Skocz do zawartości

cidik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie kuchnie hd aż się chce oglądać.

PFN przerywa co 10min blokiem reklamowym trwajacym 5min (jestem pewien)

.

I co w tym dziwnego? Każdy program tematyczny, zazwyczaj przerywa filmy/seriale/dokumenty reklamami. Jak jeszcze do tego nie przywykłeś to już twoja sprawa. Dla mnie reklamy i tak nie istnieją bo praktycznie oprócz sportu nie oglądam nic "na żywo". A w dobie dekoderów PVR obejść reklamy to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kuchnie hd aż się chce oglądać.

PFN przerywa co 10min blokiem reklamowym trwajacym 5min (jestem pewien)

.

I co w tym dziwnego? Każdy program tematyczny, zazwyczaj przerywa filmy/seriale/dokumenty reklamami. Jak jeszcze do tego nie przywykłeś to już twoja sprawa. Dla mnie reklamy i tak nie istnieją bo praktycznie oprócz sportu nie oglądam nic "na żywo". A w dobie dekoderów PVR obejść reklamy to nie problem.

 

moze dlatego, ze w cyfrze za 15pln masz kanały na, których próźno szukać reklam podczas filmów itp?

A w polsacie własnie nawet w full pakiecie masz przerwy.

Wlasnie zastanawia mnie, jak mozesz sie na to godzic? Płacic 100zł i miec reklamy co 10min.

Np na kevinie było uwaga 4 przerwy reklamowe. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłciowośc tego kanału objawia sie tym, że nie zobaczymy tutaj nic co jest na czasie, nie ma ani jednego swiatecznego programu kulinarnego tak jak to jest na angielskiej wersji z 28,2E gdzie niemal kazda audycja jest związana ze świetami, u nas walą powtorki z 2008 roku, jak zwykle dla polskiego widza przewidziana jest taka papka, a jaki jest problem pobrac ten program z 28,2E i dodać polska scieżke audio? nie rozumiem tego, tym bardziej, że nie jest to jakis super mega program kulinarny, w UK jest to kanał FTA. Jak na razie Kuchnia+HD bije ten program na łeb, przynajmniej Jakubiak coś tam światecznego próbuje gotowac, pozdrawiam wszystkich fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Niestety, ale ten kanał naprawdę niczym nie zachwyca. Wydaje mi się dziwny, jakiś niepolski (oprócz zapowiedzi). Nie ma żadnego programu własnego, jakby ktoś zrobił piękną pętlę programów, narzucił na nie tło, powrzucał między nie reklamy i jest stacja konkurencyjna dla Kuchnii+. Niestety, Polsat bierze więcej pieniędzy za coraz mniej zróżnicowane ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...