Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Tak jak mówisz jest wtedy gdy robię jakiś program, mam duże nadzieje i jest niewypał. Ryzyko. Taki biznes. Ale jeśli robię po raz ósmy program który nigdy nie zarobił to świadomie pozbawiam się zysku. Widzisz różnicę? :) Ja widzę, gdy świadomie pozbawiasz się zysku to jesteś do tyłu a nie do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, STARS.TV napisał:

Dziesięć lat. Dziesięć ciekawych lat. A jakby to wczoraj było :)

Fajnie, że dojechaliśmy, w dobrym zdrowiu, kawał życia jakby nie patrzeć ;)

Pamiętam jak monitorowałem w Krakowie z redakcji późnym wieczorkiem...

Mam nadzieję, że będzie nam dane dojechać kolejnej okrągłej rocznicy :)

 

Do tego czasu - @STARS.TV samych sukcesów, gratulacje dyszki, wszystkich dotychczasowych osiągnięć. Fantastyczny przykład pokazujący, że gdy ktoś jest po prostu świetny w tym, co robi, to sukces jest tylko kwestią czasu ;)

 

Nowa oprawa jest rewelacyjna, bardzo estetyczna, przyjemna dla oka, tu się wszystko zgadza - kolory, nienachalne/nieagresywne animacje, dobrze się ogląda ;)

  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały dzień, nie było okazji, ale teraz będąc na nocnej zmianie, mogę wam spokojnie pogratulować udanych 10 lat i Życzyć pomyślności w kolejnych 10 latach . I oby jak najdłużej. 

 

Musiałem sobie,  aż online na smartfonie oglądać od 22 już w pracy do końca TOP 1000 😄

Wielki szacun za 2 pierwsze miejsca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by było fantastyczne ale nie ma takiej opcji w kanale FTA. Sprzedajesz czas reklamowy pakietowo. Można 12 minut to będzie 12 minut i tyle, nic tu nie poradzisz :) A pierwsze miejsce to gigantyczny utwór. Ale tak, wiem, że muzyka jest subiektywna i nie wszystkim to samo musi się podobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Falcon napisał:

Słabe to pierwsze miejsce, no ale co kto lubi. W kolejnym dziesięcioleciu życzę mniej reklam, ale lepiej płatnych. 😉

 Kwestia gustu 😆 U mnie tak jest że oglądając listy na StarsTV to im wyżej tym mniej te nagrania lubię. Takie coś dla wychowanych na PR3 Polskiego radia w latach 80 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...