Skocz do zawartości

WIWA HD90


woli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, mam dekoder wiwa hd90 wersja oprogramowania 111115.491511.1 i nie trzyma on listy kanałów. Przykładowo ustawiłem sobie kolejność 1.11.2012:

1 - tvp1 2-tvp2 .... jakoś 21.12.2012 kanały pouciekłay. Mieszkam w opolskim i nie wiem, może jest to spowodowane tym ze ciagle pracują nad tą telewizją cyfrową? Przykładowo w pokoju obok w telewizorze z wbudowanym tunerem wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj najnowszy Soft do wiwy90 bodajże z marca 2012, obsługuje poprawnie LCN. Ale faktycznie w Opolskim coś pomieszali ostatnio, bo tvp1hd, tvpinfo opole i tvp2 wyleciał na koniec listy :( Mechanicy z wiwy napisali Soft testowy, który trzyma listę i nie skanuje żadnych zmian w tablicach pmt w czasie czuwania i pracy ale niechcą się nim podzielić... żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

1. Na sformatowanym pendrive utwórz folder MUZYKA

2. Rozpakuj soft na pendrive do folderu.

3. Otwórz jego zawartość w trybie „Muzyka” z menu głównego i znajdź odpowiedni plik oprogramowania.

4. Wciśnij przycisk „OK” na pilocie sterującym aby zatwierdzić wybór.

5. Urządzenie zrestartuje się i na ekranie pojawi się niebieskie tło z napisem „LOADING DATA”.

 

Po kilkudziesięciu sekundach pojawi się napis “UPGRADING SOFTWARE, PLEASE DO NOTTURN OFF”.

W tym momencie rozpocznie się proces aktualizacji oprogramowania i wyświetlony zostanie pasek postępu

aktualizacji. Jeśli za pierwszym razem nie wyświetli pliku, użyj opcji WRÓĆ, i następnie wejdź jeszcze raz w folder Muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

To jest archaiczna wersja oprogramowania, gdzie nawet LCN nie działa. Wiwa po prostu olewa użytkowników. Pisali kiedyś na swoim fb o nowej stronie i powstała, ale softy dalej stare. Jaki masz w tej chwili wgrany soft? Na tych ostatnich softach trzyma raczej dobrze listę kanałów, ale warunkiem jest ręczne wyszukiwanie. Przy automatycznym zazwyczaj lista się sypie. Dużo jest informacji na forum Emitela - http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?p=61903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To jest chyba przedostatnia wersja i dobrze działał mi ten soft. Tak naprawdę nie ma większych zmian w wersji 130318 w stosunku z powyższą, właściwie nie zauważyłem zmian. Zrób tak: przywróć ustawienia fabryczne, następnie ustaw w Menu Sortowanie wg LCN, LCN wyłączony. Potem przeskanuj ręcznie tylko i wyłącznie te kanały, z których odbierasz i powinno się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W mojej okolicy ten dekoder posiada mój wujek a także sąsiad i korzystając z niego jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Najbardziej cenię wyszukiwanie stacji ponieważ ono zbiera także słabsze stacje a nie jak Opticum STB HD N1 tylko najmocniejsze.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz a mianowicie czy to samo dobre wyszukiwanie jest też na wersji HD-95 i czy pilot do tego dekodera jest uniwersalny a jeżeli tak to czy zadziała z telewizorem kineskopowym marki Samsung? Bardzo proszę o odpowiedź na te pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...