Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam internet światłowodowy  + telefon stacjonarny od Netii i TV Sat (Evobox) od Polsatu. Skoro Polsat kupił Netię to czy istnieje możliwość zamiany Evoboxa na Giganagrywarkę i skumulowanie to w jedną fakturę jako Internet i TV od Netii?

Pozdrawiam, Rafał.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 333mateusz napisał:

Witam. 

Jak pisałem wyżej, kurier nie zostawił mi nowej umowy i dekodera. Pytanie brzmi, czy mam czekać, aż nastąpi zwrot do nadawcy (tak przynajmniej twierdzi konsultant), czy mogą wysłać nową umowę z dekoderem, a tą poprzednią anulować (finalnie i tak się stanie, chodzi o czas)?

 

Zgadza się. Należy czekać na zwrot.
Czy zaktualizowałeś już swoje dane? Jeśli tak, podaj mi w wiadomości prywatnej numer karty z dekodera. Przekażę go do odpowiedniego działu, w celu zweryfikowania sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o aktualizację danych to po pierwszym telefonie kazano mi się udać do APS. Zadzwoniłem z czystej ciekawości za godzinę i miła Pani powiedziała mi, że za chwilę to załatwi i tak się stało (dopisała moje drugie imię). Specjalista, nie mogę wysłać Ci wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do umowy z lipca 2018 na Rodzinny HD 24/3 za 5 złotych i nie ma w niej informacji o cenie po okresie podstawowym, więc to jeszcze stary regulamin i nie ma potrzeby aneksowania celem utrzymania ceny. W nowszej umowie sprzed roku jest wyraźnie napisane, że po okresie podstawowym cena pakietu to 15 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Jutro kończy się mi umowa z Cyfrowym Polsatem. Miałem ofertę przedłużenia umowy, przyjętą telefonicznie, kurier w drodze, ale nie odebrałem przesyłki od kuriera i co za tym idzie, nie doszło do podpisania umowy. Pisząc w skrócie - konsultant wprowadził mnie w błąd w pewnej kwestii. Doszedłem do tego, kiedy kurier był w drodze.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Adam.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy robią obecnie umowy (przedłużeniowe) 15 w tym 3 miesiące za darmo?

 

Podczas ostatniego przedłużenia na 12/3 usłyszałem, że to mogą teraz zrobić ale z kolejnym przedłużeniem gdybym chciał na 15 to może być problem bo 15/3 im zniknęło z systemu i tylko 15/1 mogą dać. Czy ktoś się z tym spotkał może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan69 napisał:

Od 14 listopada ub.r. nie ma umów 15/3, jest tylko 15/1 z wymianą lub bez wymiany sprzętu.

 

No właśnie tego się obawiałem. Czyli raczej nie był to chwilowy brak/błąd w systemie, skoro to trwa od listopada to raczej celowe i przemyślane działanie.

 

Co w takim razie polecacie najlepiej zrobić po 12/3 skoro nie można mieć dwa razy pod rząd 12/3 a 15/3 już nie istnieje?

 

Jeśli płacę 5zł/mies. za Evobox PVR (mimo pakietu Premium Max) to ponoć przy 15/1 można wziąć nowy sprzęt i choćby ten czynsz zlikwidować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
oczywiście możesz wypowiedzieć kontrakt i zakończyć go przed okresem podstawowym, ale zostanie wtedy naliczona kara umowna. Jeśli chcesz poznać jej wysokość, to napisz zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK): https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Użyj zakładki "Napisz do nas". Po wysłaniu wiadomości, podaj mi prywatnej konwersacji numer karty dekodera, a ja postaram się przyspieszyć realizację odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...