Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.05.2022 o 15:32, stan69 napisał:

Jak będziesz miał w ICOKu 7 mies. do końca obecnej umowy to pisz wypowiedzenie. Przedłużając umowę na pakiet L+Filmbox będziesz miał to samo co przed rokiem i będziesz płacił przez rok po 50 zł, a w drugim roku po 75 zł mies. z czynszem.

Dzieki za odpowiedz. na teraz mam 8 miesiecy w ICOK do konca. Jak bedzie 7 w icok to wysylam wymowienie z adnotacja do konca okresu podstawowego ..bo inaczej to chyba nalicza kary...zgadza sie? Jak juz wysle to wypowiedzenie to od kiedy bedzie wlaczaony Pakiet L+FilmBox? Chce pozostac przy moim obecnym "bialym" dekoderze - zakladam ze nie bede musial go oddac przy przejsciu na wspomniany Pakiet L+ FilmBox - prawda? I ostatnie pytanie: czy jest szansa przejscia na: Pakiet L+HBO Max na ceonowo w/w warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, Umowę mam do 27.01.2023 i posiadam pakiet L, Pakiet Polsat Sport Premium, pakiet HBO HD HBO Max, pakiet Eleven Sports HD, pakiet Filmbox Premium, Canal+ Sport 3 i 4, Usługa Multiroom HD,

Katalog treści online i płacę 140 zł i lepiej będzie przedłużyć umowę czy złożyć wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę do 24 grudnia 2022 czyli ciut ponad miesiąc, chcę w tym tygodniu złożyć wypowiedzenie, mam dekoder główny i jeden dodatkowy jako multiroom, znalazłem gotowe wypowiedzenie umowy w Internecie ale powiedzcie mi co mam wpisać w polach

-nr. karty, czy tutaj wpisać tylko numer karty głównego dekoderu czy głównego i dodatkowego?

-nr. dekodera, jak wszedłem na ICOK to nr. dekodera to jest nr seryjny dekoderu czy nr modułu CA i czy tutaj również wpisać tylko główny dekoder czy główny i dodatkowy

 

Też jeżeli mam 2 dekodery to wypowiedzenie umowy robię jedno na oba urządzenia czy musze dać 2 wypowiedzenia na każdy dekoder osobno?

 

Do tego mam dekoder EVOBOX PVR i dodatkowy HD 5500S, w evo w instrukcji jest, że w opakowaniu jest dołączony kabel HDMI, natomiast w 5500 takiej informacji nie ma czyli w opakowaniu z 5500 nie muszę dawać HDMI tak?

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 15:32, stan69 napisał(a):

Jak będziesz miał w ICOKu 7 mies. do końca obecnej umowy to pisz wypowiedzenie. Przedłużając umowę na pakiet L+Filmbox będziesz miał to samo co przed rokiem i będziesz płacił przez rok po 50 zł, a w drugim roku po 75 zł mies. z czynszem.

witam,

niestety takiej opcji ktora podales nie mam, Dostalem tylko takie cos:

Okres podstawowy Umowy: 29 miesiące

Pakiet L z Disney+ + Katalog Online
Filmbox Premium

Benefity:
12 m-cy w cenie 60 zł
Pakiet Promocyjny Cinemax (automatyczna dezaktywacja po okresie podstawowym umowy) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 29 Okresów Rozliczeniowych

Katalog ONLINE

Cena od 13 miesiąca 85 zł/mies.

Dodajemy, że usługa będzie świadczona na dotychczasowym dekoderze Evobox PVR.

 

No moze i przez ten Disney + to na jedno wychodzi...zatem chyba sie zdycuduje na to....bo chyba czekajac to niczego nie ugram..jak myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 21:09, stefan85 napisał(a):

dwa miesiące za darmo, a po potem 115 zł na 24 miesiące i plus gratis Disney+ na cały okres trwania umowy.

Podaj prosze szczegoly co konkretnie zawiera Twoja nowa umowa

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maikel napisał(a):

Są to korzystne warunki umowy-tak trzymać😉

taa jak na dzisiejsze czasy i ceny to oferta wydaje sie w miare ok....

16 godzin temu, Pablo76 napisał(a):

taa jak na dzisiejsze czasy i ceny to oferta wydaje sie w miare ok....

Witam obecnie mam:

Pakiet M
Opcja ON THE GO
Pakiet HBO HD HBO Max
Pakiet Rozrywka HD
Pakiet Eleven Sports HD

czynsz za dekoder evo bialy

za wszystko place 75 zl.

Do konca w icok mam 7 miesiecy, 

dostalem dzsiaj oferte z icok:

 

Okres podstawowy Umowy: 24 miesiące

Pakiet L z Disney+ + Katalog Online
Filmbox Premium
HBO + HBO Max

Benefity:
6 miesięcy w cenie 0 zł
Pakiet Promocyjny Cinemax (automatyczna dezaktywacja po okresie podstawowym umowy) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 24 Okresy Rozliczeniowe

Katalog ONLINE

Cena od 7 miesiąca 95 zł/mies.

z moich wyliczen  oraz na to co chce ogladac wydaje sie ok, jak sadzicie mozna cenowo jeszcze to "zbic"?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, John1962 napisał(a):

Witam co można wysępić od  Polsatu

Sprobuj "wysepic " umowe jak u mnie powyzej: w przeliczeniu na 24 miesiace wychodzi ok. 71 zl na mies.  a zyskujesz sporo m.in..kanaly tak jakbys podbil do starego fam. Max hd a do tego jeszcze disney+ i hbo., no chyba ze masz familijny max hd...to wtedy bym przemyslal i moze w ogole odpuscil ruszanie tego...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo76 napisał(a):

Sprobuj "wysepic " umowe jak u mnie powyzej: w przeliczeniu na 24 miesiace wychodzi ok. 71 zl na mies.  a zyskujesz sporo m.in..kanaly tak jakbys podbil do starego fam. Max hd a do tego jeszcze disney+ i hbo., no chyba ze masz familijny max hd...to wtedy bym przemyslal i moze w ogole odpuscil ruszanie tego...

Mam familijny max hd plus te dodatki co napisałem na disney i hbo mi nie zalezy prędzej jeszcze cały sport w tych pieniądzach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...