Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, u mnie jest 100 download'u i 50 upload'u i te wartości są osiągane. O ile do jakości obrazu mam nawet nie zastrzeżenia, co po prostu ogromne pretensje, o tyle Internet jest uczciwy. Zdarzają się czasem odcięcia na minutę, dwie, ale to incydenty, które są u każdego operatora. Internet i Giganargywarka, to usługi, którymi Netia moze sie chwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w miarę aktualnej listy kanałów (najlepiej z pozycjami EPG), bo ta znacznie odbiega od rzeczywistości: https://www.netia.pl/pomoc_dla_domu,temat,28369,lista-programow.html dlatego wzoruję się jedynie na: 

https://www.netia.pl/oferta-dom/telewizja/pakietytv.html?navtv .

Mam pytanie czy w Netii nadawane są jeszcze kanały z grupy CBS tj. CBS Europa HD, CBS Reality oraz CBS Action czy zniknęły one z oferty kilka dni temu?

Edytowane przez Morthen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomemu technik odpowiedział, żeby sobie dokładnie poczytał warunki umowy.

Zakłócenia takie jak w Sylwestra mogą się zdarzać i byle nie trwały dłużej niż w określonym zakresie czasu...Jednym słowem niestabilność sygnału to rzecz normalna w Netii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicy to pie.przą głupoty bardzo często...

 

Wiele razy osobiście reagowałem w sprawach gdzie technik twierdził,że niby się nie da...

 

Taaaa, nie da, tylko czemu potrafiłem ja albo ktoś inny??

 

Niejednokrotnie wolą czasem dać BMT na coś niż pomyśleć i pogrzebać.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez fakt, przerabiałem to kilka razy. Tylko że [beep]a dlaczego w XXI wieku, gdzie jest proklienckie podejscie zauważane jako przewaga konkurencyjna, za każdym razem trzeba udowadniać, pilnować.. Kiedyś byłem świadkiem [beep]twa, jak podczas rozmowy o kłopotach z sygnałem (miałem wówczas podłączony NP z routerem przez wi-fi, a przyczyną problemów okazała się awaria po stronie Netii), pracownik infolinii poinformował mnie, że wi-fi może być niestabilne, nawet jak np auto przejedzie obok, to mogę mieć problemy... po czym słyszę, jak na open space rozlega się śmiech pracowników. Żenada i to trzeba tępić kategorycznie i głośno o tym mówić. A innym razem miałem do czynienia z bardzo miłym pracownikiem-technikiem, który nawet dał mi swój nr tel i komunikowałem się z nim po godzinach pracy i zdalnie mi coś naprawiał i sprawdzał. I pomógł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uokik to niech zajmie się w końcu odregulowaniem Orange bo przez to najwięcej traci m.in też klient Netii bo ceny hurtowe za bsa i llu są ogromne. Z tego powodu na LLU nigdy nie będzie VDSL.

 

Nie mówiąc tego (co  jest podstawą realnej ekonomii a nie gadania głupot),że firma wszelkie kary odbije sobie na klientach itp. KAŻDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie wiem czy to ten temat, jeżeli nie to z góry przepraszam. Otóż TVP pochwaliła się szczegółowiej wynikami dotyczącymi pomiarów Netii. I poinformowano, że 55% użytkowników TV Netii jest z obszarów wiejskich. Absolutnie nie podważam tego, zastanawia mnie, czy Netia oferuje IPTV po kablach Orange? I jaka to musi być prędkość, aby ta telewizja od nich poszła? Czy też może Netia faktycznie ma w miarę rozbudowaną infrastrukturę w pewnych obszarach wiejskich?

Edytowane przez xavee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się , Netia działa również na kablach Orange . A co do prędkości, wystarczy około 15mb by TV działało

 

Na BSA Netia nie ma dużej ilości klientów TV ze względu na to że DSLAM musi być nowszego typu na ADSL. Przy VDSL zawsze można przynajmniej w teorii.

 

Czyli wychodzi na to, że głównie działają na swojej infrastrukturze ew. LLU [tylko serio tyle linii na obszarach wiejskich miałoby parametry tech. na 15 Mb]. Tylko skąd Netia ma taką infrastrukturę? Dialog wcześniej ją budował na obszarach wiejskich czy też może powykupowali małych operatorów? Ewentualnie mogą oni liczyć, że poza stolicami województw to są obszary wiejskie /ale wątpię/ ;)

Edytowane przez xavee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 %??!!

 

Nawet gdyby teoretycznie LLU liczyć to jednak nie. LLU to jednak ważniejsze węzły z tego co pamiętam. Zresztą na llu to szczerze mówiąc nie jest często najlepiej.

 

Może i jestem uprzedzony politycznie ale nie wierzcie w to co gadają w TVP(iS)

 

Dialog miał linie także na wsiach ale nie było ich dużo.

Internetia to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie zastanawia mnie te 55% na terenach wiejskich. Nie chce wchodzić w to czy Kurski ma rację czy nie, ale myślę że takie info podał mu operator.

Ewentualnie zastanawiam się, że kiedyś na samym początku był oferowany sam HBO GO + Netia Player, a do niego można było podłączyć DVB-T. I może oni liczą usługa telewizyjna = posiadanie Netia Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...