Skocz do zawartości

Dekoder HD 6000


Razio1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna przypadłość się trafiła, lampka od internetu cały czas świeci na pomarańczowo, jak się kabel podłączy, to dostaje świra i miga cały czas bardzo szybko i niestety VOD i HBO GO się ładuje tylko czasami. Ktoś miał taką przypadłość? Wyleczy to się samo, czy wymiana? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z własnego dysku, czy dysku dedykowanego od CP?

Jeśli korzystasz z dysku dedykowanego CP, wymień kabel USB na dobrej jakości, jest szansa że problemy ustąpią.

 

Witaj.

 

Z własnego 2,5" (Samsung 320 GB).

Rzecz w tym, że poprzednia wersja (3.120.1.20 z 7.04.16) współpracowała bardzo dobrze.

Jak pisałem, mogłem np. odtwarzać nagranie z listy i równocześnie nagrywać, itd.

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przepraszam, że odświeżam temat, ale zauważyłem w HD6000 coś dziwnego, co mnie bardzo irytuje. Otóż, przy włączeniu dekodera w tle słychać szum. Wie ktoś może, jak go wyłączyć? Dodam tutaj, że dekoder jest podłączony do kineskopowego Samsunga przez złącze SCART.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sumie to nie jest aż tak bardzo irytujące, aczkolwiek szkoda, że nie można odbierać telewizji bez zbędnych odgłosów w tle. :(

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość dariusz.walowski34

Ciekawe, kiedy ja dostane? Ja mam numer zaczynajacy sie od 0735.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję iż niektóre rzeczy mi pasują, do niektórych jeszcze się nie przyzwyczaiłem, bardziej chodzi mi o taką rzecz że włączając stare EPG jeden rzut okiem mi wystarczył co jest na poszczególnych kanałach za godzinę, dwie, trzy.
W nowym systemie muszę kolejno przewijać listę by można było zobaczyć co będzie dalej i dalej lub wchodzić w poszczególny kanał naciskając ponownie EPG :) to mi właśnie nie za bardzo pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę?Tego mi najbardziej brakuje, nie mogę odszukać też funkcji ostatni kanał, pobrałem instrukcję ale nie ma uaktualnienia, brak regulacji przeźroczystości menu, nie działa to.

Czarne tło i białe litery, nie jest to za dobre połączenie moim zdaniem, tło szare, inne. Czarne jakoś trochę oczopląsu dostaję :)

EPG na 3 dni jest ok. Ach będę pisał już w dobrym temacie. Wybaczcie

Edytowane przez lowermann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś może, kiedy kolejna partia dekoderów otrzyma oprogramowanie? Chodzi mi o moduły zaczynające się na numer 1777, w których to przedziale znajduje się mój dekoder. :)

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...