Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
2 minuty temu, _Artek_ napisał:

@LorDx Nie zmieniłem..... poprawiłem instalacje antenową wszystko działa ok po prostu wkurza mnie że c+ oszczędza na wszystkim co się da jednocześnie podnosząc ceny za pakiety....ja rozumiem inflacja ale przecież ten nowy dekoder to jakiś żart.....

No, ale Ty nie musisz wymieniać dekodera, także nie wiem, o co Ci chodzi...

 

W PB też była podwyżka, ale oni zrobili ją dokładając opłatę za dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili z tym dekoderem 2 kroki do tyłu tak długo jak mój działa (a trochę podziała bo niedawno go wymieniałem)  jest ok (podwyżki rozumiem viaplay rozumiem) i co teraz jak ultrabox padnie to kupić sobie własny dekoder i znowu łazić z kartami do multiroomu czy wziąć moduł+ dekoder na drugiej umowie. 

Tu nie chodzi o podwyżki dostsliśmy takiego wifi box+4k w nowej obudowie z dyskiem 500GB naprawdę nie widzicie w tym żadnego problemu?;) 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dekoder działa na prawdę dobrze, szybciej niż 4K ultraBOX+, różni się jedynie mniejszym dyskiem i obsługą Unicable/Wideband. A jak padnie Ci twój dekoder, to 4K ultraBOX+ jest wciąż w obiegu, jeszcze na niego wymieniają. Spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

4K ultraBOX+ jest wciąż w obiegu, jeszcze na niego wymieniają. Spokojnie.

to tylko zależy od osoby u której w APS będzie się kajało o wymianę - złą stroną medalu który się za chwile ZIŚCI może być fakt iż pracownik APS będzie mieć nawet minimalną prowizję od WYDANEGO dualboxa4K  i możecie się pożegnać z podmianką uwalonego UB4K na będącego w obiegu używanego , wystarczy że w programie na którym pracuje APS nie będzie technicznej opcji by uszkodzony UB4K wymienić na " sprawny" , a będzie tylko opcja by wprowadzić DUALBOX4K i wtedy zacznie się lament , wymiana taka będzie wtedy bez czynszu bo abonent traktowany jest jako stary i w trakcie trwania umowy nie zmienią warunków korzystania z dekodera . C+ już ma plany jak skutecznie i podstępnie migrować każdego na DUALBOX 4K - nie podoba się to mnie bo roboty w APS będzie dla pracownika więcej i wysłuchiwanie abonentów będzie sporo , ale w obecnej sytuacji każdy hajs się liczy 💁‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mikoko napisał:


Ten kanał nadaje bez HDR

@Urkisat jak wrzucał screeny,  widziałem oznaczenie 4K. W jaki sposób, mając dekoder 4K do satelity od C+ , mogę sprawdzić

czy jest to 4K czy TYLKO HD ?

Z innej beczki - skąd macie te oznaczenia (przy postach) popieram, lubię to ? (wiem - pytanie lamerskie, ale też chciałbym ;) móc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką dostałem odpowiedź ⬇️

od @canalplusonline na Twitter

cyt: "wybacz, nie widzieliśmy Twojje wiadomości :/ Tak, kanał Love Naturej jest w 4K :) "

 

zadałem dodatkowe o oznaczenia i HDR

18 minut temu, mi-ro napisał:

taką dostałem odpowiedź ⬇️

od @canalplusonline na Twitter

cyt: "wybacz, nie widzieliśmy Twojje wiadomości :/ Tak, kanał Love Naturej jest w 4K :) "

 

zadałem dodatkowe o oznaczenia i HDR

odpowiedź :

cyt: 

"nie ma oznaczenia w logo kanału, nie ma HDR/HLG"

(tak sobie myślę...to tak jakby znaleźć butelkę, pod koniec imprezy, ale pustą...dupa a nie 4K)

Sprawdźcie ten kanał - ten, kto może i potrafi...

co to za przesył ? czym się różni od kanału -  np. C+4K, albo Eleven 4K (tam też nie ma HDR)

a najważniejsze - (ja na OLED LG) nie widzę różnicy, pomiędzy np. NG HD a LN niby 4K...

4K widać wyraźnie tylko na kanale C+4K - reszta to dla mnie "prawie 4K" a jak wiadomo - "prawie" czyni różnicę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką dostałem odpowiedź 
od @canalplusonline na Twitter
cyt: "wybacz, nie widzieliśmy Twojje wiadomości Tak, kanał Love Naturej jest w 4K  "
 
zadałem dodatkowe o oznaczenia i HDR
odpowiedź :
cyt: 
"nie ma oznaczenia w logo kanału, nie ma HDR/HLG"
(tak sobie myślę...to tak jakby znaleźć butelkę, pod koniec imprezy, ale pustą...dupa a nie 4K)
Sprawdźcie ten kanał - ten, kto może i potrafi...
co to za przesył ? czym się różni od kanału -  np. C+4K, albo Eleven 4K (tam też nie ma HDR)
a najważniejsze - (ja na OLED LG) nie widzę różnicy, pomiędzy np. NG HD a LN niby 4K...
4K widać wyraźnie tylko na kanale C+4K - reszta to dla mnie "prawie 4K" a jak wiadomo - "prawie" czyni różnicę
 

HDR jest w c+4K. W Eleven 4K, Museum 4K i Love Nature nie ma HDR.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...