Skocz do zawartości

25 lat MTV Europe


Piotr G.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może. Nie zmienia to tego, że emitowali reklamy w wybtnie nieeuropejskich językach. ;)

Nawet znalazłem post na ten temat na usenecie: http://www.grupy.otopr.pl/reklamy-w-mtv ... 94525.html

"Czesc,

Od jakiegos czasu na MTV leca reklamy w jakims dziwnym jezyku. Pismo wyglada

na arabskie ale nie jestem do konca pewien. Czy ktos moze mi powiedziec co

to za reklamy."

To nie byly arabskie tylko izraelskie reklamy a pozatym to MTV Europe nie roznilo sie niczym procz tych reklam skierowanych na rynek izraelski gdzie nie mieli wlasnej wersji MTV tylko wersje europejska i chyba tak jest do dzis jesli chodzi o Izrael . U nas tez przeciez puszczali polskie reklamy na vh1 europe swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

coś mi się przypomniało. w połowie lat 90. pierwszy i ostatni raz widziałem na MTV Europe polski teledysk. moim oczom ukazał się MAANAM i kawałek "Wieje Piaskiem Od Strony Wojny" ... miałem jakieś 12-13 lat, byłem zafascynowany Eurodance'm a tu nagle taki numer. nie rozumiałem dlaczego akurat MAANAM i taki dziwny teledysk. ale fakt faktem to było coś. jak na dzieciaka przystało miałem rumieńce na twarzy i myślałem, że to sen :) ciekawe czy ktokolwiek inny też to widział - czy byłem jedyny w kraju :) może przypadkiem Piotr G. ? :) a może ktoś widział jeszcze inny jakiś polski teledysk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie chyba było "WIATREM" w belce bo tak kojarzyłem... nie znałem tej piosenki i nigdy nie byłem fanem MAANAM, dopiero po wpisaniu na YOUTUBE widzę, że jest "PIASKIEM" więc pomyślałem, że źle zapamiętałem. no ale proszę - ktoś widział oprócz mnie taki rodzynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś był świadkiem zakodowania MTV Europe w lipcu (nie pamiętam jaki to był rok)?

 

Pamiętam że był to dzień wolny od szkoły siedziałem sobie oglądałem przed południem a tu nagle podczas teledysku Aerosmith :twisted:

 

Później chyba moja kablówka odkodowała ale nie pamiętam za Chiny po ilu dniach a może tego samego dnia nie wiem... Wiem tylko że w jakimś czasie miałem przez chyba rok czasu... MTV UK zamiast MTV Europe... Nie wiem dlaczego tak się stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Kanał zombie - na Facebooku i Tweeterze ostatnie wpisy z października 2013, strona internetowa też zatrzymała się na tej dacie...

 

Nie zrozumiałem do końca Twojego postu. Chodzi Ci o kanał "zombie" na FB i Tweeterze dotyczący zakodowania MTV Europe w 95 roku?

Jeśli tak, to na próżno szukać takich wpisów. Może @strowger jakieś konkrety - linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy mowa o słynnym MTV Europe z Astry w czasach analogowych?

 

z tym prezenterem?

 

 

 

jeśli tak to ja ten kanał w każdej pizzeri widziałem właczony jako jedyny w ogole

 

pamietam też że głownie zestawy satelitarne PACE mocno reklamowali

 

U nas reklamowali to tak : nie widze nic nie widze i nie zobaczysz do puki nie kupisz zestawu do odbioru Tv satelitarnej firmy chyba Goldstar obecnie LG ta reklama to chyba zostanie na zawsze zapamiętana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej! Przepraszam, że odkopuje wątek ale, czy ktoś z Was ma jeszcze jakieś stare VHS-y (a może zdigitalizowane?) z MTV Europe 1990-1993? Szczególnie mi zależy na MTV 120 Minutes ale nie tylko. Mnie również udało się przechomikować trochę starych VHS-ów, udało mi się również znaleźć trochę stuffu w sieci (ale głównie MTV US). Byłbym zainteresowany ewentualną wymianą. Kontakt do mnie tutaj albo na maila gothfan at tlen kropka pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Hej! Przepraszam, że odkopuje wątek ale, czy ktoś z Was ma jeszcze jakieś stare VHS-y (a może zdigitalizowane?) z MTV Europe 1990-1993? Szczególnie mi zależy na MTV 120 Minutes ale nie tylko. Mnie również udało się przechomikować trochę starych VHS-ów, udało mi się również znaleźć trochę stuffu w sieci (ale głównie MTV US). Byłbym zainteresowany ewentualną wymianą. Kontakt do mnie tutaj albo na maila gothfan at tlen kropka pl.

Nie wiem, jak jeszcze mogę się z Tobą skontaktować - wysłałem wiadomość na Twój adres podany powyżej, oraz przez pocztę satkurier. Jeżeli dalej jesteś zainteresowany wymianą - skontaktuj się ze mną proszę. Zbieram materiały z MTV Europe od lat, mam setki godzin nagrań z tamtych czasów. Jestem zawsze gotów do wymiany zbiorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

W telewizji cisza, w internecie cisza, więc przypomnę, że dziś stacja MTV Europe obchodzi 30 urodziny!

 

Nie będę rozczulał się nad tą marką i nad tym kanałem, bo wiadomo jak stoczył się... Przedstawię tutaj kilkadziesiąt screenów

z mojego archiwum, które przedstawiają tą stację kiedy jeszcze była muzyczna - głównie lata 90-te i te późniejsze.

Wpierw migawki z cyfrowego przekazu, trochę niżej z analogowego nadawania, zatem zapraszam do wspomnień.

 

 

640_01_tn.jpg

504_02_tn.jpg

483_03_tn.jpg

868_04_tn.jpg

871_05_tn.jpg

510_06_tn.jpg

318_07_tn.jpg

720_08_tn.jpg

254_09_tn.jpg

393_10_tn.jpg

676_11_tn.jpg

896_12_tn.jpg

492_13_tn.jpg

354_14_tn.jpg

258_15_tn.jpg

125_16_tn.jpg

784_17_tn.jpg

632_18_tn.jpg

156_19_tn.jpg

500_20_tn.jpg

 

724_21_tn.jpg

337_22_tn.jpg

350_23_tn.jpg

416_24_tn.jpg

661_25_tn.jpg

787_26_tn.jpg

947_27_tn.jpg

636_28_tn.jpg

851_29_tn.jpg

958_30_tn.jpg

652_31_tn.jpg

600_32_tn.jpg

775_33_tn.jpg

415_34_tn.jpg

818_35_tn.jpg

429_36_tn.jpg

409_37_tn.jpg

699_38_tn.jpg

643_39_tn.jpg

471_40_tn.jpg

811_41_tn.jpg

649_42_tn.jpg

272_43_tn.jpg

758_44_tn.jpg

 

 

Jak widać, żadnego celebrowania swoich 30 urodzin dziś na kanale, no chyba że można zaliczyć do świętowania te miłe starsze panie na pierwszym screenie, które w teledysku dmuchają na świeczki w torcie przypominając o jubileuszu MTV Europe :wink: :wink:

 

293_45_tn.jpg

891_46_tn.jpg

206_47_tn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...