Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad najniższym pakietem, mianowocie S. Moje pytanie to czy wszystkie mecze 1 ligi są dostępne w ramach pakietu S ? Wiem, że 3 mecze w kolejce transmituje polsat sport/polsat sport extra i te kanały zawiera właśnie ten pakiet, a reszta meczów ponoć jest dostepna przez aplikacje na Polsat box go. Wiem też, że w ramach abonamentu dostaje się dostęp do Polsat Box go. Ale czy w ramach abonametu pakietu S otrzymuje się dostęp w aplikacji do wszystkich meczów 1 ligi czy jak to działa? Jakie tresci dostajemy w aplikacji w ramach tego abonamentu? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Do końca umowy pozostaje jeszcze 9 miesięcy. Czy mogę skorzystać z bezpłatnego pierwszego włączenia dodatkowego pakietu, np. HBO lub PSP. Wcześniej jak była stara pakietyzacja z tego korzystałem ale na nowych pakietach jeszcze nie. Przez pierwsze 12 miesięcy umowy płaciłem obniżony rachunek w wysokości 50zł. Miałem dostęp także do HBO, PSP oraz Rozrywka przez 6 miesięcy. Jest opcja włączenia bezpłatnie na pierwsze 30 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ostatnim miesiącu umowy i chciałem w połowie miesiąca oddać sprzęt z uwagi na wakacyjny wyjazd, ale w punkcie odmówiono przyjęcia sprzętu. Twierdzili, że nie mogą przyjąć dopóki sygnał nie zostanie wyłączony.

 

Czy tak rzeczywiście jest czy po prostu im się nie chciało przyjmować zwrotu? Jeśli rzeczywiście nie można oddać sprzętu w punkcie aż ostatni miesiąc dobiegnie końca to czy jedyną inną opcją jest dokonanie zwrotu kurierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gizior89 napisał:

Dopóki umowa się nie skończy nie można oddać sprzętu

 

Dziękuję za odpowiedź. Czyli w punkcie nie mogli nic więcej zrobić.

 

Jeśli np. umowa kończy się 10-tego miesiąca to 11-tego z rana mogę już oddać sprzęt do punktu?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...