam przynajmniej taką nadzieję - bo taką kwotę byłbym w stanie zaakceptować, jako NOWY KLIENT, wierząc że w przyszłości będą mógł liczyć na korzystniejsze warunki.

 

Takie jest przynajmniej moje zdanie. A co Wy o tym sądzicie???

 

Pozdrawiam - Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...