Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, zbycho84 napisał:

Hej,

 

Z ciekawości na icok napisałem zapytanie:

 

"Czy w związku z protestem #Media bez wyboru i brakiem nadawania większości kanałów gwarantowanych mogę domagać się rekompensaty lub rozwiązać umowę bez okresu wypowiedzenia ze względu na niedotrzymanie przez Cyfrowy Polsat warunków umowy?"

Daj znać co Ci odpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zbycho84 napisał:

Hej,

 

Z ciekawości na icok napisałem zapytanie:

 

"Czy w związku z protestem #Media bez wyboru i brakiem nadawania większości kanałów gwarantowanych mogę domagać się rekompensaty lub rozwiązać umowę bez okresu wypowiedzenia ze względu na niedotrzymanie przez Cyfrowy Polsat warunków umowy?"

to po co ją podpisywałeś skoro bez prawnej podstawy a z czystej ciekawości bo masz taki kaprys uciekasz - nie nie dostaniesz rekompensaty kanały nadal nadają , nie nie zerwiesz umowy bez konsekwencji bo też nie ma ku temu przesłanek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony nie fair jeśli ktoś płaci abonament za te kanały, a z drugiej fajnie, bo mniej śmieci, propagandy, kiczowatych programów i reklam. Widocznie stać ich na to skoro potrafią przez cały dzień nie nadawać reklam. Wszystko zależy od punktu widzenia. Dla mnie szkoda jedynie polsatów sport. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ZICOO napisał:

Mam pytanie, czy nie pomyliłeś się i w tych pierwszych 12 miesiącach nie powinno być:  pakiet M 20 zł + 10 zł MR = 30 zł?

Nie doczytałem by ktoś płacił za MR w pierwszym roku, tak płaci się ale w drugim, podobnie jak czynsz za dekoder.

Za każdy nowy pakiet podstawowy- S,M,L mamy 10 zł rabatu w pierwszym roku umowy. Pewnie znalezli taką "furtkę" by do gołego dobierać jeden dodatkowy, każdy ciągnie w swoją stronę. Dzwoń do Działu Utrzymania, może ktoś odpuści pakiet dodatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sebap napisał:

Witajcie. 

 

Umowa (aneks) zawarta 18 grudnia 2019 na 24 miesiące, w ICOK 11 miesięcy do końca. Ulga przyznana 1200zł. Gdybym chciał ją rozwiązać przed czasem to z jakimi kosztami muszę się liczyć?

Wychodzi 500 zł, bo ten okres obecny 11-ty obecnie "leci" i musiałeś go wcześniej opłacić

 

Aha..jeszcze za 1 mies. musisz zapłacić, bo tyle trwa wypowiedzenie, więc 450 + 70 zł

Edytowane przez stan69
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sebap napisał:

Witajcie. 

 

Umowa (aneks) zawarta 18 grudnia 2019 na 24 miesiące, w ICOK 11 miesięcy do końca. Ulga przyznana 1200zł. Gdybym chciał ją rozwiązać przed czasem to z jakimi kosztami muszę się liczyć?

Witam. Informacje o wysokości kary umownej za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu można uzyskać kontaktując się poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp bądź poprzez adres mailowy: kontakt@cyfrowypolsat.pl 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zerwać umowę przed czasem i znalazłem taki wzór:

 

Imię i Nazwisko:
Adres:
PESEL:
Nr karty:
Nr dekodera:
Nr telefonu:

miejscowość, data
Biuro Obsługi Klienta
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

WYPOWIEDZENIE UMOWY

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej/internetu/telefonii* pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec najbliższego cyklu rozliczeniowego z naliczeniem kary umownej za jej rozwiązanie przez upływem okresu podstawowego umowy.

Z poważaniem,

 

 

 

Można zerwać od razu, bez okresu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...