Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy przedłużaniu dostałem w tej samej cenie szybszy net (z 20 na 50), co oczywiście nie było niczym wyjątkowym bo w między czasie zmieniły się ceny internetu. Niespodzianką była darmowa giganagrywarka na cały czas trwania umowy, o którą nawet nie zabiegałem a teraz nagminnie używam. Generalnie przy przedłużaniu obowiązują ceny z aktualnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy przedłużeniu umowy dostałem 6 miesięcy HBO za 0 zł, możliwość nowego ułożenia pakietów  i pakiet Canal+ w cenie 35 zł kiedy to obecnie jest 45 zł. Przede wszystkim przy przedłużaniu umowy trzeba się targować i nie przystawać na pierwszą ich propozycję,bo wiadomo że na początku proponują szambo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile wcześniej można przedłużyć umowę i na ile są przedłużenia, czy jak się zakończy okres promocyjny to ceny bardzo się różnią?

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Można probowac na 6 miesięcy wczesniej dzwonic i pytac się o ofertę na prxedłużenie.

 

Ja w trakcie trwania umowy przeszedłem z ADSL2+ na VDSL2+ za 10 zł więcej.

Przy prxedłużeniu umowy dostałem VDSL2+ 10 zł taniej i 6 miesięcy za free - umowa na 24 miesiące i sam internet VDSL2+ za 49 zł.- 50/5 Mbit/s. Do konca umowy rok.

 

TV w Netii bierz w ostatecznosci i jesli dają za free w promocji.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EURO w Netii za 100zł, a więc okazji cenowej nie ma.

 

W odpowiedzi na zgłoszenie informuję, że na czas EURO 2016 uruchomione zostaną 2 nowe programy: Polsat Sport 2 HD oraz Polsat Sport 3 HD (dostępne na kanałach 58 i 59). Zamówienia można będzie dokonać około 1 czerwca 2016 r. w systemie "pay-per-view" poprzez aplikację PPV obecną na Netia Player w cenie 99,90 zł brutto. Podana kwota dotyczy dostępu do obu programów przez cały czas trwania mistrzostw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wysoka cena narzucona jest przez Polsat i [...] Solorza ... zrobił ten sam numer z Mistrzostwami w Siatkówce ,teraz powtórka. [...]

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum. Usunięto również fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra długo mnie nie było i widzę że co poniektórzy zwariowali. Jeszcze raz napiszę ten kto che mieć dobrą jakość obrazu i dysponuje większym telewizorem niż 32 cale samsunga z 2005 LCD, nie powinien wogóle patrzeć w stronę Netii.

Kilka faktów: Eurosporty nie działają - tutaj nawet snooker wygląda źle. Liga niemiecka to dramat do ciągle zlewającej się murawy, klatkowania podczas przesuwania się kamery, rozmywania tła i pixelozy dochodzą powielające krawędzie.  Wyobraźcie sobie biegnącego Lewandowskiego do piłki wygląda jakby był Flashem zostaje po nim ogon nie duży ale zostaje. Czasem krawędzie nie mogą się jakby dostroić ciągle migając widać to na krawędziach koszulek piłkarskich. Mówicie że obraz podczas finału Ligi mistrzów był zły no to u mnie zawirusował pozostałe kanały z NC+ bo od jakiś dwóch tygodni Sport i Sport 2 działają dokładnie tak samo - nie widać piłki. Wlaśnie siedzę i próbuje obejrzeć powtórkę z 7 meczu NBA. Jak piłka leci z lewej do prawej nie widać nic rozpoznaje tylko kolory koszulek. Tło tworzy jedna wielka żołta plama z trybun kibiców Golden State a jak leci piłka za 3 jest bardzo ciężko widoczna - zlewa się z tą żółtą plamą publiczności. Numerów na koszulkach nie widać można wyłącznie poznać czy koszykarz jest biały czy czarny ;/ super nie?. Oczywiście płynności nie ma i jest zauważalne klatkowanie. Działają "normalnie" jeszcze tylko eleveny jeżeli normalnym jest rozmywanie się murawy pixeloza na zbliżeniach, zlewanie się tła, i szarpanie obrazu przy przelotach piłki z lewej na prawą (przypomnijcie sobie mecze Angielskiego Leister oni mają najbardziej wzorzystą murawę jakiś artysta tam robi im te znaczki paski kwadraciki u mnie wyglądają fatalnie. Każda linia robi się poszarpanym zygzakiem - masakra). Nawet jak okaże się że samo NC+ ma problem i usuną usterkę i tak jakość w prownaniu do VEctry jest dużo dużo słabsza. Liczę się z rozwiązaniem umowy i karami finansowymi (Tak wogóle ktoś wie jakie one są ?) ale nie da się no poprostu się nie da. Technicy są w kropce i się tłumaczą właśnie jakimiś bitradami. Jest to kompromis między ostrością a płynnością .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jakość obrazu jest idealna i na pewno odstaje od np. NC+, ale Twoje doswiadczenia z TV Netii są raczej dziwne, skoro według Ciebie nawet snooker źle wygląda. Nie wiem, jak łączysz się z internetem, ale jeśli przez Wi-Fi, to sprawdź, jaką masz siłę sygnału, bo może nie załącza Ci się HD i zostaje na SD. W każdym razie to co było w czasie finału LM to były anomalia i na pewno nie wygląda to tak na co dzień.

Edytowane przez adnage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...