Skocz do zawartości

Pakiet Rozrywka HD


Yakuzzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale cena ta sama 25zł na czas nieokreślony i 25zł na zobowiązanie?

Tak tylko przy zobowiązaniu pierwszym dostaniesz wiekszy gratis.Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.Swoją drogą dziwne nowe kanały za 2 dni i nie ma informacji czy beda w Rozrywka HD czy może zasilą inną opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba zależy kiedy no bo jak aktywujemy dzień po okresie rozliczeniowym no to zostaje cały miesiąc. Ja zawsze miałem problemy i z rozrywką i Eleven jak aktywacja weszła w życie od północy to programy działały dopiero na drugi dzień oczywiście po co najmniej 5 telefonach na infolinie bo zawsze jakiś problem z nadaniem uprawnień  był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877

 

Według regulaminu to od nowego okresu rozliczeniowego. Jednak jak włączałem ten pakiet 16 listopada to działał już po około 3 godzinach, a według regulaminu powinien działać dopiero od 15 grudnia, czyli od nowego okresu rozliczeniowego.

Dzięki temu miałem miesiąc darmowego oglądania kanałów xxx.

 

PS. Może to błąd, a może coś się jednak w CP zmieniło w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Tylko, że ja już miałem i potem zrezygnowałem i po 2 miesiącach ponownie aktywowałem i ponownie miałem miesiąc free.

Może był to po prostu tylko błąd.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miesiąć zawsze jest bezpłatny ale jeśli po miesiącu zdezaktywujesz a za jakiś czas znowu zrobisz aktywację to płacisz normalnie

Pierwszy miesiąc jest bezpłatny tylko przy pierwszej aktywacji pakietu. Przy kolejnych już nie ma gratis. Licznik gratisu zeruje się przy kolejnym przedłużeniu umowy.

Jeśli aktywujesz pakiet 1-2 dnia cyklu rozliczeniowego i uruchomiony Ci zostanie w ciągu kilku godzin, to do końca tego cyklu oglądasz gratis.

I teraz już ostatni raz upominam, że to jest koniec Offtopu w tym temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość odrobinę lepsza niż Blue Hustler. Pozostale nowe kanaly xxx jeszcze bez uprawnień i poza oficjalną listą operatora.

 

Jak na mój gust logo w lewym górnym rogu ekranu nieco za duże.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak - to jest Vivid TV Europe i leci z tego co widzę to samo co z 19,2°E, ale to nie jest dokładnie ta sama emisja - na Astrze logo jest jeszcze większe. Może jakaś pomyłka po stronie nadawcy (gdyby to była kopia, to logo byłoby jak na Astrze), bo Vivid Touch w SD jest na 13°E na 11,662V i tam leci co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivid Red HD wskoczyły uprawnienia - póki co lecą filmy bez logotypu, faktycznie w HD (1920x1080), jakość jak na HD może nie jakaś szalona, ale spośród erotycznych HD - niezła. Na razie mało ruchu, ale wydaje się lepsza niż Redlight HD/Hustler HD. Trzeba potestować jakość dłużej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...