Skocz do zawartości

Zdjęcie

beIN SPORTS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#41 yadyam

yadyam

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 26 postów
  • Od: 01 sie 2013

Napisano 13 sierpień 2013 - 15:28

A w jakich ilościach pokazują mecze? Czy np. Serie A albo La Liga to 2-3 mecze, czy komplet i wybieramy ten który nas interesuje?

#42 Grabar

Grabar

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2519 postów
  • Od: 26 paź 2009

Napisano 13 sierpień 2013 - 15:34

Z powszechnie dostępnych kart można odbierać tylko dwa kanały: beIN Sport1 HD i beIN Sport2 HD.
Istnieją jeszcze dodatkowe kanały beIN Sport MAX 3 do MAX 10, ale one są dostępne tylko na abonament we francuskim Canalsacie.

Co do meczów to sami sprawdźcie, ale o komplecie z AJS można zapomnieć:
http://www.beinsport.fr/programmes
http://liveonsat.com/

#43 bartik

bartik

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 6 postów
  • Od: 13 sie 2013

Napisano 13 sierpień 2013 - 15:35

yadyam @ z Serie A jeżeli się nie myle pokazują 2 mecze z kolejki a z La Liga 4-5

#44 kacperek14

kacperek14

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Od: 01 cze 2011

Napisano 23 grudzień 2013 - 19:49

Czy kanaly beinsport 1 i 2 z hotbirda zadzialaja na fergusonie ariva 220 combo na module:

http://www.tvcorner.... ... cts_id/982 ?

#45 marekpolek

marekpolek

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Od: 28 paź 2009

Napisano 28 grudzień 2013 - 19:45

skoro sprzedają w zestawie moduł z kartą to pewno działa to jako komplet, a moduł ten będzie działał na Arivie, kanały są super, oby tylko nie usuneli z Hotbirda..

#46 Umkwatata

Umkwatata

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2184 postów
  • Od: 19 sty 2011

Napisano 06 styczeń 2014 - 17:16

Ktos wie jak to jest z sama karta beIN sport na Fergusonie Ariva 120 Combo? Zadziala czy nie? Musialbym specjalnie kupowac Arive 220, bo w 120 brak tego wejscia na modul.
nC+ FULL | Ferguson Ariva 120 Combo | Multiroom | Karty Cameleon

Promotor K-POPu w Polsce

#47 Grabar

Grabar

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2519 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 19:13

Z tego co wiem, taka karta nie ruszy poza modułem Viaccess Secure ACS.

#48 Umkwatata

Umkwatata

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2184 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 23:12

OK - szkoda - czyli trzeba dolozyc te kilka euro i kupic karte z modulem, trzeba tez wymienic Arive 120 na 210.
Wiadomo w ogole czy sa jakies dekodery ktore pociagna sama karte?

Promotor K-POPu w Polsce

#49 kondon

kondon

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 30 postów
  • Od: 28 wrz 2013

Napisano 03 kwiecień 2014 - 18:03

Może ktoś coś poradzi. Mam kartę z modułem na francuski beIN Sport i nie przeszły uprawnienia na miesiąc kwiecień.
Karta kupiona z drugiej ręki. W jaki sposób ponowić uprawnienia? Ewentualnie skąd zdobyć logi
na caid 0500:042800 z 22 marca bo wtedy były wysyłane uprawnienia na następny miesiąc.

#50 Umkwatata

Umkwatata

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2184 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 17:25

Czy ktos wie na jakiej zasadzie jest dobierany komentarz na kanalach beIN Sports od Al Jazeery? Sprawdzalem nazwy sciezek i niby tylko na kanale 4 jest Arabska sciezka, ale to nieprawda, bo na innych kanalach tez jest arabski komentarz.
1-10 - ENG albo ARA - tylko kiedy ktory?!
11 i 12 - ENG
13 i 14 - FR
15 - ESP

Promotor K-POPu w Polsce

#51 FoX12345

FoX12345

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Od: 20 gru 2011

Napisano 22 sierpień 2014 - 10:36

Na JSC jak pamiętam to reguły nie było. Na JSC 3 zawsze był tylko angielski, a reszta to była loteria ;)

#52 jackpol

jackpol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 72 postów
  • Od: 06 gru 2013

Napisano 25 sierpień 2014 - 10:19

Czyli tylko 2 kanały z Hotbirda są dostępnę ? Tych z Astry nie da się obejrzeć ?

#53 Umkwatata

Umkwatata

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2184 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 18:40

Z Astry (mowie o 19.2 E) da sie - kupujesz na tv corner karte z modulem CI (na rok, tylko takie chyba sa, jak z doladowaniem potem nie mam pojecia), wkladasz do dekodera (musisz oczywiscie miec taki z wejsciem na modul) i ogladasz.

Promotor K-POPu w Polsce

#54 Grabar

Grabar

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2519 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 18:55

Nie wiem czy kolega jackpol miał to na myśli, ale jeśli chodzi o te kanały BeIN Sport MAX 3-10, to są dostępne tylko w ofercie CanalSat. Na wspomnianym zestawie karta + moduł ruszą tylko 2 podstawowe kanały.

#55 jackpol

jackpol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 72 postów
  • Od: 06 gru 2013

Napisano 25 sierpień 2014 - 23:07

Właśnie chodziło mi o te dodatkowe kanały ;) Gdzie można zakupić Canal Sat i czy jestna tyle opłacalne by zainwestować w dodatkowe transmisję sportowe. Obecnie posiadam nc + , interesowałoby mnie NHL i inne sporty amerykańskie + piłka wszystkie najważniejsze rozgrywki i ligi

#56 kunkore

kunkore

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7215 postów
  • Od: 20 paź 2012

Napisano 25 sierpień 2014 - 23:40

No to tak, we Francji Liga Angielska jest na Canal+, Ligę Mistrzów z Bein Sport dzielą, tak samo z Ligue1.
INEA:
-Super HD PVR-Canal+Select-Internet 500mb
Chłopak i Dziewczyna to normalna rodzina
KKS Lech Poznań

#57 Umkwatata

Umkwatata

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2184 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 16:26

Właśnie chodziło mi o te dodatkowe kanały ;) Gdzie można zakupić Canal Sat i czy jestna tyle opłacalne by zainwestować w dodatkowe transmisję sportowe. Obecnie posiadam nc + , interesowałoby mnie NHL i inne sporty amerykańskie + piłka wszystkie najważniejsze rozgrywki i ligi

To nie jest ani troche oplacalne a do tego klopotliwe. Aby wziac abonament w Canalsat, musisz miec konto bankowe we Francji ... (albo poprosic znajomego/rodzine, ktory ma tam konto aby wzial na Siebie umowe i wyslal Ci zestaw a Ty bedziesz wysylac tej/tym osobom pieniadze aby oplacali abonament). Z tego co widzialem to najtanszy abonament jest bardzo drogi jak na polskie standardy - cos ok. 40 Euro, do tego trzeba dokupic jeszcze opcje beIN Sport za 12 Euro. Wydasz na to fortune.

Promotor K-POPu w Polsce

#58 pilkarz1

pilkarz1

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 102 postów
  • Od: 31 sie 2010

Napisano 01 wrzesień 2014 - 17:47

Obecnie kanał Bein sports global to test G ch6, a kodowany bein sports news to Test N Ch5 i wygląda na to, że opuściły Hot Birda albo mają awarię.

#59 asiafan

asiafan

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Od: 22 paź 2013

Napisano 01 wrzesień 2014 - 23:43

w zasadzie został tylko fta jako BS News reszta to były tylko test channels
sporo kart viaccess zostało wyłączonych zdeaktywowanych
co ciekawe na 26 east działają także karty Videoguard oczywiście parowane zestawy z dedykowanym tunerem.

@jackpol Sky De ma kanał Sport 1 US nie zawsze posiada fonie eng niestety jednak więcej tam jest NFL nie wiem jak NHL no ale 25 eurosow to wiesz ile to jest.
@kondon ta Twoja karta może zostać w każdej chwili wyłączona i możesz trafić na czarna liste

W 2015 roku Bein Sport będzie dostępny wyłacznie w zestawach parowanych do wyboru zestawy z kartami Irdeto Via bądz NDS.
https://www.facebook... ... 5442468531

http://www.beinsportscards.com/

#60 kacperek14

kacperek14

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Od: 01 cze 2011

Napisano 02 wrzesień 2014 - 04:51

Sam mam te kanaly. (1 i 2) i moge sie wypowiedziec. NHL nie ma na BeinSport. Hokeja to ja tam nie widzialem. Co do lig pokazywane są super. Zawsze wiecej meczow niz w c+, studio, świetna oprawa. Co tydzien multiliga z ligi francuskiej, ktora swietnie sie oglada. Rano codziennie magazyn, gdzie wydarzenia ze sportu z dnia poprzedniego są opisywane. Coś na zasadzie podobnej do orange sport kiedys ale na wyzszym poziomie. Ponadto niedzielny magazyn, do ktorego zapraszaja pilkarskie gwiazdy np Samuel Eto'o, Paul Pogba. Okej, nie masz bein sport max, ale nie jest to mega strata (nie są w HD)bo z reguly wszystko najwazniejsze leci na glownych kanalach. Na dodatek od 15 wrzesnia bedzie bein sport 3, ktory bedzie w HD, wiec jeszcze wiekszy wybor. Można oglądać nie tylko pilkę ale tez tenis (wszystkie mecze ATP 500, 1000, Wimbledon, od rana do wieczora), siatkówkę (teraz MŚ), rugby, NBA (w nocy jak jest sezon codziennie, minimum 2 mecze, potem nastepnego dnia codziennie skroty ze wszystkich spotkan i analizy) czy inne dyscypliny takie jak judo, siatkowka plazowa.

Na pewno najlepsze kanaly sportowe jakie widzialem kiedykolwiek i nie wiem czy na Świecie są jakieś lepsze, moze brytyjski albo niemiecki Sky. Brak angielskiej ligi, ale to bardzo dobrze bo pewnie uciekliby z hotbirda i nici by zostaly. W francuskim C+ tylko to zostalo razem z formułą 1, a kosztuje 40 euro. Sam bein sport 11 euro miesiecznie. Tylko zamawiać i oglądać:)