Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK zakładając, że nastąpiłaby podwyżka, kiedy mnie by ona dotknęła: teraz czy po zakończeniu promocji z której obecnie korzystam - 1 XII podpisałem umowę na 17 m-cy (Familijny + RX łącznie za 49,80 zł)? Bo na to, że CP postanowiłby usunąć z Cinemaxy z RM nie miałbym żadnego wpływu, mimo że w momencie podpisywania umowy znajdowały się w RM, czy tak?

--

LeHardi

 

Podwyzka objela by Cie po zakonczeniu umowy. Dopoki masz podpisana umowe za 49.80 Twoja cena sie nie zmieni i bedziesz mial takie pakiety jak miales oprócz Cinemaxów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Sluchaj nie chce Cie obrazac, ale nie rob z nas i z siebie wariata :wink: Jak podwyzki beda to kazdy sie o tym dowie, a narazie nie pisz, ze pracujesz w CP i ze infolinia jest zrodlem. Infolinia nic nie wie, a nie sadze zebys pracowal w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Powiedz mi jeszcze gdzie miesci sie BOK CP? Otorz w Warszawie. A Ty ponoc jestes z Lodzi. To jak mozesz pracowac w BOK? Chyba, ze jest jakis BOK w Lodzi :lol: Albo kazdego dnia dojerzdzasz do Warszawy i po pracy wracasz do Lodzi :lol::lol::lol: To calkiem ekonomiczne rozwiazanie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolega kaczy od lutego płaci abonament po nowych cenach

A my tak jak dawnej.

Typ nie jest wiarygodny zarejestrował się kilku minut temu i przez ten czas narobił zamętu na forum pisząc różne głupoty w kilku wątkach

Zakończmy wątek podwyżek bo kontynuowanie go nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolega kaczy od lutego płaci abonament po nowych cenach

A my tak jak dawnej.

Typ nie jest wiarygodny zarejestrował się kilku minut temu i przez ten czas narobił zamętu na forum pisząc różne głupoty w kilku wątkach

Zakończmy wątek podwyżek bo kontynuowanie go nie ma sensu...

 

Nie płace bo nie mam CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że tu kolega, który pisze o podwyżkach jest z konkurencji i próbuje zasiać niepokój. Według mnie ripostuje coś czego nie umie potem udowodnić. Głupotą jest pisać, że ma stuprocentowe zródło a potem nie może je ujawnić, bo pewnie tym źródłem, jest on sam. Choć nie ma się co czarować, podwyżka pewnie jakaś będzie. Jaka i kiedy, to tylko właściciel platformy najlepiej wie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...