Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie multiroom w polsatbox. Czy jest możliwość aby dekoder główny odbierał sygnał z anteny satelitarnej a dodatkowe dekodery były iptv? Z tego co dowiedziałem się w salonie Polsatu to, żeby dodatkowe dekodery były tylko internetowe, to główny też musi być internetowy. No ale jeżeli główny mam ustawiony w opcję hybrydową (cytat z instrukcji : "Hybrydowy (satelita + Internet)", jeśli zamierzasz podłączyć dekoder do satelitarnej instalacji antenowej oraz Internetu i korzystać z odbioru kanałów telewizyjnych w technologi satelitarnej) ? Z tego wynika, że nie jest on w pełni internetowy i dekodery dodatkowe muszą być podłączone standardowo do anteny. Ma ktoś podobny przypadek? Chodzi mi o sytuację taką : Główny – satelita, dodatkowe – internet. Pomijam dostęp za pomocą aplikacji polsatbox.  Z góry dziękuję za odpowiedzi 😊 Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie mam. Mam umowę Polsat na czas nieokreślony smartdom gdzie tv mam z rabatem 50% wiec nie za bardzo opłaca mi się przedłużać. Mam tez multiroom. Mam dekoder Pvr evobox już w sumie z 6 lat i zaczynaja sie z nim problemy. Czasami sie wyłącza, zawiesza, przywracanie ustawień fabrycznych nic nie pomaga. Jakie mam możliwości wymiany tego dekodera bez żadnego przedłużania umowy? Chce żeby została tak jak jest na czas nieokreślony. Jeżeli sprzęt sie psuje nie z mojej winy to chyba nie mogą mnie zmusić do żadnego aneksu ? W przeciwnym razie wole całkowicie zrezygnować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem: posiadam własnościowy dekoder Samsung DSB H370G i bezterminową umowę na pakiet Rodzinny HD w cenie 4,99 PLN i nie chcę jej zmieniać. Ten dekoder już ledwo zipie, czy przy tej aktywnej umowie mogę go wymienić np. na 5500s? Czy każą mi w związku z tym podpisywać aneks na nową umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...