Skocz do zawartości

Siatkówka - liga mistrzów


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Lozano już powołał szeroką kadrę na LŚ :!: ... odsyłam na poprzednią stronę, kto się w niej znalazł :wink:

Wśród atakujących są Szymański, Prygiel, Gromadowski i .....Wlazły :wink:

 

Odpoczynek Wlazłemu się przyda, stąd zapewne aż czterech atakujących w kadrze, ale nie podoba mi się załatwianie tej sprawy przez media :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boom na bilety Ligi Światowej 2007

 

Chociaż od najbliższego występu Polaków w Lidze Światowej dzielą nas ponad 3 miesiące, to już istnieje niebezpieczeństwo, że bilety na mecze biało-czerwonych rozgrywanych w Polsce rozejdą się w ciągu kilku najbliższych dni.

więcej

źródło: siatka.net

 

Wiedziałem, że tak będzie ;) Rok temu bez problemu można było kupić bilety kilka tygodni po uruchomieniu sprzedaży. Teraz sprzedaż nie może nawet ruszyć. Serwis kupbilet.pl kompletnie padł i na tą chwilę nie działa. Dystrybutor biletów powinien się raczej spodziewać znacznego wzrostu zainteresowania meczami siatkówki i przygotować się do sprzedaży lepiej. Przy takim zainteresowaniu można spokojnie ustalić cenę biletów na ponad 120 zł. Pewnie też by się wszystkie sprzedały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzymajmy kciuki za Skre która wyjeżdza do Majorcii na mecze Play-offu.W czwartek grają o 20:30.Reważ tydzień później u nas o 17:30.

 

A co do Wlazłego wczoraj oglądałem na Polsacie Sport magazyn Punkt,Set,Mecz i wypowiadali się że Wlazły musi ochłonąć z tą całą sytuacją.Sezon u nas kończy się tydzień przed Ligą Światową.Myśle że Szampon się pozbiera,Castelani da mu trochę odpocząć(myśle że nie zagra może na 2 mecze ligowe) takie 2 tygodnie przerwy.Wtedy się zregeneruje i nie będą dopadały go skórcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed MŚ wydawało się że nasza grupa z Bułgarią, Argentyną i Chinami jest najsłabsza :wink: a tu proszę srebrny i brązowy medalista w jednej grupie :!:

Oj zapowiada się gorący ostatni weekend czerwca w Spodku, Polska kontra Bułgaria :)

 

Nasze notowania po ostatnim sukcesie w LŚ na pewno wzrosły, ale co z tego jak i tak "zawsze" wygrywa Brazylia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrali przez od dawna słabo grającego Stelmacha, także Gruszkę i Ivanowa. Już nawet nie wspominam o fatalnym rozegraniu w wykonaniu Dobrowolskiego, przez które Wlazły miał problemy z atakiem. Do tego dochodzą wybitnie dziwne decyzje trenera Skry oraz brak zmienników posiadających odpowiednie umiejętności. Lewis się starał, ale na pozycji atakującego często pewnie nie grał.

 

 

Na niektóre mecze Ligi Światowej w Polsce nie ma już dostępnych biletów. Nie mam pojęcia po ile godzin musieli niektórzy siedzieć przed komputerem żeby się dostać na stronę dystrybutora. Mnie ani razu ta sztuka się nie udała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem od poniedziałku kupić bilet .....i nic klapa, ciągle limit przekroczony, serwer nie działał :evil:

a teraz pokazało mi że nie ma już biletów do Spodka :evil::shock:

pierwszy raz od 99r. nie będę na LŚ :evil: ....normalnie nic tylko się upić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi co prawda dziś rano udało się wreszcie dostać na tę stronę, ale już tylko zostały bilety na Łódz :!: i to gorsze miejsca. Bilety od 50 zł do 130 zł, no cóż nieźle się obłowią :wink:

Dziwna sprawa z tymi biletami, w Spodku np. było chyba aż 11 sektorów na których nie prowadzono sprzedaży internetowej :!: ... hmm, ciekawe dla kogo zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...