Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto tam jeszcze został? :D

komu spadną zyski? Na jakim Ty świecie żyjesz? Który to już rok widzowie tej stacji nie chodzą do Ikei? Co tam nie pójdę to tłumy. No zobacz, straty Ikei oszacowano na 21,37.

Edytowane przez Pawelgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mateusz2006 napisał(a):

Niech sobie dziękują ale jak spadną zyski to powrócą.

 

 

Zyski to spadną Republice TV. A kabanoski w Żabce czy szklanki w Ikea widzowie i dziennikarze TV Republika i tak kupią. Bez względu na reklamy :D Przecież oni ogłaszają już kolejny bunt Ikea (poprzednich chyba jeszcze nie odwołali :D), i nic to dla firmy nie zmienia. To jest beznadziejna gadka dla wyznawców PiSu :) Zawsze muszą mieć wroga i "swoją" prawdę, to ich trzyma.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
1 godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Provident oraz Tarczyński także dziękują za współpracę z tym kanałem.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/kolejne-firmy-przestaja-reklamowac-sie-w-telewizji-republika/vd44jj8

 

Provident - współpraca jest "wstrzymana", czyli definiywnie nie zerwali współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawelgor napisał(a):

Okazało się, że jak teraz w TVP mogą się wypowiadać różni komentarzy, to już nikt nie chcę oglądać, bo nie ma tych naszych.

No tak, bo teraz tej telewizji jest na odwrót, są komentatorzy, którzy przeważnie krytykowali PiS i zgadzają się z obecną rządzącą. Tam nie ma żadnej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mateusz2006 napisał(a):

Ten bojkot to istna dziecinada. Spokojnie Sakiewicz to załata telezakupami lub reklamami dzieł ojca Rydzyka.

 

Wiesz, że to nie jest takie proste? Po pierwsze - bloki telezakupowe są tańsze od reklam w blokach, szczególnie jeśli teraz telezakupy lecą wczesnym rankiem. Po drugie - środowisko o. Rydzyka niezbyt lubi się ze środowiskiem Sakiewicza, więc nie ma tu interesu w reklamowaniu konkurencji.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Freibag napisał(a):

No tak, bo teraz tej telewizji jest na odwrót, są komentatorzy, którzy przeważnie krytykowali PiS i zgadzają się z obecną rządzącą. Tam nie ma żadnej krytyki.

Był Łukasz Warzecha który krytykował i nikt mu nic złego nie powiedział, nie zakrzyczał, jak to bywało przez 8 lat. Czujesz różnice, że wtedy byli tylko klakierzy?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

4 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Ja bym powiedział że dziecinadą jest ogłaszanie bojkotu zakupów przez ludzi związanych z tą stacją tych reklamodawców.

 

Jedna strona bojkotuje, to i druga ma prawo. Poniekąd jest to forma "zachęcenia" firmy do reklamowania się z powrotem bo firma może zauważyć spadek sprzedaży. (czy zanotuje czy nie, to nie wiem)

Edytowane przez michael112
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczna deklaracja tak nie brzmi. Brzmi że nie popieramy przekazu nietolerancji jaki jest na antenie tej stacji i nie będziemy tego finansować. To znacząca różnica. To tak jakbyś chciał sponsorować sportowca, który publicznie obraża innych. Jak to wizerunkowo wygląda dla sponsora? No sorry.

Poza tym jak już wspomniałem w tym konkretnym przypadku to reklamodawcy mają pozycję dominującą. Oni tracą niewiele, stacja sporo.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawelgor napisał(a):

Był Łukasz Warzecha który krytykował i nikt mu nic złego nie powiedział, nie zakrzyczał, jak to bywało przez 8 lat. Czujesz różnice, że wtedy byli tylko klakierzy?

Nie bardzo, bo jest to samo co za czasów PiSu, tyle że bez emocji i spokojniej. Ogółem jest więcej lewicowych niż prawicowych tzw. komentatorów, stąd były te same osoby przez ostatnie 8 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelgor Wolałbyś jedyny słuszny przekaz. A dla konserwatywnych dziennikarzy według ciebie nie powinno być miejsca ? Nie dziwię się że wyborcy PO oglądają tylko i wyłącznie TVN. To nie moje słowa. Ja tylko powołuję się na badania w których wykazano że wyborcy PIS oglądają wszystkie dzienniki informacyjne, natomiast wyborcy opozycji do których ty się najprawdopodobniej zaliczasz oglądają tylko i wyłącznie TVN

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...