Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telewizja w Netii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1486 odpowiedzi w tym temacie

#1481 demonik7

demonik7

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 25 postów
  • Od: 22 cze 2017
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 lipiec 2017 - 10:05

Ad.1.

Ja nic dodatkowo za linię nie płacę, ale możliwe, że mieli już infrastrukturę po Aster. Najlepiej zobacz czy ktoś w ogóle używa w twoim bloku Netii. Najlepiej odnajdując sieci wifi. Zawsze możesz zadzwonić z zastrzeżonego numeru do Opiekuna bloku z ulotki.

Ad.2.

Ja nie narzekam, ale sportu nie oglądam aż tyle. Awarii nie miałem za dużo. Przycinek nie zauważyłem dużo. Dekoder mozolny ale też raczej nie poniżej oczekiwań. Ja na razie jestem zadowolony.

Ad.3.

Giganagrywarka zawsze płatna 15zł chyba, że dadzą jakieś promo przy przedłużeniu umowy a może nawet przy podpisywaniu umowy. W Netii masz opłatę 15zł za podstawowe kanały plus wybierasz pakiety za minimum 20zł. z internetem 20mb/s to koszt 39,90. Raczej taniej się nie znajdzie. A nie musisz kupować np. kanałów których nie oglądasz np. dziecięce, muzyczne, informacyjne. Dobieranie kanałów jest elastyczne, zawsze możesz dobrać. ale skasować już nie, więc trzeba być rozważnym w podejmowaniu decyzji.

Użytkownik Barti edytował ten post 22 lipiec 2017 - 11:04
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Odpowiadając na czyiś post, treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania innego postu. Wyjątkowo poprawiono post.

TV Netia(Seriale+Wiedza)+20 Mbit/s=39,90zł

TV Netia(HBO+Sport i Emocje+Styl Życia+Comedy Central)+Multiroom+20Mbit/s=59,90zł

Ulubione kanały:bbcbrit_big.jpgeleven_big.jpgcomedycentralhd_big.jpgnatgeowildhd_big.jpg

#1482 jaruone

jaruone

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 43 postów
  • Od: 21 maj 2009

Napisano 18 lipiec 2017 - 18:26

Dzięki za odzew.

Opiekuna bloku nie ma (skrzynka w której znalazłem reklamę , to ... skrzynka mailowa :) ) , sieci wifi z Netii nie namierzyłem , ale masz rację warto może zadzwonić do nich.

Właśnie tą konfiguracją kanałów mnie ujęli - chcę kanały informacyjne, sportowe z C+ oraz dokumentalne typu NatGeo, Discovery, BBC Earth - reszta mi do szczęścia niepotrzebna.

UPC jest spoko, ale wkurza mnie przy abo 150 zł brak BBC Earth czy NatGeo Wild - a prędzej tam znajdę coś interesującego niż na kanałach pokroju PoloTV.

#1483 grande

grande

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Od: 15 wrz 2012

Napisano 18 lipiec 2017 - 19:03

Najpierw sprawdź np u kogoś znajomego jak wygląda jakość wyświetlanych programów, bo możesz się ciężko zdziwić. Szczególnie sportu, ponieważ przy scenach statycznych(filmy, programy informacyjne itp) ciężko cokolwiek porównać. http://forum.satkuri...etii/?p=1142941

Miałem podobne odczucia, gdy przed końcem lojalki w nc+, zerknąłem jak działa Netia u znajomych.

Użytkownik grande edytował ten post 18 lipiec 2017 - 19:55

#1484 jaruone

jaruone

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 43 postów
  • Od: 21 maj 2009

Napisano 18 lipiec 2017 - 21:11

Niestety nie mam znajomych z Netią - byłbym pionierem. :) Ale dzięki za ostrzeżenie - może namierzę kogoś.

Użytkownik Barti edytował ten post 22 lipiec 2017 - 11:05
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

#1485 adiddd

adiddd

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 1 postów
  • Od: 28 maj 2017

Napisano 21 lipiec 2017 - 14:25

Witam.

Szukam aktualnej listy programów (co na jakim kanale).

Użytkownik Barti edytował ten post 22 lipiec 2017 - 11:06
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

#1486 SeBoLaS

SeBoLaS

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 174 postów
  • Od: 03 lut 2012

Napisano 21 lipiec 2017 - 19:12

https://www.netia.pl...-programow.html

Netia >>Na Start>>Sport i Emocje>>Kino>>Seriale>>Wiedza i Odkrycia>>Muzyka>>HBO HD>>Canal+Platinum

#1487 Los_Dawidos

Los_Dawidos

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 181 postów
  • Od: 18 maj 2009

Napisano 22 lipiec 2017 - 10:31

Ja mam nieco inne pytanie. Czy gdybym chciał przedłużyć umowę z Netią to jest możliwość przeniesienia usług do innego miasta?

Jestem na etapie zmiany mieszkania, w związku z czym zastanawiam się skąd wziąć internet i TV. Do tej pory Netia była OK, chociaż ma dwie dość poważne wady - jakość obrazu oraz Giganagrywarka, która nie działa na nowych kanałach od blisko dwóch lat, choć usługa sama w sobie jest naprawdę bardzo dobra.

Obecnie płacę 139,99 i mam Internet Max 50, Giganagrywarkę i pakiety TV Na Start, C+ Prestige, Sport i Emocje, TVN i Seriale. Czy z Netią można coś negocjować podczas przedłużenia?