Skocz do zawartości

MUX-4 Cyfrowy Polsat z umową/bez umowy odbiór (siła/jakość)


p-daniel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam nikogo z twoich okolic, jednak jedno muszę stwierdzić, że z odbiorem może nie być łatwo. Stacje nadawcze TV Mobilnej mają to do siebie, że zapewniają bardzo silny i stabilny sygnał na terenie docelowym, jednak poza nim odbiór znacząco się pogarsza.

 

W przeciwieństwie do wszystkich innych nadawców emitujących programy na kanałach >21, multipleksy tv mobilnej są nadawane w polaryzacji pionowej, co oznacza, że antena odbiorcza będzie musiała być obrócona wokół własnej osi o 90st. Do tego będziesz musiał kupić osobną antenę z przewodem, aby to wszystko jakoś połączyć. W samych miastach w których znajdują się nadajniki TV Mobilnej nie ma większych problemów z odbiorem oferty na standardowych instalacjach antenowych, ze względu na dużą siłę sygnału.

 

Odbiorniki sprzedawane w ofercie TV Mobilnej posiadają dwa gniazda antenowe, więc podłączenie obu anten naraz nie będzie stanowiło problemu. Nie wiem jak to jest z opłatami, ale na twoim miejscu wolał bym zamówić ofertę na zasadzie przedpłaty (pre-paid), wtedy nie było by problemów z umowami, gdyby się okazało, że sygnał wcale nie jest taki dobry i stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałem zapytać czy ktoś odbiera z jaką mocą (dB) okolice Nałęczowa (nie tylko).
Mieszkam 23km od EC Wrotków.
Na jakiej antenie z jakiej miejscowości, co możecie powiedzieć na temat tej usługi?
Zapraszam do wypowiadania się !! 
Pozdrawiam !!

Musisz sprawdzić najlepiej na telewizorze z DVB-T MPG4 , albo tunerze czy w ogóle jest sygnał z nadajnika EC Wrotków. Ja mieszkam ok 20 km od nadajnika w linii prostej i nie łapie sygnału chociaż na stronie http://www.dvbtmap.eu moje miejsce zamieszkania jest zaznaczone kolorem zielonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...