Skocz do zawartości

(FTA) TOK FM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Moja ulubiona stacja radiowa - polecam używanie aplikacji tok Fm gdzie są niezliczone godziny fantastycznych i merytorycznych audycji/podcastów za 10pln miesięcznie.

Szczególnie dobre to:

Kwadrans filozofa

Godzina filozofów

Cotygodniowe podsumowanie Rafał Hirsh

EKG

Audycja o seksualności nie pamiętam tytułu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś TOK FM głównie słuchałem dla "Programu Telewizyjnego" Wojtka Krzyżaniaka. Na chwilę obecną tego radia nie słucham głównie dlatego, że jest to radiowa wersja "Gazety Wyborczej" (bardziej jest to widoczne w piątek rano).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie na to cierpi zdecydowana większość polskich mediów (i nie tylko polskich, różne CNNy, Foksy też), ale w przypadku TOK FM jest to bardzo widoczne - po prostu nie muszę go włączać aby wiedzieć, co w tym środku masowego przekazu będzie mówione o konkretnej osobie. Po prostu "nasz człowiek" albo "nie nasz człowiek", co śmieszy w przypadku różnych osób która przeszły z jednej strony sceny politycznej na drugą w gruncie rzeczy zachowując swoje poglądy, vide Roman Giertych, niegdyś :Giertych do wora, wór do jeziora" a dziś szanowany adwokat, niemal autorytet. Zero jakiejś rzeczowej analizy czy nawet chęci jej podjęcia. Po prostu taka jest mądrość etapu i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Frontowiec napisał:

Kiedyś TOK FM głównie słuchałem dla "Programu Telewizyjnego" Wojtka Krzyżaniaka.

Wielka szkoda tego programu. Pamiętam jak dzielił się z Beatą Mońką, ówczesną prezes ITI Neovision, swoim niezadowoleniem z faktu zamknięcia kanału "Wojna i pokój", z czym do dziś się zgadzam, to była moim zdaniem jedna z najsłabszych decyzji w historii polskiej prywatnej telewizji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z TOK FM żegna się Hanna Zielińska która prowadziła na antenie min. "Sztukę życia" "Dobry Seks" czy piątkowe wydanie Wieczoru. Zielińska pożegnała się ze słuchaczami wczoraj podczas "Wieczoru" gdy w pierwszej godzinie audycji ze swoim wydawcą Pawłem Kierzniewskim rozmawiała o sobie i kulisach pracy w radiu (w 2 godzinie Zielińska rozmawiała z Ewą Chalimoniuk o rozstaniach). Dodam że od połowy marca prowadzącymi "Dobrego Seksu" zostali Robert Kowalczyk i Aleksandra Krasowska gdzie zmieniono formę audycji na interaktywną (z udziałem słuchaczy) i od ostatniego odcinka zmieniono nazwę programu na "SeksAudycję"

 

Z radia odchodzi też Agata Kowalska prowadząca "Analizy". Powód: z racji napiętej sytuacji z wyborami na początku maja skrócili jej program do godziny wydłużając tym samym "Wywiad Polityczny" też do godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od jutra, w dotychczasowym miejscu Piotra Kraśki, środowe "Poranki" będzie prowadzić Maciej Głogowski, znany z programów gospodarczych tej stacji. (dotychczas Głogowski prowadził "Poranki" okazjonalnie) https://media2.pl/media/163191-Maciej-Glogowski-nowym-prowadzacym-srodowy-Poranek-Radia-TOK-FM.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 11.05.2020 o 12:57, Frontowiec napisał:

Kiedyś TOK FM głównie słuchałem dla "Programu Telewizyjnego" Wojtka Krzyżaniaka. Na chwilę obecną tego radia nie słucham głównie dlatego, że jest to radiowa wersja "Gazety Wyborczej" (bardziej jest to widoczne w piątek rano).

Szczerze mówiąc ja podobnie - pamiętam z wywiadów dotyczących Eurowizji że bardzo lubił zwrot "Zjednoczone Królestwo 12 punktów" w języku francuskim. Z obecnych audycji najbardziej lubię te z dni roboczych - zwłaszcza te od Pana Łasiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jakie radio, tacy ich dziennikarze. Zresztą dla mnie Najsztub jest skończonym dziennikarzem po tym, jak potrącił staruszkę na pasach bez prawa jazdy.

 

https://niezalezna.pl/432139-czy-on-wie-o-czym-mowi-porownal-inwazje-rosji-do-najsztub-od-7-lat-mamy-wlasnych-najezdzcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytowanie tej gadzinówki internetowej :D:D:D

bardzo dobre porównanie, w nosie mam jakiegos najsztuba, ale jego audycja pięknie orze prawicową hipokryzję więc pewnie stąd te ataki na niego, ale i tak nie słucham polityki bo:

 

wole audycje o medycynie i psychologii, jest jakaś alternatywa podcastowa? nie? aha, czyli są jedyni, no to dziękuje

Edytowane przez 5etho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, 5etho napisał:

cytowanie tej gadzinówki internetowej :D:D:D

bardzo dobre porównanie, w nosie mam jakiegos najsztuba, ale jego audycja pięknie orze prawicową hipokryzję więc pewnie stąd te ataki na niego, ale i tak nie słucham polityki bo:

 

wole audycje o medycynie i psychologii, jest jakaś alternatywa podcastowa? nie? aha, czyli są jedyni, no to dziękuje

 

Sorry ale nie podzielam twojego zdania, Najsztub nie powinien czegoś takiego powiedzieć, zwłaszcza jak obecnie trwa wojna na Ukrainie. Ale niestety robienie osiem gwiazdek przy spadających bombach na naszego wschodniego sąsiada musi trwać w najlepsze u człowieka, na którego powinien spaść ostracyzm po potrąceniu staruszki na pasach bez prawa jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ostracyzm na najsztuba, tak samo ostracyzm na wszystkie inne stacje radiowe w szczegolnosci pr24 (to juz propaganda na miarę rosyjska), jedynke, dwojke, trojke, wszystkie radia lokalne przejete przez partię, rmf fm i eske (bo to radio dla marcinów i karyn, podajace psuedo smieszne informacje)

mainstreamowe poza tok.fm które nie podają prawdziwych informacji o rządzie, kraju, społeczeństwie, historii, kulturze

radio zet sie tylko minimalnie broni, bo przejete prze agore, ale jeszcze nie do konca bo UOKIK blokuje na zlecenie partii

Edytowane przez 5etho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? ZET nic nie mówi. Dwójce dajcie spokój (praktycznie bez polityki) ,choć i tak schodzi na psy(absurdalna decyzja o zakazie puszczania wszystkich rosyjskich utworów,w tym dawnych_nie powinni tylko współczesnych rosyjskich puszczać oraz wszelkich udokumentowanych fanatycznych nacjonalistów wielkorosyjskich)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Racja :) zapędziłem się, dwójka oczywiście dobra.
Ale od rosyjskiej agresji leci tam folkowa ukraińska muzyka to niestety nie mój klimat.

Muszę też ochrzanic tok, próbowalem się dodzwonić do audycji mikrofon tok FM, powiedziałem odbierającej co chce powiedzieć to mnie rozłączyli :D swojemu obrońcy piaskiem w oczy :)

Wysłane z mojego LG-H910PR przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Szef KRRiT chce ukarać TOK FM za porównanie podręcznika prof. Roszkowskiego do propagandówek z czasów hitlerowskich Niemiec.

 

 https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/szef-krrit-kara-tok-fm-historia-i-terazniejszosc-prof-wojciech-roszkowski-podrecznik-dla-hitlerjugend-kara-dla-tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Sąd Rejonowy w Sokółce uznał dziennikarza TOK FM za winnego znieważenia Straży Granicznej, ale warunkowo umorzył sprawę. Maślak w sierpniu 2021 roku napisał, że strażnicy graniczni „mogą sobie przyczepić naszywki SS”.


https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/piotr-maslak-tok-fm-twitter-straz-graniczna-wyrok-za-zniewazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

Odejście Wiesława Władyki z TOK FM, a przede wszystkim śmierć Tomasza Wołka, definitywnie zamyka „projekt medialny pod nazwą „trzódka” - ogłosił Tomasz Lis. Pożegnał się także ze słuchaczami piątkowych audycji, w których brał udział jako komentator przez dwie dekady. - W piątkowe poranki będę teraz słuchał muzyki poważnej - oświadczył.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tomasz-lis-odchodzi-tok-fm-rozwiazuje-trzodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...