Skocz do zawartości

Kanały internetowe eskaGO


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Wawa TV emituje głównie współczesne,polskie teledyski,chociaż widziałem starszy utwór Beaty Kozidrak z 2004 roku,albo Kombii - Pokolenie z 2005 roku,czyli głównie dominuje XXI wiek,ale widziałem teledysk Roberta Gawlińskiego - Sam O Sobie Samym,a to są już lata 90-te,więc nadzieja,że teledysków z dawnych lat może będzie przybywać.

 

VOX TV prawdopodobnie chce być konkurencją dla STARS TV,bo widziałem tam utwory z lat 70-tych,80-tych i 90-tych.Radiowa wersja też nadaje przeboje z tych dekad.

 

Co ciekawe na ekranie są emitowane oznaczenia wiekowe.Czyżby te kanały chciały się pojawić na satelicie? Byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być dla kogoś konkurencją to trzeba nadawać na sat i w kablu. Na samym internecie to można sobie podskakiwać do woli, przekonałem się o tym dobitnie przy okazji projektu Next Music...

 

Na chwilę obecną Wawa Tv różni się radykalnie od wersji radiowej, oczywiście i zapewne problem z dostępem do starszych materiałów video z czym my też się borykamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOX TV ma już oznaczenie wiekowe na ekranie,więc pewnie w przyszłości planują wystartować na satelicie,albo w kablu,bo żeby nadawać w Internecie to nie trzeba pozwolenia od Rady z tego co mi wiadomo,ale fakt: macie rację,póki co są konkurencją bardziej dla NEXT Music,także przepraszam za to porównanie.....

 

Przed chwilą na WAWA TV: Varius Manx - Orła Cień :) Co ciekawe Kino Polska Muzyka jest płatne w Internecie,a WAWA za darmo,więc już na starcie WAWA TV ma przewagę w tej kwestii nad KPM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.To nie wiedziałem,że już jest taka ustawa.Teraz na antenie: Urszula - Dmuchawce,Latawce Wiatr (oryginalny teledysk z lat 80-tych,),wcześniej: Bajm - Szklanka Wody,czy Big Day - W Dzień Gorącego Lata, T Love - Wychowanie z 1989 roku także można powiedzieć,że się bardzo postarali jeżeli chodzi o polską klasykę.Widać,że próbują dorównać KPM bazą teledysków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kliknąć ,,w obraz",w ekran playera kilka razy lewym przyciskiem myszy aż do skutku.U mnie to pomaga.

Jedyna droga na pozyskanie większej ilości starszych teledysków to archiwum TVP,a to niestety kosztuje.

Teraz: Edyta Bartosiewicz - Skłamałam,wcześniej: Kayah - Śpij Kochany Śpij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...