Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2021 o 18:27, czytnik napisał:

Daj znać co Ci odpisali.

...Uprzejmie zwracamy przy tym uwagę, że jako Cyfrowy Polsat jesteśmy jedynie dostawcą usług dostępu do kodowanych programów telewizyjnych, ale nie mamy wpływu na ich treść oraz ramówkę w danym dniu, którą to ramówkę ustala wyłącznie i samodzielnie nadawca danego programu. Wyraźnie wynika to także z warunków określonych w § 9 ust. 8 Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych telewizji przez Cyfrowy Polsat S.A., stanowiącego załącznik integralny do Umowy Abonenckiej, zgodnie z którym za treść, formę oraz parametry techniczne programów, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich nadawcy. Mając powyższe na uwadze, Cyfrowy Polsat nie może uznać Państwa roszczeń za zasadne i odmawia uznania reklamacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PawelTSW napisał:

No a niby na co liczyłeś? To było jasne od początku. 

Na nic nie liczyłem. Ale wkurzają mnie takie zagrywki (wyłączanie sygnału w tym przypadku) ze strony nadawców, operatorów itp. Mogą Ci puścić przez cały czas twojej umowy czarny ekran i będzie ok bo oni walczą z wladza. Tu się sprawdza idealnie cytat "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, zbycho84 napisał:

...Uprzejmie zwracamy przy tym uwagę, że jako Cyfrowy Polsat jesteśmy jedynie dostawcą usług dostępu do kodowanych programów telewizyjnych, ale nie mamy wpływu na ich treść oraz ramówkę w danym dniu, którą to ramówkę ustala wyłącznie i samodzielnie nadawca danego programu. Wyraźnie wynika to także z warunków określonych w § 9 ust. 8 Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych telewizji przez Cyfrowy Polsat S.A., stanowiącego załącznik integralny do Umowy Abonenckiej, zgodnie z którym za treść, formę oraz parametry techniczne programów, wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich nadawcy. Mając powyższe na uwadze, Cyfrowy Polsat nie może uznać Państwa roszczeń za zasadne i odmawia uznania reklamacji.

W takim razie kto jest nadawcą np kanałów tematycznych polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację gdzie mogę zgłosić problem ze smart dom?
Nie wiem dlaczego ale z jakiegoś powodu nie mam załączonej tej usługi.
Zamówienie: Z2020-657-216-339

Teraz zauważyłem na rachunkach, że nie mam rabatu -10 zł 
Zamawiając przez internet telewizję zaznaczałem opcję smart dom. Mam telefon w plusie w abo.

Napisałem na ICOK
Prośba o przesłanie kopii Umowy (18.02.2021) ale cisza.

 

 

Proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym kupić usługę "TV mobilna" wraz z dekoderem. Niestety nie ma mmożliwośc ZAKUPU tej usługi na stronie Polsatu, obsług "robi wielkie oczy" i kieruje do stacjonarnych punktów sprzedaży (sic!). Mało tego, na stronie "TV mobilna" oferuje się dekoder M-T5000 (na marginesie, to taka "epoka kamienia łupanego w dekoderach), tylko do czego? Gdzie jest ta usługa? Gdzie są dekodery np T-HD 210, które oferowały odbiór telewizji "mobilnej" z nadajników mux-4, czyniąc to w bardziej cywilizowany sposób? A może tej oferty nie ma, a to co widnieje na stronie Polsatu (po co udostępnia się stare regulaminy, promocje?), to pozostałość po tej ofercie?

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Edytowane przez HansKlos
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest od dawna. Szukałem dwa czy trzy lata temu tego dekodera na działkę i obdzwoniłem kilkanascie punktów w Warszawie to nigdzie nie mieli, znalazłem w Grodzisku Mazowieckim czy innym Pruszkowie ;).

Nie zależy im na sprzedaży. Zresztą zaraz i tak ten sprzęt do niczego nie będzie się nadawał bo nie ma DVB-T2.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, apj napisał:

Myśle ze w pewnym sensie następca jest evobox stream.

Raczej nie. Można się doszukiwać pewnych podobieństw, ale na tym się kończy... na szukaniu. Różnice są duże. Poczynając od oferty programowej, a skończywszy na cenie. Jedyny plus "stream", to jakość obrazu, pod warunkiem, że ma się dostęp do... internetu, a to przekreśla jego użyteczność w takich przypadkach, jak opisał chociażby kolega @bugmenot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, HansKlos napisał:

Witam.

Chciałbym kupić usługę "TV mobilna" wraz z dekoderem. Niestety nie ma mmożliwośc ZAKUPU tej usługi na stronie Polsatu, obsług "robi wielkie oczy" i kieruje do stacjonarnych punktów sprzedaży (sic!). Mało tego, na stronie "TV mobilna" oferuje się dekoder M-T5000 (na marginesie, to taka "epoka kamienia łupanego w dekoderach), tylko do czego? Gdzie jest ta usługa? Gdzie są dekodery np T-HD 210, które oferowały odbiór telewizji "mobilnej" z nadajników mux-4, czyniąc to w bardziej cywilizowany sposób? A może tej oferty nie ma, a to co widnieje na stronie Polsatu (po co udostępnia się stare regulaminy, promocje?), to pozostałość po tej ofercie?

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Witaj. Ta oferta jest dostępna wyłącznie w salonach. Jeśli napiszesz do mnie wiadomość prywatną, postaram zweryfikować, w jakim najbliższym punkcie jest dostępny oczekiwany przez Ciebie dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witaj. Ta oferta jest dostępna wyłącznie w salonach. Jeśli napiszesz do mnie wiadomość prywatną, postaram zweryfikować, w jakim najbliższym punkcie jest dostępny oczekiwany przez Ciebie dekoder.

Dziękuję. Wysłałem pytanie na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...