Skocz do zawartości

(FTA) TOK FM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas rozpocząć wątek o tym rodzynku na polskim rynku radiowym. Jak donosi press.pl:

Łukasz Grass, zastępca redaktor naczelnej Radia Tok FM, złożył wypowiedzenie.

 

 

- Potwierdzam, ze złożyłem wypowiedzenie. Nie widzę dla siebie miejsca w strukturze, która będzie funkcjonowała od października, a która z mojego punktu widzenia odbiega od wcześniejszych ustaleń - informuje Press.pl Łukasz Grass. - To jak dalej będzie wyglądała współpraca programowa z Radiem Tok FM nie jest jeszcze przesądzone. Przez najbliższe miesiące, zgodnie z Kodeksem Pracy, będę wykonywał swoje obowiązki redakcyjne - zaznacza.

 

 

Według naszych informacji, w jesiennej ramówce rozgłośni miał mieć codzienny magazyn reporterów.

Czyżby to radio wychodziło na prostą? Zdarzami się czasami słuchać tej rozgłośni. Niestety bardziej przypomina radio publicystyczne, a nie informacyjne. Może w końcu to się zmieni. Mogliby tez skończyć z kompromitacją totalną, czyli nocnymi serwisami z komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

TOK FM to jedna z niewielu stacji radiowych które da się słuchać :D (obok PR1 i PR3 Polskiego Radia)

Dlatego że:

-można się czegoś dowiedzieć z audycji "mówionych".

-jest to odpoczynek dla psychiki od biednej i piłowanej milion razy playlisty piosenek jakie ma RMF czy ZET

-w przerywnikach muzycznych oraz audycjach w późnych godzinach wieczornych (chyba w niedziele?) grają fantastycznie :D można się zrelaksować. (mam na myśli bogatą playlistę której RMF czy ZET nie widział bo zatrzymał się na swoich 50 piosenkach - nowym kiczu + wymęczonych od chyba ich początku istnienia klasykach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No cóż niedawno pisałem,że to dobre radio ale niestety muszę zmienić zdanie.To co ostanio wygadują w tej stacji woła o pomste do nieba :evil: ich serwisy właściwie zawierają 3 tematy:księża pedofile,związki partnerskie i in vitro. :crazy: I tak w kółko przez cały dzień jak by nie było innych tematów obecnie tego radia już nie da się słuchać. :dammit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ostanio wygadują w tej stacji woła o pomste do nieba :evil: ich serwisy właściwie zawierają 3 tematy:księża pedofile,związki partnerskie i in vitro. :crazy: I tak w kółko przez cały dzień

 

To jest taka zasłona informacyjna, aby słuchacze zajęli się czymś innym niż pogarszający się stan polskiej gospodarki, rosnącymi podatkami, większym bezrobociem, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

księża pedofile,związki partnerskie i in vitro

A co tym złego? Stacja porusza tematy niewygodne dla obecnej rzeczywistej koalicji. Nagłaśnia tematy, które PO-PiS-PSL zamiótłby pod dywan.

Jeśli TOK FM ma dowody na konkretne przypadki pedofilli w kościele która to obecna jest w różnych grupach społecznych( ale o tym stacja już nie mówi)to powinna oddać je do prokuratury bo od samego gadania świat się nie zmieni.Sugerowanie,że pedofilia występuje tylko wśród księży jest zwykłym komunistycznym [beep]twem wygląda na to,że panu Michnikowi przewróciło się w głowie i to już nieodwracalnie.Związki partnerskie to żaden problem w końcu jak dwóch panów chce ze sobą być nikt im tego nie zabrania.Osobiście nie mam nic do gejów ale nazywanie ich związków małżeństwem jak np.we Francji uważam za chore podobnie jak adoptowanie przez nich dzieci.In vitro to również nie problem w końcu domy dziecka są pełne więc jeśli komuś naprawdę zależy na dziecku to może je adoptować a nie żądać od państwa aby mu sfinansowało drogi zabieg in vitro.Wniosek z tego nasuwa się jeden otóż nie dziwią mnie wyniki słuchalności tej stacji po 15 latach istnienia ( 1%) ponieważ radio to nadal tkwi w PRL-U. :chair::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

A wiesz w ogóle, co to słowo oznacza? :shock: Czasem mam wrażenie, że piszesz takie komentarze tylko po to, żeby znowu wstawić jakąś oryginalną buźkę i ponarzekać na wszystko co się rusza w skrajnie emocjonalnych przerysowanych opiniach jakbyś redagował tabloid :(

 

Prowadzący rozmawia na bardzo różne tematy, ma świetne podejście do gości i pozytywne podejście do życia. Pieniaczem z całą pewnością nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu akurat się z tobą zgodzę drogi przedmówco o nicku bartomello - z tego co sam zaobserwowałem pan Wojtek Krzyżaniak (którego to zresztą bardzo cenię) ma bardzo duże pojęcie o tym co się dzieje w mediach które to widać nie tylko w jego audycji ale i na Facebooku gdzie udziela się w pewnej grupie komentującej to co aktualnie pokazywane jest w telewizji.

Sam nie raz się tam kontaktowałem ze wspomnianym prowadzącym "Programu Telewizyjnego" więc z całą pewnością mogę zarekomendować zarówno jego jak i audycję którą tworzy w radiu TOK FM oraz jego bardzo wartościowe wpisy zwłaszcza na jego prywatnym profilu oraz pewnej grupie na której to ten pan komentuje to co obecnie pokazywane jest w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz w ogóle, co to słowo oznacza? :shock: Czasem mam wrażenie, że piszesz takie komentarze tylko po to, żeby znowu wstawić jakąś oryginalną buźkę i ponarzekać na wszystko co się rusza w skrajnie emocjonalnych przerysowanych opiniach jakbyś redagował tabloid :(

 

Prowadzący rozmawia na bardzo różne tematy, ma świetne podejście do gości i pozytywne podejście do życia. Pieniaczem z całą pewnością nie jest.

Odnosisz błędne wrażenie po prostu ja uważam,że audycja jest prowadzona beznadziejnie w stylu Moniki Olejnik a więc najlepiej gościa zaszczekać i nie dopuścić do głosu.Ty odnosisz inne wrażenie i przecież masz do tego prawo,nie wiem też gdzie w moich postach widzisz narzekanie. :wink: Ponad to gdybym nie wiedział co oznacza słowo pieniacz to bym go nie używał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sjp.pwn.pl/szukaj/pieniacz

pieniactwo

1. «częste wytaczanie spraw sądowych, zwłaszcza z błahego powodu»

2. «chorobliwa skłonność do dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd»

Naprawdę pieniacz? :roll:

 

Ostatnio wysłuchałem sporo archiwalnych programów z panem Krzyżaniakiem i jest to bardzo pozytywny człowiek. Z Moniką Olejnik ma tylko tyle wspólnego, że potrafi tak zadawać pytania gościom, by wyciągnąć z nich konkretne informacje, jasno prezentuje swoje poglądy i jak go najdzie jakaś myśl to rzeczywiście przerywa w pół zdania, ALE na tle tej pani wyróżnia się innymi cechami:

- nie wygłasza monologów, do których gość nie może się w ogóle odnieść, bo nie ma już czasu,

- traktuje wszystkich swoich gości z dużym szacunkiem (z wzajemnością),

- potrafi porozmawiać w bardzo luźnej konwencji np. z kimś takim jak Dominik Libicki - prezes Cyfrowego Polsatu

- w swoich audycjach nie zajmuje się politycznym bagnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że przytoczyłeś te wygodne dla ciebie.

Pieniacz:podżegacz,kłótliwy,krzykacz,nerwus,piekielnik,wichrzyciel,zadziora,zawadiaka,impertynent.Powtarzam masz prawo oceniać audycję i prowadzącego według swojego uznania ale nie odbieraj tego prawa innym,którzy mają inne zdanie niż ty.witaj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...