Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozmawiałem z konsultantem i mówie, że chce przedłużyć umowę ale juz bez modemu, bo mi nie potrzebny, a on mówi twardo, że nie da się tak i trzeba rozwiązać umowę(oddać modem) a potem podpisać nową... a tutaj specjalista CP napisał, że można przedłużyć umowę bez urządzenia. Jak w końcu to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalisto Cyfrowego Polsatu. W Cyfrowy Polsat Go mamy wyłącznie jakość SD do wyboru jeśli chodzi o TVN24. Są trzy rozdzielczości do wyboru. 

Jeśli chodzi o pozostałe kanały grupy TVN to jest 5 rozdzielczości do wyboru (także HD). Proszę o naprawienie problemu.

Edytowane przez ziomq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2021 o 13:41, patryszq napisał:

Oddajesz modem podpisujesz przedłużenie umowy , konsul chce Cie naciągnąć !!!!!

no kurde 2 razy z duk dzwonił konsultant i twardo mówi, że się tak nie da... i ch... mogę zmienić sprzęt ale nie da się oddać, nawet mówiłem o forum i konsultantach CP którzy mówili, że można to on mówi, że nie ma szans. WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kończy Ci się aktualna umowa w cp na tv + net , masz w niej modem do neta ( tak zrozumiałem tv i net mają te samą umowę która się kończy ) to NIE masz żadnego obowiązku przedłużać jej w tej samej formie czyli tv + net , umowa dobiega końca i to Ty decydujesz co w niej chcesz mieć i konsul nie ma PRAWA Ci narzucić i kazać przedłużyć umowy z przykładowym internetem . Skoro chcesz ją przedłużyć tylko na tv to masz do tego absolutne prawo , konsul proponuje Ci wtedy " jakieś " warunki promo przedłużeniowe na samą tv i tyle . A jeśli nadal się upiera bierzesz dane delikwenta  piszesz soczystą skargę , bo jak na tacy widać że konsultant szuka jelenia by sobie kabze nabić i wyrobić target na swoim koncie !!! wciskając Ci bzdety . @Specjalista Cyfrowy Polsat Ci pomoże ale chyba jest na wakacjach bo cichy jak dzwony w kościele :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja umowa kończy się za 8 miesięcy (tak jest napisane w ICOK)

Mam pakiet Familijny Max HD o wartości 50 zł za 30 zł

Mam z kanałów sportowych trzy Polsaty Sport + Eurosport 1

W nowym pakiecie M za 30 zł (cena regularna) są dwa Eurosporty

 

Nie wiem jak inne kanały ogólne czy filmowe (pewnie jest ich mniej) ale trzymam Polsat tylko dla kanałów sportowych bo resztę kanałów mam w Canal+

 

Czy można na tym etapie umowy przejść z Familijnego Max HD do pakietu M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 19:08, iknow napisał:

Tak dokładnie tv i net mi się kończy, poczekam na @Specjalista Cyfrowy Polsat :)

Witamy. Możesz przedłużyć dowolną usługę, sama telewizję lub internet. Te oferty się nie łączą we wspólny pakiet.

Możesz przedłużyć umowę na internet bez sprzętu, wówczas pozostaje ten z poprzedniej umowy i do faktury jest doliczana opłata czynszowa jak dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, patryszq napisał:

W trakcie czasu oznaczonego - aneksowanie umowy na 24msc

 

Tylko pytanie za ile mogliby mi to zaoferować?

Płacę 30 za pakiet o wartości 50 zł

Interesuje mnie pakiet o wartości 30 zł (zyskuje Eurosport 2, ale tracę masę innych kanałów filmowych czy bajkowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam Pakiet Familijny Max HD Pakiet Polsat Sport Premium Opcja ON THE GO Pakiet Cinemax HD Pakiet Sport HD Pakiet Film HD Pakiet HBO HD HBO GO Katalog treści online Pakiet Eleven Sports HD Usługa Multiroom HD place jakies 67zl i jakprzejde na czas nieokreslony to bede placil tyle samo czy wiecej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 11:25, DamPrz napisał:

 

Tylko pytanie za ile mogliby mi to zaoferować?

Płacę 30 za pakiet o wartości 50 zł

Interesuje mnie pakiet o wartości 30 zł (zyskuje Eurosport 2, ale tracę masę innych kanałów filmowych czy bajkowych)

 

Jednak ten pakiet M za 30 zł mnie nie interesuje.

Jest co prawda Eurosport 2, ale praktycznie nie ma żadnych bajek.

 

Pytanie do znawców. Mając Familijny Max HD (50 zł) za 30 zł są szanse na wynegocjowanie Pakietu L (60 zł) za 30 zł?

8 miesięcy do końca obecnej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2021 o 11:15, maniek357 napisał:

Nie ma szans na L za 30 zł. Zawsze możesz zostać na czasie nieokreślonym z obecnym pakietem, cena prawdopodobnie nie wzrośnie. 

 

Po okresie minimalnym umowy, zostaje ona przedłużona na czas nieokreślony ale czy mam nadal Familijny Max HD za 30 zł czy już w starej cenie regularnej?

A nie jest tak że będą schodzić ze starych pakietów i nie będą chcieli go oferować dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię do nich na infolinię bo mi się umowa kończy 27.09 a gość mówi że nie da się obniżyć pakietu bo go system nie puści. 

 

Teraz mam 

familijny max ,sport film cinemax eleven psp multiroom oraz evobox pvr za 90 zl

 

chcę

S+ Eleven+ PSP 

 

Bez wypowiedzenia tam się nie da nic załatwić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...