Skocz do zawartości

Ulubiona piosenka/zespół/wokalista


tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze sa fani tego nurtu :wink: W latach 80-tych gdy krolowalo Italo-Disco to ja zaczynalem prowadzic dyskoteki i puszczalo sie wtedy takie perelki jak np: Eddy Huntington - "Up & Down", Brian Ice - "Over Again", Lian Ross - "Fantasy" czy chociazby grany do dzisiaj w niektorych stacjach radiowych Savage - "Only You" Ech...... to byly czasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkopuję temat, ale ponownie z niewesołą informacją. nie jest to nic nowego, bo wydarzyło się w październiku 2005, ale np.: ja o tym nic nie wiedziałem...

 

Wspominałem wcześniej o Scatman John'ie, a pamiętacie taką grupę Captain Jack? Jej wokalistą był Franky Gee. Mieli sporo przebojów pod koniec lat .90. Ich także już nie usłyszymy - Franky Gee zmarł 21.10.2005 (wylew).

 

Gdyby nie przypadek, nawet bym o tym nie wiedział - googlując po sieci w poszukiwaniu czegoś zupełnie innego trafiłem na tą smutną informację.

 

Gwiazdy z końca lat .90 odchodzą w zapomnieniu :(

 

BTW: Strasznie dołuję ten temat, ale takie życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry utwór :D Jest to pierwszy singiel z najnowsze, 10 studyjnej, płyty zespołu (premiera 19 czerwca) "Lost Highways". W nagraniach nie brali udziału perkusista Tico Torres i klawiszowiec David Bryan. Długo by o tym pisać, ale to nie to forum :D

 

Dla zainteresowanych:

 

http://www.bonjovi.com

http://www.bonjovi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepadam za utworem Midnight in Chelsea - to z nowszych, ale jest fajny :P (tu John Bon Jovi solo ;) ), ze starszych pamiętam, że parę lat temu za ostatnie grosze zakupiłem Blaze of Glory (i nie żałuję ;) ). Kaseta magnetofonowa (płyty CD nie były wtedy zbyt popularnym nośnikiem ;) ) ocalała do dziś, nawet w niezłym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to mój pierwszy post chciałbym wszystkich pozdrowic;]

A wracając do tematu to mój ulubiony zespół to oczywiście Bon Jovi;] Posiadam wszystkie ich płyty i cenie sobie ich tworczosc za caloksztalt pracy. Mam nadzieje ze kiedys dozyje dnia w ktorym bede mogl zagoscic na ich koncercie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...