Skocz do zawartości

Dekoder HD 6000


Razio1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Od dziś mam w użytkowaniu HD 6000 do wyboru miałem HD 2000, wybrany ten że względu na wyświetlacz.

W zestawie już nowy pilot, więc w pełni można skorzystać z nowego czarnego menu. Pilot działa nawet po nakierowaniu na sufit, więc nie trzeba celować w dekoder, o tym kiedyś czytałem że trzeba kierować pilota prosto w dekoder.

Edit:

Taka mała promocja w gratisie z odebranym dekoderem w pudełku starter:

Plus na kartę, leżał pod instrukcją obsługi dekodera i nie od razu zauważyłem że wystaje coś zielone całość wielkości ramki karty SIM

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem, że to jest maluch - 2,5'' i 5400 obr/min i widzi go przed formatowaniem, albo po włączeniu na nowo dekodera. Po obowiązkowym formacie już tylko świeci ale nie można nic nagrać :/ i to samo jest z mniejszym 60GB też 5400obr/min

Edytowane przez jaromir20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to dysk? 2,5, czy 3,5 cala? Jakie Obroty? Spróbuj wymienić kabel USB na lepszy. Czasem to pomaga.

 

PS. Nie zauważyłem, że masz dysk SATA. Wymień kabel USB na lepszej jakości a jak to nie pomoże, to to dekoder do wymiany.

 

Na wszelki wypadek aby Ciebie nike zbyli w APSie to weź ze sobą ten dysk i pokaż im, że nie działa. Powiedz, że wczweśniej działał a teraz nie nagrywa.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak się ma podłączenie tego dekodera do kina domowego? Jakim kablem? Za pomocą jakich gniazd? S/PDIF?

Dziś mam dekoder NC+, podłączenie za pomocą kabla optycznego. W przypadku dekodera HD 6000 nie ma takiego gniazda, jest tylko S/PDIF.

Jak macie podłączone te dekodery do kina? Istnieje jakiś kabel z jedną końcówką optical, a drugą końcówką D/PDIF?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobną sytuację kiedyś z pilotem przy HD3000 kompletnie nie reagował jakby był bez baterii. Przez parę godzin używałem od innego dekodera HDXX00. Na drugi dzień już pracował bez uwag na tych samych bateriach. Co było powodem, do dziś nie wiem, a minęło trochę czasu i pilot działa jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź styki na złączu baterii. A jak nie to naprawa jak laser w wieży. ?"Mechaniczna zewnętrzna". Każdy kto miał wieżę CD chyba wie jaki był sposób na niedziałające płyty.

Przynajmniej przy tych dużych porządnych bo te nowe to połamać można było obudowę. Kurła kiedyś to był sprzęt, raz piz...les porządnie i się naprawił. Nie to co teraz...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...