Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, madridista555 napisał:

Plan jest taki, ide do aps , biorę pakiet start za 19,99 zl(6m-cy 10zł), następnego dnia po podpisaniu umowy dzwonie do nc+ żeby mi dołączyli paczkę Canal+, do tego Eleven i zastanawiam się nad Liga mistrzów, z tego co liczyłem powinienem sie zmieścic w 60zl, chyba że z LM to 80 zł, ale poza pakietem start i C+ to liczę że resztę dostane w opcji włącz/wyłącz

Nie musisz dzwonić, w punkcie dostaniesz C+ 25 zł i eleven 11,90 (chyba, że sprzedawca nie będzie kumaty) zaraz po podpisaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, madridista555 napisał:

Jeśli chodzi o LM to jakie kanały są dostępne po wykupieniu tego pakietu? Chodzi mi o Polsat Sport Premium 3ppv , co oznacza tutaj "ppv" ?

Opcja Mistrzowska Piłka zawiera dwa kanały PSP1 i PSP2. Pozostałe są to serwisy uruchamiane w trakcie większej ilości spotkań równocześnie i zawierają się w tej opcji (nie musisz ich uruchamiać poza Mistrzowską Piłką).

 

@lary504

Nie wprowadzaj w błąd o podwyżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NCPLUS. PL -> wybór oferty - na dole zakładka zapoznaj się z dokumentami a tam :

regulamin świadczenia usług, regulamin multiroom, obowiązki informacyjne i regulamin Extra+ 02/19 - nie ma nic o instalacji

I w regulaminie mamy HBO za 15 zł, HBO GO + 5 zł a zamawiając przez neta 25 zł + HBO GO za 10 zł

https://sklep.ncplus.pl/oferta/extra-canal-24m-instal_0419?dllist=zco

 

Chodzi o to, że Pani Prezes dba o estetykę marketingu, estetykę strony stosując psuedomarketingowe chwyty (ofert dla właścicieli nowych domów a nie widzę przeciwskazań, żeby starszy właścicieli drewnianej chałupy też to kupił)

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest weryfikowane czy to stara chałupa czy nowa.

Co od dokumentów to wygląda na to, że nie te nie te są wstawione co trzeba. Powinny być z dopiskiem murator.

Cytat

Zakres Usługi instalacji anteny obejmuje: montaż i instalację anteny, uchwyt antenowy, mocowanie do ściany, do 20 m kabla antenowego, złączki kabla, ustawienie/dostrojenie anteny, dojazd do Klienta do odległości 15 km oraz gwarancję na okres 24 miesięcy.

Zakres Usługi instalacji anteny nie obejmuje w szczególności: konfiguracji Opcji dodatkowej Multiroom, podłączenia Sprzętu (dekodera) do sieci Internet, dodatkowego kabla antenowego (powyżej 20 m), dojazdu do Klienta powyżej odległości 15 km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w APS , gość mi zaproponował pakiet start za 19,99(6 m 9,99), paczke canal+ za 25 zl , eleven za 11,90 i LM za 30 zl ale z LM to mówił że dziś jest tak a za tydzień będzie LM za 10zł , żeby się wstrzymać narazie  z Ligą Mistrzów

Ps. Do tego antenę satelitarną za 100 zł bo mi jest potrzebna nowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, madridista555 napisał:

Byłem wczoraj w APS , gość mi zaproponował pakiet start za 19,99(6 m 9,99), paczke canal+ za 25 zl , eleven za 11,90 i LM za 30 zl ale z LM to mówił że dziś jest tak a za tydzień będzie LM za 10zł , żeby się wstrzymać narazie  z Ligą Mistrzów

Ps. Do tego antenę satelitarną za 100 zł bo mi jest potrzebna nowa 

Zamawiając przez internet antenę masz za 1zł. Do tego możesz dostać zwrot z PlanetPlus 120 zł zamawiając przez neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pawel napisał:

Zamawiając przez internet antenę masz za 1zł. Do tego możesz dostać zwrot z PlanetPlus 120 zł zamawiając przez neta.

Może i masz rację żeby zamówić to przez Internet, jeszcze zastanawiam się nad tą promocją z Credit Agricole gdzie jest zwrot do 460 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...