Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Power napisał:

Czy w związku z dzisiejszą akcją "Media bez wyboru", ktoś z was, będzie domagał się rekompensaty od Cyfrowego Polsatu za przerwę w nadawaniu kluczowych i gwarantowanych kanałów? 

Skoro operator nie wywiązuje się z umowy, to pewnie można domagać się rekompensaty?

28 minut temu, tail# napisał:

 Polsat ze swoimi kanałami ma w d... abonentów.

bardzo nieładnie..

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Power napisał:

Czy w związku z dzisiejszą akcją "Media bez wyboru", ktoś z was, będzie domagał się rekompensaty od Cyfrowego Polsatu za przerwę w nadawaniu kluczowych i gwarantowanych kanałów? 

Ciekawe jakiej rekompensaty będziesz się domagał gdy pozostanie ci tylko K...wizja :/

35 minut temu, tail# napisał:

Protestować mogą ale nie kosztem abonenta. Jak najbardziej domaganie się rekompensaty jest uzasadnione. Jakoś na canal+ leci normalna ramówka, a Polsat ze swoimi kanałami ma w d... abonentów.

Wyluzuj- można kilka godzin się obejść (ja nawet nie włączam kanałów TVPiS ) a co do rekompensat to pomyśl ile oni stracą za NIEwyemitowane reklamy- jak myślisz kto więcej traci :?: my płacący 2-3 zł. za dzień czy oni gdy emisja kanału kosztuje dziesiątki a nawet więcej tysięcy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OlafSmnie nie interesuje kto co ogląda. Jak lubisz płacić za nic to płać twoja sprawa ale jeśli ja za coś płacę to wymagam tego że ma działać bez względu czy z tego w danej chwili korzystam czy nie. Tak trudno to pojąć, z resztą po tym co piszesz widać że trudno.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PawelTSW napisał:

Dostaniesz złotówkę zwrotu (1/30 abonamentu) 

Pasuje? 

Przemnóż tę złotówkę przez każdego abonenta i zobaczysz jaka to kwota. W moim przypadku to będzie 3,75 zł za dzień. Ja nie będę charytatywnie utrzymywał biznesu Solorza i jego fanaberii związanej z "zemstą" na abonentach CP, którzy są Bogu ducha winni temu, co chce wprowadzić rząd. Z drugiej strony, w żaden sposób nie solidaryzuję się z tak zwanymi "wolnymi mediami", bo to jest biznes - a nie misja. Każdy ma jakieś obowiązki wynikające z umów. Ja płacę- oni nadają. Nie nadają ramówki- nie płacę. 

Edytowane przez Power
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, michael112 napisał:

No nie, bo jak ktoś wykupił cyfrowy polsat np. ze względu na mecze które pokazują, to traci na tym że tych meczy nie może zobaczyć.

 

To już sprawa dla prawników bo jeśli Polsat przegra prawa do pokazywania określonej ligi to czy masz prawo z tego powodu zrezygnować z umowy lub żądać odszkodowania? Czy jeśli z powodu np. żałoby narodowej zmieniono ramówkę to masz prawo z tego powodu dochodzić odszkodowania ? Jeśli zrezygnowali z pokazania jakiego śmeczu czy filmu itd itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Pytanko, czy miał ktoś sytuację, że klapka w pilocie była pęknięta (zatrzask) i czy przy zdawaniu sprzętu po zakończeniu Umowy była jakaś "kara umowna" za uszkodzony pilot? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana spowodowana przepisami prawa nie upoważnia do żądania odszkodowania. Jednak obecna sytuacja to jest jedynie prywatny wymysł stacji telewizyjnej. Ja będę się domagał rekompensaty za brak emisji kanałów za które płace abonament. Co mnie obchodzi ich prywatna wojna. 

Edytowane przez Jerzykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domagający się rekompensaty nic nie uzyskacie, bo nadawcy nadają program..Weźcie pod uwagę to, że ustawa ta,  obok ustawy o nadawaniu w radio 49% procent polskiej muzyki ( później wszyscy narzekają na jej jakość oraz poziom artystów - celebrytów ) a także w świetle nowo powstających ustaw o internecie, w których jeden człowiek w dość niesprecyzowanych okolicznościach będzie mógł go wyłączyć, ma na celu tylko i wyłącznie zniszczenie  mediów niesprzyjających rządzącym. Ja, pamiętam dzień bez Teleranka, pamiętam jedynie słuszne gazety i telewizje - gdzie w dzienniku telewizyjnym świat był rajem, a w sklepach był tylko ocet na półkach. Naprawdę nie życzę wam ani sobie abyśmy obudzili się któregoś dnia w Iranie północnej Europy, gdzie przed domem o szóstej rano będzie już czekać ekipa do demontażu czaszy satelitarnej  i zarekwirowania tunera sat, w składzie: ksiądz proboszcz, baba z kółka różańcowego lub koła gospodyń wiejskich przedstawiciel władzy w asyście policji  oraz straży pożarnej. Będzie to oczywiście tylko dla naszego dobra, by ochronić nas przed niewłaściwymi treściami.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu żałosnych centusiów się zebrało :(

Ludzie opanujcie trochę- te reżimowe szuje właśnie taką rzeczywistość wam szykują- prędzej zniszczą a potem wykupią( oczywiście ZA NASZE) wszystko co ich nie popiera i właśnie tak będzie wyglądała telewizja za rok-dwa, już wykupują prasę a biorą się wzorem Orbanowego reżimu za innych- tego chcecie :?:

Zamiast straszyć odszkodowaniami  to wpiszcie to co ja:

POPIERAM PROTEST WOLNYCH MEDIÓW

 

Edytowane przez OlafS
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd przyznaję, że sprawę załatwiłem w punkcie obsługi.Cos mnie podkusiło, bo zawsze tego typu sprawy załatwiłem telefonicznie.

Reklamację odrzucono, ale niesmak pozostał.Trudno. 

(Chociaż tyle ,że  wynegocjonowałem b.dobre warunki do aneksu na abonament tel.)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawierałem umowę tele , warunki przesłane na email - przejrzane  , rozmowa nagrana , na koniec poprosiłem o przedstawienie raz jeszcze to na co się zgodziłem i poszło :) po całej " procedurze " dopiero zaakceptowałem warunki no i 14 dni na odstąpienie umowy zaznaczyłem na samym początku zawierania umowy , aby się nie dziwili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 09:26, stan69 napisał:

@ZICOOUmowa przedłużeniowa z pakietem M - 12 mies.po 20 zł i drugie 12 mies.po 40 zł z Mr.

 

Mam pytanie, czy nie pomyliłeś się i w tych pierwszych 12 miesiącach nie powinno być:  pakiet M 20 zł + 10 zł MR = 30 zł?

Czy to tak ma być, jak napisałeś: w tych pierwszych 12 miesiącach:  pakiet M 10 zł + 10 zł MR = 20 zł?

 

Pytam, bo konsultant twierdzi że oferty na goły pakiet M z 1MR nie może mi dać w takiej opcji:  20 zł/12 m-cy i 40zł/kolejne 12 m-cy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Z ciekawości na icok napisałem zapytanie:

 

"Czy w związku z protestem #Media bez wyboru i brakiem nadawania większości kanałów gwarantowanych mogę domagać się rekompensaty lub rozwiązać umowę bez okresu wypowiedzenia ze względu na niedotrzymanie przez Cyfrowy Polsat warunków umowy?"

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...