Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gizior89 napisał(a):

@michall1234pełny pakiet jest dla nowych umów a to ile on trwa zależy od pakietu, przedłużający mają przeważnie tylko albo aż pół roku abo za free

Nie ma full pakietu. Ja teraz brałem i tylko miesiąc za darmo na pakiet, który wybrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

To ale się pogorszyło, w tamtym roku były 3 m-ce za free i full pakiet przy L + max sport + hbo

Osobie która o to pyta całkiem o co innego chodzi. Kiedyś czy wymianie dekodera był uchuchomiony niby pakiet techniczny czy jak to sie tam nazywało i zazwyczaj był to full lub prawie full pakiet.Działał najczęsciej od kilku dni do miesiąca czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Cp.go @maks27 Dziękuję za odpowiedzi. A jak w takim razie wygląda kwestia rezygnacji z umowy zawartej na odległość? Tzn. załóżmy, że podpisuje aneks z DUK, kurier dostarcza nowy sprzęt i od razu odbiera stary i jeśli w ciągu 14 dni (nie wiem ile obecnie wynosi ten czas) odstąpię od umowy to nowy sprzęt zwrócę, ale przecież starego mi nie oddadzą, a stara umowa będzie nadal obowiązywała.

I jeszcze jedno pytanie - czy dostaje się jakoś informację (np. SMS), że przesyłka jest już nadana? Bo jeśli nie to wychodzi na to, że od razu po ustaleniu umowy z DUK trzeba stary sprzęt spakować, żeby był gotowy dla kuriera, ale nie wiadomo kiedy kurier po niego przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem w tym, że stary i nowy to inne modele. Mam stary, poczciwy ESI-88, a nie da się już na niego przedłużyć umowy. I kiedyś pewnie się zdecyduje na przedłużenie z nowym sprzętem, ale jeśli zupełnie nie przypadnie mi do gustu to chciałbym móc wrócić do starej umowy i starego sprzętu, ale wychodzi na to że nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wilu09 napisał(a):

I kiedyś pewnie się zdecyduje na przedłużenie z nowym sprzętem, ale jeśli zupełnie nie przypadnie mi do gustu to chciałbym móc wrócić do starej umowy i starego sprzętu, ale wychodzi na to że nie ma takiej opcji.

Witamy, nie ma takiej możliwości aby po rozwiązaniu nowych warunków wrócić do poprzedniego sprzętu. W celu poznania nowych atrakcyjnych warunków zapraszamy do wiadomości prywatnej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Specjalista Polsat Box napisał(a):

sprzętu

pytanie (dla pewnosci bo temat sprzetu byl podejmowany juz wczesniej) zalozmy ze jestem juz w czasie nieokreslonym umowy np. 2 lata i 7 miesecy od podpisania ostatniego ankesu (umowa na 24 mies.), za sprzet (bialy evo z nagrywarka) place 5 zl mies. Pytanie, czy przysluguje mi bezproblemowe tzn. bez jakichkolwiek konsekwencji (tzn chce pozostac na obecnej, na czas nieokreslony umowie) prawo do reklamowania i wymiany sprzetu (1:1)  na nowy ( sprzet sie zacina etc. ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cp.go napisał(a):

bedzie wciskał aneks

tak juz pisalem " ...agent chyba nas przekabacil bo powiedzial ze nie moze wymienic sprzetu i...doszlo do podpisania aneksu czyli praktycznie nowej umowy na 24 mies." 

Drugi raz nie powinno zatem dojsc na nabicia w butelke - przy zalozeniu ze dekoder bialy evo jest i bedzie w czasie wymiany dostepny, no wlasnie bo (a)  jak nie to co wtedy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, może ktoś orientuje ile będzie kara umowna wynosić za zerwanie cała umowa. Umowa zawarta w 16 wrzesień 2022 rok na pakiet M po 30 zł miesięcznie, wydzwaniali, wciskali, tak leciało do kwietnia, maja, potem wcisnęli po główna umowa był  aneks 9 maj 2023 rok, do ta umowa z przyznaną ulgą 1140 zł. ,podwyższone do 140 zł na miesiąc, zapewniali 6 miesięcy gratis, oszukali, okazało potem tylko 3 miesiące gratis, potem był aneks następny 2 wrzesień 2023 rok z ulgą 720 zł. od którego odstąpiłem w dniu 13 wrzesień 2023 rok. Okazuje nie mogę odstąpić wypowiedzieć cała umowa bez kary w związku na przysługujące 14 dni na odstąpienie od umowa. Temu tu się pytam, proszę o odpowiedzi pomoc.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zenek55 napisał(a):

Witam, może ktoś orientuje ile będzie kara umowna wynosić za zerwanie cała umowa. Umowa zawarta w 16 wrzesień 2022 rok na pakiet M po 30 zł miesięcznie, wydzwaniali, wciskali, tak leciało do kwietnia, maja, potem wcisnęli po główna umowa był  aneks 9 maj 2023 rok

 

i w tym aneksie masz podane ile wyniesie kara za zerwanie umowy. podziel ją przez 24 i pomnóż przez to ile miesięcy zostało do końca. wynik to kara do zapłacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...